Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze pierwsze doswiadczenia z trojkatem, wpisujcie sie, zapraszam

Polecane posty

Gość gość

Wasze pierwsze doswiadczenia z trojkatem, wpisujcie sie, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozwoliła bym krzywdzić męża i tylko seks w czworokącie z jeszcze jedną parą by nie był osamotniony mąż. Po drugie lubię tak jak mąż ogląda mnie przy seksie z kochankiem tak ja jego oglądam z kochanką również mnie to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiliscie juz tak kiedys czy to tylko twoja fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnuj swojego tematu zeby Ktos go nie ukradl! Potem nie rozkminisz jak to sie stalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze? Rozmowa z partnerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pierwszyraz złapałem gumę w maluchu, miałem problem z rozstawieniem trójkąta, bo ułamał sie plastikowy kołek, ale jak zakręciłem drutem to go w końcu postawiłem. więcej tego nie powtórzyłem, bo jak następnym razem mi sie to przytrafiało, to stawiałem na awaryjnych i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszmejla
ehhh... dzieciaki... Kiedyś moja ówczesna dziewczyna spytała mnie czy podoba mi się taka jedna... No oczywiście- ładniutka :) To moja kochanka-odpowiedziała-chciała by z nami stracić dziewictwo. Długo się nie opierałem;)Przyszła do nas bardzo spięta więc było pare drinków na rozluźnienie... rozebraliśmy ją i zacząłem... oj było tak ciasno,że ją bolało i szybko przekazała mnie mojej dziewczynie a ona zaczęła szaleć jak nigdy. Zawstydziło to naszą młodą koleżankę... Potem wielokrotnie miałem okazje do trójkątów bo zawsze z partnerkami otwarcie o tym rozmawiałem a wiele kobiet ma takie fantazje. Jak jakaś dziewczyna myśli o tym i chciała by poznać jakieś szczegóły to napiszmejla@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie kiedys pytalam męża o trójkąt, zamilkł.....po chwili dodal " nie mamy w samochodzie k***a trójkąta, a powinien być "! zmartwilam się, jesli zlapie kapcia to nie postawie trójkąta, moje zycie laglo w gruzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×