Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alergia POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny mój synek ma skazę białkową (stwierdzoną przez alergologa) teraz czekamy na wyniki badań aby dobrać mu odpowiednie mleko modyfikowane dlatego ja póki co karmię piersią i stosuję dietę bez mleczną. Problem w tym, że alergia się nasila, podejrzewam że może byc to spowodowane spożywaniem przeze mnie jajek. Czy któraś w Was miala podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma dzieciak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 miesięcy, martwię się ponieważ jestem już na ,ścisłej diecie ponad 2 tyg. Czytam etykiety itp a tu coraz gorzej, cały brzuszek czerwony, teraz wysypka wchodzi na nóżki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zasiegnij porady lekarza na temat swojej diety, slyszalam ze powinno sie unikac takze np.cytrusow, uzywac naturalnych kosmetykow, srodkow myjacych... warto zebys rozpoczela juz kuracje probiotykiem na alergie Latopic u swojego dziecka, taka kuracja przynosi bardzo dobre efekty, lagodzi objawy alergii i wspomaga wytworzenie sie tolerancji, warto zebys o tym poczytala: http://www.latopic.pl/Alergia-pokarmowa/Probiotyki-a-alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zglos się do specjalisty. Ze swojej strony polecam http://alergomed.com.pl/ Na pewno otrzymasz tam profesjonalna porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja badania przeprowadzałam w Medicus DCL we Wrocławiu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo Wrocław. Gdzie robicie badania alergologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medicus DCL, tak jak wyżej podpowiadały Panie. Jestem bardzo zadowolona z tej Kliniki. Polecam! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszka212
Ten medicus dcl to prywana przychodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Medcius DCL możesz zapisać się prywatnie i na NFZ. Polecam klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daję łapkę w górę! Również polecam medicusdcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wczorańszej wizycie w klinice medicus dcl, rowniez moge polecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy długo się czeka na wizytę w medicus dcl? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaaaa22
Czytałam na jednej ze stron, że na prywatną wizytę w medicus dcl czeka się tylko kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicusDCL
Dzień dobry, Zapraszamy na konsultacje z alergologiem, który przeprowadzi badania diagnostyczne. Trafnie postawiona diagnoza i odpowiednio dobrane leczenie pozwolą zminimalizować lub całkowicie wykluczyć wpływ alergenu na organizm dziecka. Na wizytę w naszej klinice czeka się klika dni. Dziękujemy za wszystkie rekomendacje. Więcej informacji i kontakt do naszej wrocławskiej kliniki na stronie http://www.medicusdcl.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mojego syna nos ciągle zatkany. Normalne inhalacje domowe nic nie dawały. Wzięłam w końcu nebulizator profesjonalny z irygatorem. I tak powinno się oczyszczać płuca i nosek od razu. Ten model polecam Novama Familino Pro, nie jest drogi, a w zestawie dostajesz wszystko, czego potrzebujesz do domowej, nawet nieco bardziej zaawansowanej terapii aerozolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.06.2019 o 13:23, Gość Gość napisał:

U mojego syna nos ciągle zatkany. Normalne inhalacje domowe nic nie dawały. Wzięłam w końcu nebulizator profesjonalny z irygatorem. I tak powinno się oczyszczać płuca i nosek od razu. Ten model polecam Novama Familino Pro, nie jest drogi, a w zestawie dostajesz wszystko, czego potrzebujesz do domowej, nawet nieco bardziej zaawansowanej terapii aerozolami.

Tez polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×