Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

umowa zlecenie POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie poszukuję odpowiedz na następujące pytanie.. nie mam możliwość rejestracji w PUP, jestem osoba dorosła (22 lata) uczę sie zaocznie w liceum, jestem mężatka .. w obecnej chwili nie posiadam żadnego ubezpieczenia. Od dzisiaj miałam zacząć prace na umowe zlecenie ale pracodawca powiedział,ze nie ubezpieczy mnie ponieważ jestem osoba ucząca sie poniżej 26 roku życia i mam ubezpieczyć sie w szkole lub u męza co jest w moim przypadku nie możliwe.. ale moje pytanie dotyczy w takim razie wynagrodzenia jakie dostałabym pracuja na umowie zlecenie, ponieważ pracodawca powiedział ze wynagrodzenie sie nie zmieni i będę miała płacone netto tyle ile pracownik,któremu odciagaja skladki?? chciałabym sie dowiedziec czy taka oferta pracy jest dla mnie korzystna bo wydaje mi sie,ze nie ... bo jeśli przypuśćmy ubezpieczę sie prywatnie czy tam u meza to powinnam dostawac wynagrodzenie pełne -brutto, skoro pracodawca nie bedzie mi nic opłacał?????????czy dobrze myśle??????? prosze o odpowiedz na maila Gosia70694@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×