Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedziela0409

Witam wszystki piekne panie.

Polecane posty

Gość niedziela0409

Witam wszystkie Panie. Nazywam sie Damian mam 27lat. Wyglad: wzrost 178 waga 74kg budowa ciala muskularna,wysportowana oczy niebieskie wlosy jasny braz. Na codzien pracuje, mam swoja firme brukarska, bedac szczerym wobec was szukam kazdej kobiety;) tz waga do 90kg wzrost bez roznicy wiek do 55lat. Chcialbym sprobowac sexu ze starsza kobieta ale zapraszam do pisania wszystkie panie oczywiscie +18. Co proponuje kilka obcji 1 sex jednorazowy oczywiscie platny. 2 luzny zwiazek kolacje, kino, imprezy sex nawet jezeli ktoras z was ma ochote tylko popisac o sexie nic wiecej to tez zapraszam. Bardzo cenie sobie higiene mam duzy szacunek do kobiet . Kupuje prezenty co jakiś czas uwielbiam sprawiać kobiecie przyjemność. Kontakt do mnie tel 575316197 odbieram połączenia i odpisuje na sms. Gorąco pozdrawiam Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co , to ty bedziesz placil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 51
Z opisu Ken i taki desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
James Bond jak nic. ..krepy niski ale numer dał. ..dziewoje jedziecie przecież śnieg już spadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałeś napisać skąd jesteś. Ale dla mnie to nieistotne, wpadłam tylko powiedzieć dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×