Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość sepik
Day and night nie wiem czy dodało poprzedni wpis. Szyję to wszystko z filcu. Takie arkusze możesz kupic. Jest najwygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Jak mnie bolą dziś nogi to mam wrażenie, że zaraz odpadną. Są takie jak kołki. Już nie wiem co mam ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no..ubranka to w sumie juz mam... wozek tez jest. Ale lozeczko,komode i szafe trzeba nowa kupic..fotelik... Musze tez pielegnacyjne rzeczy pokupowac..i dla mnie pare p*****lek ... :) milka..jak u ciebie..bylas w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Milka wszystko ok? Nic się nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Byłam byłam ale pierwszy i ostatni raz chyba. Nie chodzę do lekarzy i juz wiem czemu... Pojechalam do szpitala to w ogole patrzeli sie na mnie czego ja chce i po co im głowę zawracam... Pani podpieła mnie pod ktg wszystko bylo ok. Przyszedł lekarz wzieli mnie na oddzial i z pretensjami on do mnie ze mam sie przygotowac na 4 dniowy pobyt w szpitalu ja wielkie oczy przerazenie... Potem mnie zbadał stwierdzil ze zamiast do nich przychodzic powinnam sie skonsultowac ze SWOIM ginekologiem.... Mowił,ze wszystko dobrze i to przez stosunek widocznie.. Zbadał mi szyjkę wszystko dobrze... Zapytalam sie ile bede musiala zostac skoro wszystko dobrze on ze 4 dni chyba ze sie sama wypisze. Takie widocznie procedury.Wypisalam sie na własne zadanie w depresje bym tam chyba wpadła gdybym miala tam zostac. Nawet nie wiecie jak sie czułam... Ja sie pytam z jakiej racji czlowiek odprowadza te wszystkie składki jak tak nas tratkują??? Szok... Ale najwazniejsze ze wszystko w porzadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Na szczęscie Pani położna byla sympatyczna....Jeszcze głupia ja jak to ja przepraszałam, ze głowe im zawracam ... zalosne wiecie... sie tak zraziłam, ze nie pytajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Milka miła to samo w szpitalu i tez się wpisałam ale to z początku ciąży. Tyle że ja sama tam nie pojechałam skierował mnie tam lekarz bo bardzo wymiotowalam i traciła na wadze? Właśnie dziewczyny jak wasza waga dużo na plusie? U mnie tylko 2 kg na plus jestem w 29 tyg. Myślę że dużo nie przytyje bo mam tą dietę cukrzycową.. jedyny minus to jestem non stop głodna i tylko odliczam dwie godziny od poprzedniego posiłku i znowy jem. Straszne nikomu nie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Miało być " milka miałam to samo ... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
w pierwszej ciąży jak pojechałam do szpitala z bólami w (33tc) dostałam ochrzan co ja tu robię, ze po co głowę zawracam, ze do swojego lekarza powinnam - dodam, ze dzwoniłam do lekarza i kazał jechać do szpitala - okazało się, że miałam kamień na nerce a w tej ciąży pojechałam w 20tc też ze stawianiem się brzucha bólami i tez dostałam opiernicz ale dlatego, że czemu tak późno przyjechałam, że chcę chyba stracić dziecko itp:P ehhh Ci lekarze byłam w piątek po zwolnienie, gin zbadał tylko szyjkę ręcznie niby wszystko ok, ale ten brzuch naprawdę już twardy bardzo często, dziś się obudziłam z takim bólem kręgosłupa, że nie wiem co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Te 4dni w szpitalu to ponoc dlatego ze zeby szpital mial kase z funduszu to musisz byc min 3dni. Dlatego tak robią, nie patrzą na czlowieka tylko na to by byl zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
