Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MonikaAvon

Szukam nowych konsultantek.

Polecane posty

Gość MonikaAvon

Poszukuje nowych konsultantek Avon. ZALETY: - Zniżka na kosmetyki do 40% - Składanie zamówienia przez Internet - Prowadzenie swojego e-sklepu - Prezenty za duże zamówienie - Programy zarobkowe dla konsultantek - Nie ma obowiązku składania zamówienia w każdym katalogu - Darmowa dostawa - Prezent na START - Bezpłatne szkolenia - Wsparcie lidera Masz pytania? Napisz lub zadzwoń! Odpowiem na wszystkie pytania. Monika Tel.: 514-770-098 e-mail: m.nowak.2013@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukasz konsultantek, tylko wołów roboczych, które będą napastować swoich znajomych aby zakupili coś z tego kosmetycznego szajsu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak cie to boli glupi trollu ? Zajmij sie swoim nudnym bezsensownym zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się akwizycyjny żebraku, ono jest o wiele ciekawsze od twojego. Ja przynajmniej nie muszę nikogo naciągać, żeby zarobić kieszonkowe a ty bawisz się w takie pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak oczywiscie wszyscy ci wierzymy na slowo. Twoje zycie jest tak samo ciekawe jak kupa w kiblu. Ale wmawiaj sobie nadal nieprawde, lepiej sie poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupa w kiblu powiadasz :D Każdy mlm-ek musi mieć zryty baniak. Trzeba być seksualnym dewiantem i niezłym pok******eńcem, żeby wciskać ludziom jakąś tandetę i nazywać to biznesem. Te dziadowskie kosmetyki które próbujesz sprzedawać nadają się jedynie do kibla, więc oscylujesz w tych samych klimatach :) Nie musisz mi wierzyć, nie dbam o to. Ważne, że wierzysz swoim akwizycyjnym mentorom podczas sekciarskich szkoleń i przez to wszyscy tutaj mają z ciebie polewkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu anonimowy wiec twoja polewka nie robi na mnie wrazenia psycholu. Zarabiam pieniadze i to cie tak bardzo boli. Twoj hejt mnie nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zupełnie nie boli kociokwik jakiegoś akwizycyjnego pajaca. Szczekaj sobie dalej a mnie i tak nic do tego. Tylko nie ściemniaj, że super zarabiasz bo gdyby tak było to nie musiałbyś tak desperacko bajdurzyć tu na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem boli cie bo ciagle tu zagladasz i mi odpisujesz. Boli cie ze zarabiam w inny sposob niz ty. Poswiecam na mlm kilka godzin w tygodniu i mam z tego ok 700 zl na miesiac podczas gdy ty musisz zapierniczac do pracy codziennie i ile z tego masz ? 2 tys zarobisz ? Za kilka lat ja bede mial z mlmu kilka tys zl miesiecznie a ty nadal bedziesz zarabial tyle ile zarabiasz pracujac nadal 40 godz w tyg. Za 10 lat ty nadal bedziesz zapierniczal na etacie podczas gdy ja bede niezalezny finansowo. Taka jest roznica pomiedzy ludzmi otwartymi, inteligentnymi i przedsiebiorczymi a takimi zwyklymi robolami jak ty glupi hejterze. A teraz mozesz mnie zwyzywac i wysmiac. Mam to gdzies. Narka leszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Owszem boli cie bo ciagle tu zagladasz i mi odpisujesz. @ @ @ Nie baranku, to ty mnie odpisujesz. I przy tym czerpiesz dzikie podniecenie, bo jesteś upośledzonym mlm-owski zboczkiem :D - - - @ @ @ Boli cie ze zarabiam w inny sposob niz ty. Poswiecam na mlm kilka godzin w tygodniu i mam z tego ok 700 zl na miesiac @ @ @ 700 zł możesz mieć z tego żebrania ale chyba za 3 miesiące ;) Co ma mnie boleć? Że kompromitujesz się z jakimiś tandetnymi kosmetykami? Naprawdę cierpisz na jakąś manię wielkości :D Już widzę jak przeżyjesz cały miesiąc za to swoje marne 700 zł. Chyba, że kąpiąc się w rzece a w spożywkę będziesz zaopatrywać się na Białorusi :D - - - @ @ @ podczas gdy ty musisz zapierniczac do pracy codziennie i ile z tego masz ? 