Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To już koniec forum

Polecane posty

Gość gość
Chciałbym, zeby panował tutaj względny spokój i brak hejtu. Przez hejt rozumiem obrażanie i poniżanie innych ludzi. Tobie jak widze, to nie pasuje, wiec domyślam sie, ze stoisz po drugiej stronie... Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc po co o tym tyle dyskutować?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dostęp ma każdy i tego nie zmienisz.Spróbuj oceniać kogoś po tym, co pisze, a nie po kolorze nicka.Wiesz na czym sztuka polega? Mieć intuicję, a nie paranoję. Spróbuj pisać pod jednym nickiem, a nie ukrywać sie pod marchewkowym ubrankiem. Wiesz na czym polega sztuka ? Mieć odwage pod jednym nickiem i być spójnym co do swojej płci, poglądów, a nie popadać w paranoje ukrywania sie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np jestem gejem i nikogo nie hejtuje czyli można kulturalnie rozmawiać. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto się przejmowć takimi d**erelami.Mnie akurat zaskoczył fakt,że aż tyle osób nie ma większych problemów niż jakieś forum.Hejterzy i trolle to pikuś,wkurzają mnie tacy,którzy próbują tu nawracać,straszą końcem świata,albo jakieś durne statystyki amatorskie,ilu jest psycholi,kto ile zarabia,ilu mieliście partnerów.Nikt normalny nie bawi się w takie pierdoły:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafemen, ale stałego nicka łatwiej byłoby zbanować za trolling i skala hejtu znacznie spadłaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Ja np jestem gejem i nikogo nie hejtuje czyli można kulturalnie rozmawiać. Kafemen@wp.pl" x Juz ktos sie pode mnie podszywa. Niektórym osobom pasuje anarchia, która nigdy do niczego dobrego nie prowadzi. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pamiętam to forum sprzed zmian wprowadzonych w 2013 roku, jak były jeszcze czarne nicki i brak opcji "gość" to panował tu o wiele większy ład i porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kafemen, ale stałego nicka łatwiej byłoby zbanować za trolling i skala hejtu znacznie spadłaby" x To prawda, ale jestem za pełna demokracja, ale nie za obrażaniem innych... Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ukrywanie się to spędzanie całego czasu w sieci.Tacy ludzie tracą po prostu granicę między rzeczywistością a wirtualnym światem.To oni popadają w paranoję za każdym razem, gdy ktoś ośmieli się na krytykę.Zbudowali sobie wizerunek idealny i nikt nie ma prawa tego podważać.Taka komedia prowokująca skutek (niestety) odwrotny.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oskarżacie ciągle gościa pomarańczowego a ja widzę że to właśnie baby na niebieskich nickach robią tu największy chlew, kłócą się, atakują i niszczą jedna drugą , a jak prawdziwi pomarańczowi goście założą sobie temat to bardzo fajnie go potrafią rozwinąć i pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim to przed wprowadzeniem "gościa", gdy ktoś chciał coś pisać z pomarańczowego nicka to musiał jakiś sobie wymyślić, ale dość często zaraz miał głupiego podszywa, więc ludzie przywiązywali większą wagę do rejstrowania tych nicków. oczywiście ludzie zdarzali się różni, ale po nicku można było wiedzieć kto jest chamem a kto sympatyczny i da się porozmawiać, polubić. teraz jak ludziom dano kompletną anonimowość z "gościa" to nastąpiła tendencja odwrotna i to rejstrowane nicki są gnojone, tępione, głównie tylko za to że sobie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rejestrowane nicki gnojone i tępione? buahahahaha ,siebie nawzajem hejtuja naiwniaku. Co kogo obchodzi jakaś imperium czy Mucha jak nie wylogowanego niebieskiego który nie ma odwagi pisać ze swojego nicku? To są ci 'prawdziwi hejterzy'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oczywiście że tak, doskonale to wiem, więc może nie jestem takim naiwniakiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W PUNKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie hejterskie tematy nie miałyby nawet jednej pełnej strony gdyby nie reakcja samego bohatera.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×