Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Widzę ciemność :D

Polecane posty

Czyli dziś pytanie, dziś odpowiedź? :-) Nie wiem czy pamiętasz, jak kiedyś mocno się obruszyles jak wyraziłam swoje zdanie na temat Twojej rozmowy z Wilkiem :-o propozycja nadal aktualna? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy popełnia błędy ;) gdybyś mnie znała i porównała do niego, to bym się załamał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, to może zostawmy to za sobą, bo obawiam się, że w tej kwestii nie doszlibysmy do porozumienia :-) Mogę zapytać, na co teraz stawiasz? Celujesz w coś konkretnego? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytaj, nie pozbawiaj się przyjemności odkrywania, bycia odkrytą. Dogłębnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak podejrzewalam, że to może mieć coś wspólnego ze mną :-D Boję się trochę tego "dogłębnie", ale spoko, kto nie ryzykuje ten nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boisz się? I będziesz się opierać? Albo poudajesz chociaż? Btw, dogłębnie to nic groźnego. Słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiem być... wytrwały i obstawać przy swoim :) cel uświęca środki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wandzia, ktory to już forumowy maczo za którym lejesz po majtach? Paweł Wilk juz nie pisze? Widmok za daleko? Ajgor zaginal? Krwisty sie wkurfil? Wawa, Sokole, kurfa, ty to zwykla lufa na jeden strzal jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja gdzie Psuj?? Zazdroscisz? :-P Odwal się od Want bo sprawdzenia resztę jej tematów i wkleje twoje złote myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę na słowo, mam też nadzieję przekonać się o tym osobiście :-D Tylko ostrzegam, że bywam trudnym przeciwnikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blagam, jaka Haja? :D Wiekszej ameby nie bylo jeszcze na tym forum. To cos rzuca sie na wszystko, jak leci. To, ze Androgen wyczul latwego jotpega nie czyni z niej gwiazdy :D Jak to lecialo? "Pawel ma racje", "Prawo Pawla", "Sluchamy Pawla i olewamy pomarancze", "Musze spytac Pawla"? :D A moze "Krwisty, wybacz, dla ciebie ponize sie, bo warto"? :D Albo "Ajgor to niecny dran", "Znowu jestem z Ajgorem na priv, juuupi" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja bidulo jedna ;) Żal duuupa ściska? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko. Prywatnie nakłamię Ci, że nie jestem groźny. Jak poczujesz się bezpiecznie, to Cię napadnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskutować nie będziesz, a jotpega wyślesz. I git, twoja sprawa. Tylko nie udawajmy, ze nie jestes tepakiem lecacym na kazdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaria nic nie przykryte twojej choroby psychicznej. Ani puder, ani róż, ani tysiąc buziek. Odwal się od Want terrorystko bo napisze do Abuse, w sieci nic nie ginie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz, to i tak nie zmieni Wandzi w ogarnięte dziewcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od krwistego odbij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać faceci lubią takie pustaki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię byc napadana, ale tylko czasami :-) Jeśli wyczujesz dobry moment to może być napad z korzyściami dla dwóch stron :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być amebą niż starą hejterką. Pomysl co napiszesz jutro po godz.6 rano na temacie Want :-D Want lej na nią. Zazdrości ci. 30 lat skończyła w 1980 r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajuś Ona ma więcej kobiecości w małym palcu niż ty w całej swej marnej, podstarzałej postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, Wandzia to taka konstrukacja, że usłyszy dwa miłe słowa i nogi lecą na za kwadrans trzecia. A w necie raczej jotpegi lecą szerokim strumieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
66 to zły wiek dla kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat się kończy! Andro rwie Wandzię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×