2 tys zarobisz ? @ @ @ Nie, nie muszę ani zapierniczać ani codziennie ;) Czy ty mlm-owski głupku myślisz, że w PL każdy zarabia najniższą krajową albo 2000 zł? Ty naprawdę jesteś oderwany od rzeczywistości. Ktoś kiedyś musiał zrobić ci jakąś krzywdę ;) - - - @ @ @ Za kilka lat ja bede mial z mlmu kilka tys zl miesiecznie @ @ @ To dlaczego TERAZ tego nie masz? Bo jesteś nierobem i leniem. Do tego durnym i naiwnym. Karm się dalej tymi słodkimi mlm-owskimi bajeczkami to na pewno daleko zajdziesz :D - - - @ @ @ a ty nadal bedziesz zarabial tyle ile zarabiasz pracujac nadal 40 godz w tyg. @ @ @ Nie, tyle zarabiać nie będę :) Skąd wiesz ile godzin wyrabiam tygodniowo? Śledzisz mój grafik? :D Normalnie znalazł się pracownik miesiąca :D To niesamowite, że taki nierób i obibok może wypowiadać się na takie tematy, chociaż w życiu nie pokalał się żadną uczciwą robotą. Na szczęście klawiatura jest jak papier i zniesie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @Za 10 lat ty nadal bedziesz zapierniczal na etacie @ @ @ Aż tak daleko nie wybiegam w przyszłość i nie wiem co wtedy będzie, ale na pewno nie będę "zapierniczać". Skoro już teraz nie zapierniczam to tym bardziej nie będę tego robić za 10 lat. Lepiej zastanów się co ty będziesz robić za to 10 lat. Pewnie dalej będziesz sprzedawać swoje kosmetyki, tylko że już w przytułku dla bezdomnych. Bo twoi starzy wywalą nieroba i manipulatora z domu i wylądujesz na ulicy :D - - - @ @ @ podczas gdy ja bede niezalezny finansowo. @ @ @ Tak, będziesz niezależny finansowo. Ale gdy trafisz do szpitala dla obłąkanych. Tam będziesz miał jedzenie i dach nad głową na koszt państwa. Ja dziękuję za taką "niezależność" :D MLM i sekciarskie spotkania prowadzą do pokoju bez klamek. Tam do woli będziesz mógł robić swoje akwizycyjne biznesy :D - - - @ @ @ Taka jest roznica pomiedzy ludzmi otwartymi, inteligentnymi i przedsiebiorczymi @ @ @ Zgodziłbym się z tym, gdyby nie jeden szczegół - ty nie jesteś ani otwarty, ani przedsiębiorczy ani tym bardziej inteligentny ;) Co najwyżej naiwny i podatny na manipulacje. A do tego pyskaty i zawzięty :) - - - @ @ @ a takimi zwyklymi robolami jak ty glupi hejterze. @ @ @ Muszę wyprowadzić cię z błędu tępy akwizytorku ale nie jestem żadnym "robolem". A nawet gdybym był, to też nie miałbym się czego wstydzić. Przecież żadna praca nie hańbi. To właśnie ty powinieneś spalić się ze wstydu, że jesteś takim nierobem i pasożytem społecznym. Śmiejesz się z ludzi, którzy uczciwie pracują podczas gdy sam niczego sobą nie reprezentujesz. Naprawdę współczuję twoim starym, że doczekali się takiego młota :) - - - @ @ @ A teraz mozesz mnie zwyzywac i wysmiac. Mam to gdzies. Narka leszczu. @ @ @ Nie mam zamiaru się z ciebie śmiać. Nad tobą trzeba zapłakać :) W życiu nie widziałem czegoś tak głupiego i nierozgarniętego. Twoi rodzice pewnie planują zmienić nazwisko i wyjechać z kraju. Jakiekolwiek przyznawanie się do ciebie grozi dożywotnim wstydem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×