Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość84

Jak często chodzicie po podwyżkę ?

Polecane posty

Gość gość84

Jak w temacie. Jak często chodzicie ? Co rok ? co pół ? Jeżeli chodzicie to ile % was satysfakcjonuje ? 10%-15% ? Ja np zastanawiam się czy by teraz nie uderzyć mocniej i nie zawołać 30-35% ponieważ ostatnio poziom trudności zadań mi powierzanych przez firmę również wzrósł. Druga sprawa to jak wy traktujecie podwyżki ? Bo ja rozumiem ,że najpierw jakoś przysługuje się firmie i wtedy mam argument do negocjacji. Pracuję w firmie ponad 2 lata i miałem do tej pory tylko 2 podwyżki . Pierwsza zaraz po okresie próbny ,ale to było jakieś 5% wynagrodzenia więcej ,a druga po dwóch latach pracy i wtedy jakieś 15% dostałem. Czyli idzie jak krew z nosa od wynagrodzenia bazowego, a wy jaki macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Niestety tego się obawiam ,że jak już człowiek sobie wynegocjuje stawkę na dzień dobry to potem nie ważne jakie by robił postępy i jak się nie rozwijał to wynagrodzenie idzie procentowo max 20%. Szczerze to nie chciał bym zmieniać firmy na chwilę obecną bo jest fajnie, bardzo ciekawie, rozwijająco, spoko ludzie, wyzwania itp ,ale no właśnie ;/ $$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co nikt nie chodzi po podwyżke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 8 lat nie mamy podwyżek, wynagrodzeni w kwocie 1300 zl -1500 zł netto po 35 - 37 latach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 8 lat bez podwyżek ? po stawkach to wnioskuję ,że chodzi o pracę fizyczną bez kwalifikacji ? No niestety tam to chyba raczej szans niema za sam staż bo się robi to samo ciągle, ewentualnie inflacyjna co jakiś czas. Mi chodzi w temacie o pracę ,gdzie się poszerza swoje kwalifikacje i gdzie się jest obciążonym coraz trudniejszymi zadaniami w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz rozeznanie na rynku pracy ewentualnie za ile jest sprzedawany towar czy usługa jaka robisz. Jeśli ktoś przyjdzie robić to co Ty za mniejsze pieniądze to podwyżki nie dostaniesz. I druga możliwość co robisz bo ceny finalne produktów spadają mamy deflacja i noeraz poprostu nie ma z czego dac ppdwyzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty wykonywane przez firmę w której pracuje sprzedają się na prawie całym świecie. Firma się rozwija od kiedy jestem w niej zatrudniony to dział w którym pracuje i nie tylko się podwoił w liczbie zatrudnionych osób. Ciągle coś się dzieje, ciągle nowe zlecenia dostajemy i chyba nawet mamy jakieś kontrakty na kila lat do przodu. Zakres prac coraz większy ogólnie na firmę , a roboty mamy po łokcie, 50% ludzi siedzi po godzinach a nieraz i soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×