Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

14 cykl starań i znów d..a

Polecane posty

Gość gość

Za dwa dni mniej więcej powinnam dostać okres i moje ciało już wysyła sygnały że to nastąpi. I znów jakoś tak żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana ja się starałam 3 lata. Biegnij do ginekologa po duphaston i Clostilbegyt mi pomogła stymulacja tymi lekami. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ja jestem zdrowa. Z mężem zrobiliśmy badania i wszystko jest OK ale tak jakoś nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie badania robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze w nieodpowiednich dniach się bzykacie :-P znasz dobrze cykl kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morfologia, hormony, monitoring (3 razy) drożność jajowodów, mąż nasienie, morfologia, seks jest co 2 dni, czasem co dzień przez cały cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychika psychika ja zaszlam dopiero ja zmieniłam prace ja i maz tez jestesmy zdrowi, staralismy sie kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtórz monitoring, bo 3 cykle to trochę mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co mi pomoglo a starala sie 1,5 roku. Udalo sie dopiero jak wyjchalismy ze znjamomymi na urlop do turcji. tam duzo imprezowalismy, pilismi alko i jakos tak wyluzowalam bzykalismy sie oczywiscie bardzo czesto jak to na wyjazdach 3 razy na dzien anwet bylo i wlasnie po tym zalszlam. Polecam wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, urlop w sierpniu a wczesniej nawet na weekend wyjechać się nie da (praca zmianowa) no ale wiem że trzeba wrzucić na luz. Z tym że łatwo się mówi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu moze znieczulenie sie alko pomorze i wylaczysz myslenie. Nie namawiam do nie wiadomo jakiego upijania sie. Ale jak sie ma czas zajety imprezami wycieczkmi itd to sie nie liczy jaki dzien kiedy owulacja itd. Bylismy w Turcji 2 tygodnie i nawet nie wiedzial jaki jest dzien tygodnia wiec nie wyliczlam dni cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez cyklu nie wyliczam, a kieliszek wina wieczorkiem też się zdarza. Nie piję dużo i nie chodzę na imprezy bo mamy już 4 letniego synka nad którym sami sprawujemy opiekę z dala od babć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×