Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fast 50 Club

Polecane posty

Gość gość

Korzystał już ktoś z tej opcji Fast 50 Club? Ja się na razie zarejestrowalam, mam 50 zł na start i zastanawiam się czy isc w to dalej. Nie wiem czy moi znajomi będą korzystać z tych poleceń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruner
Ja polecam konto ALior Banku internetowe i juz masz 3 zgoszenia, czyli 150 pkt. Nawet nie wiedziałem, ze moi znajomi na fejsie będą potrzebowali, a jednak :) ładnie się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina676
Mysle, ze jednak polecanie pozyczek bedzie bardziej zyskowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetha65443
zalezy co komu polecacie, moi znajomi raczej nie beda chcieli pozyczek brac, wiec tego nie polecam, ale juz komta tak no i teraz czekam na jakies nowe rzeczy, np. usługi fryzjerskie w fast 50 Club :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karineczeczka
Dostałam jakis czas temu maila, żeby przystąpić do Fast 50 CLub, ale zignorowałam. Ale skoro można coś zarobić, albo chociaż skorzystać z dobrych ofert to czemu nie. Cos dobrego polecacie? Czy samemu lepiej wyczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka_truskaweczka
kliknęłam gdzieś w reklamę, reklamowali się że 50zł na start się otrzymuje . konto zakłada się prosto jak na facebooku i faktycznie te 50zł tak jakby tam jest . ogólnie polega to chyba na tym że oni tam mają różne ofert np. abonament lub karta w play albo konto bankowe w ing itp. no i tak jakby jeśli wezmę ten play albo kotno bankowe albo polecę komuś te oferte i ten ktoś weźmie to zarabiam pieniądze w tym fast50club i mogę je wypłacić sobie na konto - określoną kwotę, każda oferta ma tam inną kwotę . póki co z siostrą wzięłyśmy karty kredytowe citi, bo płacą za nie 200zł. jak dostanę kasę to się wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fast50club to oszukiwanie ludzi i obiecanie im czegoś czego i tak nie dostaną. Tak to wygląda = kup za 100 zł kolorowe piórko a ja oddam Tobie z tego 10 zł. Po pierwsze te 50 zł i tak nie będziecie mogli wypłacić dopóki nie wydacie odpowiedniej kasy. Jednym słowem oszuści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanaja
Niestety też mam złe doswiadczenie. Pierwszy i jedyny dotąd wniosek i brak punktów po ponad 2 miesiącach. Tłumaczą to jakimiś kłopotami po stronie banku, pozostała reklamacja. Odnoszę mocne wrażenie, że to naciąganie a statystyki użytkowników to wybujała fantazja autorów strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie się od tego tzw. fast50club z daleka. To naciągacze i oszuści. Nie ujawniajcie tej szemranej firmie swoich danych osobowych. Premie to wielka ściema. Na pierwszą reklamację uprzejma odpowiedź, że podejmą odpowiednie kroki u współorganizatora a później cisza, brak jakichkolwiek odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny przypadek. Brak premii pomimo reklamacji która trwa już 2 miesiące... Ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na ten niby klub to są zwykli oszuści. Brałem udział i tak nie wypłacili mi pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na ten niby klub to są zwykli oszuści. Brałem udział i tak nie wypłacili mi pieniędzy chociaż wszystko zrobiłem dobrze. Jak czytacie pozytywne opinie to prawdopodobnie są one od naganiaczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50kupaklub
Sporo sie natrudzilem i mialem sporo polecen, polowa nierozliczona, wymowki przerozne, przeciaganie terminu, wypytywanie wkolko o te same rzeczy "prosze podac numer umowy" .Oszusci.Nie traccie na nich nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukany Fast 50 club
Fast 50 club to zwykła piramida finansowa! Oszukali mnie i moich znajomych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fast50club to naciągacze
fast50club.pl = naciągacze. Mimo wypełnienia warunków nie przysłali premii. Podobnie naciągnęli moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fast50club naciągacze
fast50club.pl = naciągacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od końca lipca b.r. nie ma już 50pkt na start. Wypłacić można min. 100zł=100pkt. Rzeczywiście wypłacają co uzbierasz - trochę to trwa ale kasa na koncie się zgadza. Niestety połowa rozlicza się na bieżąco do 2 miesięcy - normalka, ale połowa to reklamacje, które poparte odpowiednimi numerami umów i datami czy wycinkami z historii konta - słowem udokumentowane - wszystkie na plus rozstrzygnięte - nawet po 6 miesiącach. Obecnie czekam na ostatnią reklamację - ale pewnie jeszcze poczekam. Ogólnie to fajna sprawa i większość fajnych ofert a coraz mniej takich mają. Ogólnie jestem zadowolony z portalu, który daje wymierne korzyści np. z oszczędzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma po co wchodzić w to i tak nic na tym nie zarobicie a tylko się narobicie. To jest naciąganie ludzi aby na nich pracowali za darmo. Oczywiście na początku obiecują 50 zł itd. ale i tak nic z tego nie wyciągniecie. A komentarze pozytywne są robione przez pracowników tych naciągaczy bo przecież na tym zarabiają. To nie są moje wymysły, byłem tam przez rok i tylko się narobiłem, niby to zarobiłem 500 zł i tak nie wypłacili. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly klubowicz
UWAGA OSZUŚCI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert Sawicki
Skorzystałem z 4 promocji za pośrednictwem portalu Fast50Club (pomijając bonus za rejestrację) i tylko 2 z ww. promocji zostały rozliczone prawidłowo. Nierozliczone promocje dotyczyły skorzystania z produktów bankowych więc zwróciłem się w tej sprawie również do banków. Jeden z nich odpowiedział na reklamację a kiedy zapytałem się czy w związku z szokującą treścią tej odpowiedzi mogę ją udostępnić publicznie - bank się na to nie zgodził. Czekam na odpowiedź z drugiego banku. Co ciekawe, Pani Anna - nazwiska brak - jedyna osoba odpowiadająca na moje wiadomości w portalu Fast50Club, sama nie wie jakie były warunki skorzystania z promocji. Otrzymałem informację, że aby punkty za otwarcie konta w Banku BPH zostały naliczone muszę dokonać wpłaty na konto, co jest sprzeczne z Tabelą bonusów, ponieważ nie ma w niej żadnych zapisów mówiących o takiej konieczności. Mając na uwadze problemy z rozliczaniem promocji oraz żenujący poziom odpowiedzi na wiadomości - Pani Anna przekazuje inne informacje niż bank z którym "podobno" organizowali promocję, nie polecam korzystania z Fast50Club.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie negatywne opinie to niestety prawda. Nie wypłacają należnych premii. Bardzo długo odpowiadają na reklamację i mimo oczywistych dowodów na spełnienie warunków promocji idą w zawarte. Oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×