U mnie juz coraz blizej i ciagle mysle o tym laktarze. Kupowac nie kupowac? Patrzylam na necie reczny Avent 179zl w tesco, chyba go kupie to bedzie z glowy. Juz sama nie wiem. Lepiej chyba miec wiecej rzeczy niz mniej. Poduszke rogal do karmienia tez jednak mam ale na zywo to nie tak jak na fotach w necie, troche zwątpilam w jej funkcujnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Milka dobrze że wszystko dobrze :) ja nie patrzę na to co lekarze myślą sobie jak przyjeżdżamy na IP po to są , my jakbyśmy wiedziały ze jest ok to bez powodu byśmy tam nie jeździły dla przyjemności . Ja bym sobie nie wybaczyla gdybym nie pojechała a później coś by się stało . Na szczęście mam lekarza do którego zawsze mogę zadzwonić a gdy nie odbiera jest jeszcze położna , która zawsze dobrze doradzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
K25i a co z tą poducha nie tak ? Ja jeszcze nie kupiłam.Znajoma mi przywiozła do odkupienia z baby ono ale jej nie kupiłam bo uznałam ze ONA by mi na pewno na kręgosłup nie pomogła miękka jak flak, nic by mi kręgosłupa nie podpierała . Może z tej drugiej firmy ,montherhod są lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ale ja nie kupilam tej dla mam do spania tylko tego rogala do karmienia na wlasbie miekki ma takie kuleczki w srodku i tak miekki jakby sie przesypywaly. Jak poduszka do wanny takie wypelnienie, do kitu nie wiem w czym to ma pomoc niby jak dzuecko tym podeprzec czy polozyc na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam ze smyka tej firmy motherhood ona byla zapakowana w worek na suwak jak np poscielki i nie otwarlam bo teraz kupuje tak wszystko szybko, pomyslalam ze fajna wzor wybralam i tyle. To jest taka mala poduszka fasolka czy jakos tak 90zl bez grosza a badziew raczej. A na necie na fotach to tak fajnie te dzueci ukladaja do karmienia no nie wiem czy to sie sprawdzi nie wiem. Jak zlapiesz np na srodku to mozesz te kulki tak rozepchac a srodek wykrecic pusty flak bedzie. Dzidzius maly lekki to moze miesiac czy dwa sie pokarm i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u Was ze sluzem? Jakiego i ile macie na tym etepie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Zdarza się że bardzo dużo białego, przezroczystego. A normalnie to zawsze jest śluz przezroczysty. A u ciebie coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Ja odkąd biorę luteinę to mam mało, takie pojedyncze. A wcześniej to miałam dość dużo, aż mnie to irytowało. Więc u mnie to pewnie było spowodowane problemami z szyjką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Witajcie dziewczyny:) trochę czasu mnie tutaj nie było ale nadrobiłam i w miarę jestem na bieżąco. Dużo zamieszania ze ślubem było, trochę kłopotów mój mąż się rozchorował przed własnym weselem, ale na szczęście wszystko skończyło się już dobrze i jesteśmy w domu. Ciesze się, że wszystko już za mną.. i dziwie się jak ją dałam rade... Ostatnio źle się czuje, do tej pory nie miałam żadnych większych dolegliwości ale od kilkunastu dni mam bóle w podbrzuszu i ogólnie czuje się taka ciężka i obolała. Nie mogę spać w nocy bo ciągle biegam do wc :/ i w ogóle często odwiedzam wc ale to normalne. Boli mnie brzuch, podbrzusze. Najbardziej wieczorami i rano. Byłam u ginekologa co prawda nie swojego bo mój na urlopie niby szyjka ok, dziecko ok, żadnego krwawienia nie ma. Mam jeść więcej magnezu i luteina dopochwowo ale coś do tej luteiny nie jestem przekonana :/ to już 27tc+4 i