Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojak z dużym mieczem

Tęksnię za pewną dziewuchą z forum...

Polecane posty

Gość gość
Kogo obchodzi jakiś gośćSamiec?i to namolne babsko TCC które siedzi tu na okrągło Co się stało z tym forume😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły gościu :-) Pan gość Samiec zdążył przeswietlic moją relację z innym użytkownikiem tego forum (mało tego - wie nawet co robimy poza forum), więc Mu odpuść i uwierz, że nie ma o co być zazdrosnym...A nawet jeśli miałby...pewnie i tak by tego nie docenił... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam prześwietlił...:) kilka postów wystarczy przeczytać a stwierdzenie że bym czegoś nie docenił w 100% zasłużone, jestem tylko facetem:classic_cool: Jeszcze raz..może Ty jako nieliczna rozumna istota na forum mi powiesz czy coś się tutaj zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samiec lubi byc pchany w doope przez kolegow w robociue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłeś mnie? Myślałam, że jestem niewidzialna :-D Nie mam zamiaru dalej przeszkadzac Wam w tej fascynującej dyskusji :-) Mam tu swoje miejsce i tak jest dobrze... i nie muszę zabiegać o niczyja uwagę... nigdy tego nie robiłam i robić nie będę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samca tyle nie bylo bo w robocie gang bangi mial :classic_cool: musial knagi obrabiac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehheh samiec zrob mi loda heheheheheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic gorszego niż natrętna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepchalem samca tak jak go w robocie pchaja :classic_cool: ave Putin Ave rossyyja GośćSamiec kademu Ruskowi z połykiem obrobi Kija :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie kiedyś razem pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po uja ta szopka? Tcc miała kilka nicków i jej wypieranie mam w tyłku. Samiec stały bywalec Psuj. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szopka była w grudniu :-o a ja nie mam zdolności plastycznych i nie zrobię nowej :-D Gość Samiec ladny masz awatar... Natomiast ocenianie relacji po kilku postach nie jest chyba najlepszym pomysłem... A to, że jestem z Widmo na priv to żadna tajemnica od kilku miesięcy zresztą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu mam nowe wcielenie haha nic a nic się nie zmieniło:D Jeszcze raz no ok dałem się ponieść trolingowi:D 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..problem w tym że na kafeterii rozmawiać się nie da jak przekonaliśmy się oboje już nie raz:) poza tym...a nieważne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zaczynasz - dokończ - pamiętaj, że mężczyznę poznaje się po tym jak kończy :-D Poza tym... Mieliśmy się kiedyś nad czymś zastanowić, ale... pewnie już nie pamiętasz, zresztą... nieważne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam doskonale bez cofania się w czasie:) zastanowiłaś się?;) Ja nie skończyłem więc jeszcze mnie nie poznałaś:D teraz troliji będą ryć stare tematy nad czym się zastanawialiśmy haha😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego nie dokończyłem..poza tym nazwanie naszego pisania rozmową tylko to niedocenienie i za małe słowo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wasz temat. Wynoście się stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz..oboje nie byliśmy szczerzy w takim razie..pewnie w obawie przed tym co drugie powie i pomyśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna tajemnica, wymieńcie się mailami i idźcie stąd w cholerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×