Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narzeczonaolaska

Jak dobrac wino ?

Polecane posty

Gość narzeczonaolaska

Dziewczyny, problem jest Kompletnie nie znam sie na winie, a zaprosiliśmy "przyszłych teściów" - pierwszy raz ich będe gościć w moim mieszkanku i chce wypaść dobrze.... teściowa lubi wino podobno no i tu mam problem - podać chce łososia na parze z warzywami i na deser torcik kawowy - moje najlepsze dania :) no i pytanie - jakie wino????? czy może dwa? do dania głównego jedno a do deseru inne? zna sie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Półwytrawne białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikat
Łosoś to najłatwiejsza ryba do łączenia z winem, bo w zależności od sposobu przygotowania możemy dobrać wiele win do niego i gafy nie popełnić ( proponuje wytrawne jakieś ew. półwytrawne) ale do deseru koniecznie jakieś słodkie bym podała (pamiętaj że wino podaje sie słodsze niż deser)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczonaolaska
:) dzięki dziewczyny za podpowiedzi a jakies konkretne ( nazwy) byście podały? i gdzie kupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja polecam zajrzeć do włoskiej gazetki Polomarketu. Kilka fajnych pozycji jeśli chodzi o białe winka. Do rybki będą idealne, np. Trebbiano D'Abruzzo Villa Puccini :) Sprawdzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak czerwone to tylko Negroamaro Salento!!! oczywiście w polo :) dobrze prawi kolega Benny ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatabis
Proszę: http://www.wina.pl/ Tam poszukaj sobie wina. Przy każdym winie masz opis, więc na pewno znajdziesz odpowiednie wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×