martwię się tym. Jutro będę dzwonić do swojej przychodni gdzie chodzę prywatnie żeby jeszcze w razie co się skonsultować. Martwię się tym a mój lekarz na urlopie :/ czy któraś z was też tak ma? Miała ... eh ... czego ten brzuch tak rwie i taki ciężki i tak dziwnie szczypie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka no juz sie zastanawialam co u Ciebie. Wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia dla Was!!! Teraz nowy etap wiec obys miala z gorki bo z poczatku co pisalas to wszystko pod gorke bylo. Ciesze sie ze wszystko sie udalo. Nie martw sie jezeli lekarz powiedzial ze jest ok i z Tobą i z dziudziusiem to pewnie tak jest! A z tym lataniem siku w nocy to masz tak ze ciezko Ci sie poniesc i czujesz jak idziesz jakby ten podbrzusze Cie ciagnelo, ze najlepiej sie zgarbui? Albo czujesz ze musisz do sikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola ja to birąc luteine to wlasnie mialam wiecej sluzu. A teraz tak mam ze czasami az wkladka mokra. Odkad mam szew tak mam i czasem sluz jest nie przezroczysty ale taki nie dokonca zolty. W badaniach bylo ok ale mnie to martwi. Do terminu z usg pozostalo 49dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka a czemu nie jestes przekonana do luteiny? Tylko jej tym aplikatorem nie wkladaj co jest dolaczony do opakowania bo w ciazy trzeba palcem a ja dawalam aplikatorem. A potem w szpitalu jak bylam to juz palcem przed szwem i po zalozeniu a do domu juz mi nie wypisali luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
K25i dokładnie tak jak mówisz że jak wstaje to mam takie ciągnięcie w podbrzuszu. No i wstaje z 4 razy nawet z 5 w nocy na siku. Dobrze że mówisz o tej luteinie żeby zakładać palcami bo zakładałam tym aplikatorem, ale będę już palcami. Eh... może dzisiaj będzie lepiej. Mimo to chyba zapisze się do lekarza jeśli nie będzie poprawy bo do swojego ginekologa mam ale dopiero w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
W ogóle trochę jestem zmartwiona i smutna, piszecie tutaj że już łóżeczko, wózek macie ciuszki dla dzidziusia a ja prócz paru sztuk pajacyków nie mam jeszcze zupełnie nic :( nie mam pojęcia jaki wózek wybrać. Potrzebuje taki żebym mogła go zapakować do samochodu i żeby był w miarę lekki. Łóżeczka oglądałam na allegro pewnie jakieś zamówię bo całkiem ok są i już z całym wyposażeniem. Zupełnie nie wiem co jeszcze potrzebuje... jakaś nieogarnieta jestem z tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Tynka Życzę Wam samych szczęśliwych chwil , dużo miłości,szacunku,zgody oraz wzajemnego zrozumienia :) a luteina nie szkodzi to hormon ja mam tak dużo tego śluzu,bardziej bym to nazwała wodą że rano mam schize i sprawdzam czy to naprwno woda czy krew ale jestem prawie co po wizycie i jest ok . Zaznaczam że mam pessar 30tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
TynkA wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Ja wczoraj miałam 1 rocznicę ślubu . Tez mam takie uczucie ciężkości w brzuchu. Ciężko mi się "wygiac" np jak się podcieram po siku ręką do tylu i blokada przy odwracaniu tez tak macię? I chciałam zapytać czy wy też tak intensywnie odczuwacie ruchy maluchów? Ja np za każdym razem jak usiade i posiedzę do pol godziny to czuje ruchy.w ogóle to boje się czwartkowego picia glukozy 75g ale może się okaże że nie mam tej cukrycy? Tylko przy 50g wyszło tak dużo. Juz nie wiem co mam o tej cukrzycy myśleć. Nawet jeszcze nie mogę iść do internista żeby wydał mi glukometr i nie wiem ile mam teraz cukru. Ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
