Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Planujecie już wakacje?

Polecane posty

Gość gość

Macie już jakieś pomysły na to, jak spędzicie tegoroczne wakacje? W ogóle myślicie już o tym w tej chwili czy nie specjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
JA tam lubie spontan, nigdy takich rzeczy nie planowałam i nie planuje. I zawsze jestem zadowolona z wakacji lub nawet weekendowych wyjazdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixas
Myślę, że pokuszę się o wizytę w Lizbonie. Zaczerpnęłam inspiracji z tej fotorelacji: http://kronikaodkrywcow.pl/pl/blog/zakochaj-si%C4%99-w-lizbonie/ Bilety już kupione, więc pozostaje czekać do końca czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku z uwagi na propozycję rodziny wybieram się do Niemiec oraz jeśli pieniądze i czas pozwolą podjedziemy do Szwajcarii. I standardowo na zakończenie sezonu wraz z partnerem jedziemy na weekend do Krakowa, który odwiedzamy co roku. Na miejscu śpimy w apartamentach (http://www.apartmentcracow.com/pl/) ponieważ mamy z nich wszędzie blisko by w dwa dni zwiedzić najważniejsze miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam juz wszystko zaplanowane bo wyjezdzam w marcu. w tym roku czeka mnie wyprawa mocy na bali i gili ;) indonezja byla moim wielkim marzeniem, ale zawsze cos wypadalo... takze odliczam dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeczenia
Przeglądałam już oferty na bookapart.com i wydaje mi się, że coś stamtąd wybiorę, jakąś Hiszpanię albo Portugalię. Ale jeszcze nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy narazie z narzeczonym termin i miejsce a mianowicie Chorwację a dokładniej srodkowa delmacje ale jakie miasto nic nie wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już planuję chociaż do urlopu jeszcze daleko. Znudziło mi sie leżenie na plaży dlatego chciałabym w tym roku jakoś aktywnie spędzić urlop. Widziałam, że są organizowane rejsy np do Grecji przez biuro http://www.globtourist.com/ . Wygląda to bardzo interesująca, nigdy jeszcze nie pływałam jachtem. Poza tym zwiedzanie z pokładu wydaje sie być o wiele ciekawsze niż wycieczki organizowane z kurortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wakacje już zaplanowane. Nie jestem osoba ktora zostawia wszytsko na ostatnio chwile wiec zrobilem to juz w kwietniu. W tym roku zabieram swoja dziewczyne do Hiszpani a konkretnie Barcelony ze wzgledu ze ona kocha ten kraj a ja zawsze marzyłem żeby znaleźć się na camp nou:) zarezerwowalem bilety dosyc tanio na http://www.eloty.pl/hiszpania/barcelona/ i lecimy we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kończę właśnie planować sierpniowy wyjazd, zostało mi już tylko znalezienie ubezpieczenia - polecacie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiut
bajaderqa, a dokąd się w ogóle wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiut
ja zawsze ogarniam ubezpieczenie przez Wakacyjną Polisę, bo masz tam zebrane mnóstwo ofert, zaznaczasz tylko parametry i masz do wyboru mnóstwo opcji. zajrzyj, może skorzystasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiut
tak, to strona: www.wakacyjnapolisa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest ktoś może teraz w Tatrach?! zaplanowaliśmy wyjazd w weekend i zastanawiam się czy ze względu na pogodę tego nie przełożyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Haber
Zaplanowałam sobie wakacje nad morzem. Co roku staram się chociaż na kilka dni pojechać nad Bałtyk. Znalazłam ofertę 625 zł za osobę na weekend. Problem w tym, że nie byłam jeszcze w Dźwirzynie, a to oferta z hotelenadmorskie.pl. Ktoś z Was mieszka może albo był tam na wakacjach i może mi powiedzieć jak jest z turystami? Nie chciałabym pojechać na weekend i nie wypocząć, bo tłumy turystów na ulicach. Wiem, że to miejscowość sezonowa, ale staram się unikać "dzikich tłumów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłączam się, bo nie chcę śmiecić :P Planujemy z mężem wakacje za granicą- tak naprawdę mamy już wszystko ustalone, jedynie wypadło nam z głowy wykupienie polisy wakacyjnej, macie może jakieś pewniaki, które można szybko załatwić za niewielkie pieniądze? Będę wdzięczna za każdą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@basiowe może zanim o coś głupio zapytasz, to zerknij kilka postów wyżej- myślenie nie boli. @tiut już o tym pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ta agresja jest zupełnie niepotrzebna. Tiut- dzięki za podrzucenie stronki, teraz mam już wszystko rozplanowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAldonka
Ja lecę z PolskaLata.pl do Alicante :) zachwycające ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gGosiajan
Ja dopiero teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FionaJanc
Planować to jeszcze za dużo powiedziane ale przyznaję, że zaczynam już przeglądać oferty. Ostatnio zerkałam na ofertę Net holiday, mają już spory wybór. Myślę, że poczekam jeszcze miesiąc i może się skuszę, bo ceny teraz są naprawdę przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dużo ofert ostatnio przewertowałam i szczerze mówiąc najbardziej mi pasuje jednak Coral Travel - super biuro, dba o bezpieczeństwo i jest to po porstu dobry organizator. wiem bo byłam z nimi w tym roku i się sprawdzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×