Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wachanie o***tu zadbanych kobiet to normalna rzecz a nie fetysz

Polecane posty

Gość gość

zawsze wacham o***t w pozycji 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.20 od kiedy tylko pamiętam lubiłam ocierać się i tulić do Ojca on był i jest dla mnie taki męski Ja sama zaczęłam go prowokować siadała nu na kolanach majtki przekładałam na bok by czuć jego ciało podczas burzy udawałam że się boją musiał spać w moim łóżku , tak któreś nocy sprowokowałam pieszczoty po kilku dniach sex mimo że mam już męża Ojciec jest jedynym mężczyzną z którym mam satysfakcję seksualną ja zaspakajam jego fantazje on moje tyle .moich tajemnic nie chcę by to wyszło Zgłoś› Zobacz także: Wstyd a kłopoty finansowe gość 2015.10.20 mam przyjaciółkę która pracuje też na noce w tym czasie z jej córką mam zabawę by nie było żadnych podejrzeń czasem obsługuję teściową nic złego na mnie podpowiedzieć nie dadzą czy nie jest to tajemnica Zgłoś› Italianooo 2015.10.21 1. Namówiłem na loda koleżankę mimo tego że nie miała na to ochoty i robiła to pierwszy raz (na jednym spotkaniu sie nie skonczyło). 2. Całowałem się z matką laski do której startowałem (potem pisalismy jeszcze pikantne smsy). 3. Dziewczyna dzień po zerwaniu z jej chłopakiem robiła mi loda gdy spalismy razem po imprezie (ost wrócili do siebie i są zaręczeni). 4. Cały czas pisze do mnie laska poznana przez internet ze chce ze mną uprawiac seks mimo ze ostatnio wzięła ślub (mieszka bardzo daleko ode mnie). 5. Na imprezie poznałem o 10-lat starszą od siebie kobietę i po 3 spotkaniach uprawialismy seks w jej samochodzie. 6. Chyba jestem uzależniony od tego że dziewczyna robi mi lodzika. Ciąg dalszy może kiedyś jeśli się Wam spodobało Zgłoś› ukl 2015.10.21 jak miała 14 lat zaczęłam zabawiać się z Braćmi w doktora podobało się nam był sex matka nas przyłapała zrobili starzy z nami rozmowę po tygodniu Ojciec minie spenetrował i tak zostało do dziś kiedy tylko jest okazja jestem jego ale to mnie się podoba , Zgłoś› gość 2015.10.21 Jam miałam 14 lat przyłapałam matkę z Bratem byli bardzo skrępowani matka prosiła bym nie mówiła ojcu jak skończyłam 16 dobierał się do mienie ale go pogoniłam powiedziałam że powiem Ojcu Zgłoś› gość 2015.10.22 Zgłoś› gość 2015.10.22 odkąd pamiętam bzykam się z Bratem matka nas przyłapała próbowała nam przeszkadzać pomimo że mamy partnerów nadal to robimy byliśmy na wakacjach udając parę Zgłoś› matka_Dwoch_dzieci 2015.10.22 Jestem matka dwoch dzieci. Mam syna i dcorke , raz ich przylapalam jak sie bzykaja! Zgłoś› Wiekowa_Krejzolka 2015.10.23 Jestem ostatnio odnalezionym człekoształtnym sprzed lat, jak miałam 14 lat zaczęłam zabawiać się w doktora z braćmi, potem przyłapałam matkę z bratem. Matka próbowała nam przeszkadzać ale nadal to robimy na wakacjach. Mam też córkę i syna przyłapałam ich jak się bzykają. Przyłapałam też siebie, matkę i brata, ale ich pogoniłam i powiedziałam, że powiem ojcu i mnie spenetrował bo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×