TynkA ja mam tą samą sytuacje tez tylko parę pajacykow mam.. tyle że mnie na nie nie stać :( wózek kupi chrzestny mój brat chrzestna zajęła się łóżeczkiem i całym wyposażeniem. Kiedyś wam mówiłam ze pracodawca nie przedłużył ze mną umowy jak byłam już w ciąży bo nie musiał tego robić miałam umowę o pracę ale tymczasowa dlatego miał prawo. No ale zasiłek ma mi wypłacać zUs ale już od 1,5 miesiąca nie dostalam żadnych pieniędzy bo pracodawca miał czas na wysłanie kompletu moich dokumentów do zus. I jestem bez kasy. To co dostał mąż to musiał poplacic moje i jego zobowiązania. I kasa się straciła. . Czekam z niecierpliwością na jakiekolwiek pieniazki zeby moc juz kompletów wyprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka wozek zostawiam na po porodzie bo kazdy mi mowi ze przed kupuje sie wszystko ale nie wozek. Nie spisuj sobie glupiej listy z neta, znajdz w poblizu jakas hurtownie i tam pewnie przy wejsciu dadza Ci liste. Wez z 500zl i jedz. I potem jeszcze ze dwa razy troche pokupisz. Wydadki tez trzeba rozkladac. a co do tego brzucha to wlasnie tak mam a w szpitalu byla dziewczyna ktora lezala tydzien na kroplowkach z magnezem o ten ciagniacy dol a moj lekarz kazal brac 3x2magne b6 1x2mama dha i istatnia porce magnezu biore kolo polnocy bo pozno sie klade i jest ok. A jak bardzo mnie to meczy to biore nospe mam brac 3x1 ale biore tylko jak juz mnie to meczy bo jakos specyficznie jestem nastawiona do tej nospy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aneczka co do intensywnych ruchow to moj maz sie smieje ze mala strzela z bazuki:) jak jest duzo pod rzą ruchow i brzuch sie wygina na wszystkie strony:) a co do kasy z zusu to Cie chyba troche zmartwie bo najpierw dlugo nie przychodzi a potem przychodzi w caly swiat... dziwnie kwotowo. Wiec pomysl o tej wyprawce najwyzej skromnej bo nie ma co liczyc na zus a jak Ci przyjdzie wyrownanie to najwyzej zaszalejesz bo zus placi w caly swiat. A co do tej jak to mowisz blokady co masz przy podcieraniu to mam wrazenie ze tak mam po toalecie jak ide sie podmyc pod prysznuc na szybko i puszczam wode sluchawka to ciezko mi tam z tylu dostac bo nie ma sie pelnego ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
No a jakbym miała się wygiac w bok to jiż całkiem zapomnij .. ogólnie to mam tak ze dużo ruchu mam w ciąży no ale jak już usiade to tak na pół godziny. K25i nie martw mnie nawet ja juz nie mam prawie za co żyć.. ; ( nie myślałam że kiedyś mnie taka sytuacja spotka nigdy się nie przelewalo u nas ale teraz to przesada a ja jszcze musze dietę mieć. . Ech.. rodzice moi nam pomogą na tesciow niestety nie mam co liczyć i z tego powodu bardzo głupio jest mojemu mężowi. Głupi przykład : my się jie dawno remontowalismy no i poszło sporo kasy moi rodzice w sumie pomogli nam z 6 tysieci dali a rodzice męża 100 zł na dzień dziecka.. taak taak pewnie pomyślcie ze materialist jestem czy coś ale jak ktoś mówi mi ze nie ma kasy żeby nam pomóc bo nie ma to ja rozumiem ale jak my zakończyliśmy remont to teść kupił sobie nowe meble za 4000zł gotówką wiem bo mi siostra męża mówiła. . I nie powiecie mi ze to jest normalny człowiek. Pamiętacie jak wam mówiłam ze to znawca wszystkiego. Ech sory ze tak wylewam tu żale ale moim rodzicom nie powiem bo by pewnie dziwnie na ta wieść zareagowali dlatego tu mogę się wypisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×