Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lepiej byc stara panna czy rozwodka

Polecane posty

Gość gość

jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starą panną. Ja jestem po rozwodzie i brakuje mi pewnych rzeczy które były w związku... jak nie pozna się ich smaku to tak bardzo do nich nie ciągnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest ważne, ważne żeby nie być samotną - o ile się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara panna= to nie znaczy ze nie byla w zwiazku i nie poznala pewnych rzeczy tylko ze nie wyszla za maz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być kochaną i szanowaną żoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem ze starą panną ale nie wyszło bo miała ciężki charakter i głupie przyzwyczajenia,chciała mnie ustawiać. Jestem z rozwódką i to super kobieta. Nie polecam "singielek" po 30tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna z dzieckiem,serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do faceta:przeciez to nie zalezy czy panna,czy rozwodka,idac twoim prymitywnym tokiem rozumowania tylko od charakteru danego czlowieka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolałabym być rozwódką, bo znam 3 stare panny w wieku koło 50 są strasznie zgryźliwe, nie miło itd. samotność robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam jedną rozwódkę - za kawałek kotasa odda swoje sztuczne zęby. A druga to by ciągła druta wkoło 3 ha pola - za darmo!! I pod prądem! No co za szmaty, no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Panna z dzieckiem ma najlepiej. A jak ma to dziecko? A tam..., a kogo to obchodzi? - przecież nie tę pannę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dawce spermy co obchodzi-przeciez nie to dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ja jestem jednym i drugim tj. panną po rozstaniu z wieloletnim konkubentem. :) Nie jest to najgorsza sytuacja, bo nie masz całego tego bagażu rozwódki, a jednocześnie pewne doświadczenie w kontaktach z mężczyzną ułatwia życie. Cieszę się, że nie jestem rozwódką, ale uważam że to lepsze niż gdybym mając 32 lata nie miała nigdy żadnego chłopaka (a jest sporo takich osób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cieszę się, że nie jestem rozwódką, ale uważam że to lepsze niż gdybym mając 32 lata nie miała nigdy żadnego chłopaka (a jest sporo takich osób)."-chyba zartujesz, w wieku 32 lat sa takie osoby co nigdy nikogo nie mialy i to sporo takich osob jest? ja nie znam:)) kazdy ma za soba jakies doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole być starą panną 31 letnią niż rozwódką, wszystko jeszcze przede mną (pierwszy ślub).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×