Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wielkosc penisa

Polecane posty

Gość gość

mam pytanie do kobiet. czy obiektywnie patrzac penis 13-14cm dlugosci i 12cm obwodu to wystarczajaco zeby zadowolic kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jaką, dla jednej bedzie ok a dla innej bedzie to śmiesznie mało, ja np lubie duzo wieksze ale są takie dla ktorych 20 cm i wiecej to ból i cierpienie i chcą malutkie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee masz malego kluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma znaczenie co nie znaczy że nawet 13 cm nie zadowolisz partnerki lecz tylko w niektórych pozycjach i musisz się nagimnastykować. Mąż ma ponad dwadzieścia i dopiero po porodzie przy ktorym był wchodzi do końca. Wcześniej wchodził ponad połowę swojej długości członka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od kobiety. Jednak pewnie większość wolałaby takiego 15+ tak samo jak większość woli duże jędrne biusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio jedna powiedziała mi, że nie było wystarczająco głęboko, a mam 16 cm, więc mniejsze rozmiary dopiero się nie nadadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie długość nie ma tak dużego znaczenia jak jego grubość. Ja bym wolala troche grubszego niz twoj ale mysle ze nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam penisa o podobnej wielkosci. Na poczatku bylo super, ale z czasem c*pka mojej dziewczyny zrobila sie jakby luzniejsza, nie wiem z jakiego to moze byc powodu? nie sadze zeby wpłynal na to troche wiekszy od mojego wibrator ktorego uzylismy nie wiecej niz kilka razy? ostatnio jest tak jakby luzniejsza. Ona twierdzi ze jest ok ale ja mam inne wrazenie. Jak piescilem ja wibratorem kiedys to miala naprawde odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panowie nie chce was martwic ale wasze ptaszki po prostu sa troche za male...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że jak mam 16 cm długiego i grubego w miarę, że jest ciasno, to muszę się dobrze nagimnastykować, żeby zaspokoić partnerkę, a miałem kilka. Dlatego mniejszy raczej się nie nadaje, być może dziewica będzie czuła takiego na początku, ale wystarczy że prześpi się z grubszym, albo użyje grubszego wibratora i już potem jaj nie zadowolisz. Miałem kiedyś romans z nie dziewica, które miała chłopaka z mniejszym i jak włożyłem, to ją zabolało. Na początku było ciasno, ale szybko się rozciągnęła. Przypuszczam, że po tym musiała zmienić partnera na takiego z większym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze to nie jest najwazniejsze ale musze przznac ze rozmiar ma jednak znaczenie. 16cm to optymalny ale wazna jest tez grubosc. dla mnie 12cm obwodu to optimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam takiego chudzielca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn jakiego? podaj wymiary :D ja tam lubie małe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej żonie oczy świecą się jak lampki jak widzi dużego, mówi że takie zupełne wypełnienie działa super. Ja mam średniaka 17cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje mam kilka cm więcej w obwodzie niż wy długości :P najlepiej sprawdza się taka 20steczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×