Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dlaciebiepani

czego on tak naprawdę chcę

Polecane posty

Heja ! Czy chłopak z którym się "przelizałam" jeszcze o mnie myśli ;D to cholernie długa historia xd i tylko chciałam wiedziec czego on tak naprawdę chcę po tym jak się całowaliśmy, przytulaliśmy trzymaliśmy za ręce ja mu powiedziałam ze ma zapomniec ze to chwilowa słabosć impuls i wgl ze ma nikomu nie mówić jak tez nikomu nie powiem a on mówił ze nie musi być chwilowa i wgl ja nie powiedziałam ani tak ani nie ;) i co weekend go widziałam ;D dowiedziało się kilka zaufanych osób z jego strony i z moich ale to zostało tak między nami ;) i tak w sylwestra był trochę pijany zresztą ja troszkę tez byłam wstawiona i jak składalismy sb zycznia to dał mi buziaka i wgl ale on nie pamięta xd pisał do mnie w sylwka po sylwku po tym całowaniu tez i ogl pisał tylko ze tak dziwnie co jakiś czas wysyła mi snapchaty a i jak piszemy to serio kręcimy itp ;D ale chyba coś jest ze mną nie tak skoro raz pisze raz a nie wiem jak go skłonic by sie w końcu zdecydował czego chcę nie napisze mu tego wprost bo po prostu tak nie umiem ale tez nie chcę marnować czasu a serio dorze nam sie piszę a ja nie ejstem brzydka mam świetną figurę zewnetrznie jest ze mną dobrze haha z charakteru też xd a wciąż nie rozumiem czemu on się nie może zdecydowac ja pierwsza do niego pisać nie bedę ;/ no ale nie ukrywam brakuje mi pisania z nim ;) przyjaciel twierdzi ze to z nim jest cos nie tak ale ja sama nie wiem bo to ja mieszałam caly czas w sumie i nwm czy czekac na niego czy co bo piszą do mnie inni ale ja nie chcę wyjść na casanove ;D nie wiem co mam o tym myśleć probuje zapomnieć ale on caly czas pryzpomina o sobie i lipa ;( to jest skrót max pominęłam wiele wątków ale nieważne ;) mówcie szczerze co myślicie bo ja już ejstem tym zmęczona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×