Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula1799

Takie pytanie od dziewicy do dziewczyn

Polecane posty

Gość paula1799

Hej, mam 17 lat i jestem jeszcze dziewicą, to pytanie chciałabym skierować w szczególności do dziewczyn, otóż masturbuję się od jakiegoś roku, ale masuję tylko łechtaczkę, sprawia mi to przyjemność i dochodzę do orgazmu ale coraz bardziej mnie kręci aby włożyć podczas masturbacji paluszek do środka , chciała bym to zrobić ale za każdym razem gdy próbuję to zrobić, delikatnie, tylko koniuszek palca włożę to cofam palca bo się boję, boję sie też tego że błonę dziewiczą przebiję a bym tego nie chciała sama i właśnie o to chodzi, czy gdybym podczas masturbacji włożyła palca do środka bym przebiła błonę dziewiczą i czy by mnie to bolało? Za każdym razem gdy to robię bardzo mnie to kręci żeby włożyć paluszka do środka, podobno jest wtedy jeszcze większa przyjemność ale czuję też strach. Chciała bym i bym bardzo prosiła tylko poważne odp, nie od jakiś napaleńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm kiepskie forum na to pytanie bo tutaj aż roi się od poyebów płci męskiej i nawet pedofili, ale mam radę - zapytaj w dziale Dojrzewanie tutaj http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=207 na pewno dostaniesz dobre odp i z lekarskiego punktu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, czy boli zależy od budowy błony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądż śmieszna,zapewniam cię że robiłam to wielokrotnie i dziewicą jestem nadal,a kiedy masz okres i aplikujesz sobie tampon to nie boisz się że stracisz dziewictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale już z 2 palcami i nie mówię o kilku wolnych *****ch już gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem twojej poprzedniej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o to, że włożenie palca na chwilę nic nie zrobi, ale np. bardziej "żywa" palcówka już może pozbawić delikatniejszej błony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1799
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×