Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To już koniec forum

Polecane posty

Gość gość

Wzajemne oskarzenia wykonczyly je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Można się rozejść :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest akurat prawda, forum zdechło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie ludziom pozorną anonimowość i jeden nick "gość" którego nie obowiązuje regulamin, a zniszczą sie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modka, ale na pierwszej stronie już zawiecha strony ? nie przesadzają twoi mocodawcy ? i pomyśleć, że wystarczyłoby jednym kliknieciem wyłączyć gościa... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, opcja "gość" mocno wykończyła to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róbta co chceta byle ilość się zgadzała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forum istnieje ponad 10 lat i nigdy nie bylo tu koniecznosci logowania, czyli opcja gosc byla od ZAWSZE i pewnei ze sie skonczylo, skonczylo sie jakies 3-4 lata temu, kiedy na dobre odeszli stad fajni ludzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo trololo i prawiczów-gawędziarzy, których nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni nie wyłączą gościa, kiedyś była nad tym dyskusja, ktoś z modków odpisał że "gość" sprawił że jest większa klikalność, a wiadomo, większa klikalność to więcej kasy z reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie było konieczności logowania, ale trzeba było sobie wpisać jakiś mimo wszystko nick, było wtedy czytelniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden koniec forum. Nowi ludzie przychodzą, starzy odchodzą, czasem wracają. Normalna kolej rzeczy. Opcja "gościa" jest bardzo dobra. Po prostu internet sie upowszechnił i tzw. patologia (nie lubię używać tego słowa, ale najłatwiej tak wytłumaczyć) oraz chorzy psychicznie akurat tutaj upodobali sobie to miejsce. Powinien jakis mod kasować tylko te posty, które obrażają i poniżają inne osoby lub sa w nich wulgaryzmy, ale tylko takie, które sa użyte w celu obrażania innych. To czysty idiotyzm, aby np. slowa ci.pka lub p*******ic, były cenzurowane na forum erotycznym. Słowa dymac i rżnąć sa dziwnym trafem ok. Nie ma tu żadnej logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko by było ok, gdyby modki blokowały po IP spamerów. To przez nich to forum padło.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem sie podpisać :-) Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy nie podchodzicie zbyt serio do tego miejsca?Ktoś na pomarańczowo, czy ktoś na niebiesko to przecież tak czy siak anonimowe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to tez, czyli blokowanie IP spamerów oraz jak napisałem wczesniej posty hejterow (trolli) powinny byc usuwane, a jesli wychodzą ciagle z jednego IP, to powinno byc ono blokowane. Wiem, ze łatwo IP zmienić, ale ktos moze dwa razy by pomyślał, czy warto hejtowac i spamować. Od strony technicznej wiem, ze trudno blokować IP osob, które np. w Neostradzie maja je ciagle zmienne, bo wtedy by trzeba blokować pewna pule IP i osoby niewinne nie mogły by pisac tutaj postów. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy Wy nie podchodzicie zbyt serio do tego miejsca?Ktoś na pomarańczowo, czy ktoś na niebiesko to przecież tak czy siak anonimowe osoby. pisz pod nickiem i dziwnym trafem będziesz spójna, nie będziesz hejtować i da sie z tobą pogadać. Pewnie nic nie zrozumiesz, ale prościej już sie nie da wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc 13:33, nie zdziwiłbym sie jakbyś był hejterem lub spamerem. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłoby tu już zupełnie nudno, gdyby każdy się klepał po ramieniu.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko by było ok, gdyby modki blokowały po IP spamerów. x w dobie bramek proxy nie da się skutecznie zablokować IP spamerów. choć mogliby sobie poradzić z tym tak jak jest na forum o2, czyli ściana tekstu takich samych znaków jest zamieniana na wpis [nie mam nic do powiedzenia]. wtedy skończyłaby się upierdliwa gęś. Jakoś jak forum było blokowane 502 to szybko sobie poradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest forum dla twardzieli, rzygający tęczą mają swoją Arkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o klepanie sie po ramieniu i o to, ze kazdy musi mieć to samo zdanie. Chodzi o pewny poziom kultury w dyskusji i nie obrażanie oraz poniżanie innych osob. Chodzi w skrócie o asertywne wyrażanie swoich opinii i podglądów. Nie kazdy to potrafi i chce sie tego nauczyć, tym bardziej jak jest niedojrzały emocjonalnie (lub jest nastolatkiem). Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie było tak szybko z tym błędem 502....trwało to kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Byłoby tu już zupełnie nudno, gdyby każdy się klepał po ramieniu. G nie chodzi o klepanie po ramieniu. Zarejestruj sie i pisz ze stałego nicka, a może zrozumiesz różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem piszę tu z gościa,ale konkretnie,wymieniłam się informacjami na temat jakiegoś kosmetyku,ktoś mi poradził z czymś,albo ja komuś w konkretnej sprawie,ale nie seks i uczucia,to nie wchodzi w grę.Debilne prowokacje i zaczepki mam gdzieś,nie wchodzę w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostęp ma każdy i tego nie zmienisz.Spróbuj oceniać kogoś po tym, co pisze, a nie po kolorze nicka.Wiesz na czym sztuka polega? Mieć intuicję, a nie paranoję.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w dobie bramek proxy nie da się skutecznie zablokować IP spamerów. choć mogliby sobie poradzić z tym tak jak jest na forum o2, czyli ściana tekstu takich samych znaków jest zamieniana na wpis [nie mam nic do powiedzenia]. wtedy skończyłaby się upierdliwa gęś. Jakoś jak forum było blokowane 502 to szybko sobie poradzi" x Dokładnie tak, dochodzi jeszcze osławiony Tor... Ale wystarczy Twoj pomysł oraz kasowanie postów, które wymieniłem wczesniej. Poza tym mimo wszytko nie kazdy potrafi zmieniać sobie IP... Pewne osoby mozna by prewencyjnie blokować po IP. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu, a jaka to różnica, czy stały nick, czy nie? wszystko zależy od osoby piszącej, co ma dopowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafemen chcesz tu zbudować nową Arkę dla wybranych wg Twoich zasad?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zarejestruj sie i pisz ze stałego nicka, a może zrozumiesz różnice." x Ze stałego nicka tez mozna spamować i hejtowac. Jesli ktos chce moze sobie założyć setki takich nickow i co jakis czas je zmieniać wedle potrzeb. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×