Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym a boję się.

Polecane posty

Gość Pani Bernadett
Kochanie. Czyli moja pocztą to jest nasze wspólne dziecię? Dobrze więc. Będę się łączyć. Ale tylko łączyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A jest Pan ZupelnieNaTemat ? Dobrze, przemieszczam się do punktu kolejnego. Wieczorkiem zajrzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja do domu obciagac facetowi realnie a tyrpac psuja wirtualnie:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz haja jakiegos PAWDZIWEGO ch/u/ja od obciagania ze tu jeszcze gnijesz?💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnije cały czas hejterka. Rozgląda się kogo następnego wyhejtowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smofu przecież na to dowody dawno już wypłynęły!:-D Przerwa w akcie widzę. A ja wymyśliłam,że ktoś aktorom (w ciekawych fryzurach) musi brawo bić.Rezerwuję ostatni rząd na widowni.Oby było tak przyjemnie jak w kinie,które odwiedzam nocą.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pani Kwiatkowskiej to chyba żadna nie będzie próbować dorównać.Niech to wzór będzie "pieprzenia" starej szkoły. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ch/u/ja nad fiuta psuja:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof nie wpieprzaj sie. Suka siedzi i waruje kolejne 12 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bella 86 2015.10.10 Parę lat temu po sylwestrze czekalismy na taksowkę i moj facet zaczął robić mi palcowkę, siedzielismy na kanapie a obok kilka osob niby przysypiali zmęczeni, nie wiem czy udawali czy naprawdę zasneli. Tak mnie wzięło że nie zabroniłam tego robić w tych okolicznościach.Bylo to na domowce. Najgorzej było, gdy zaczęłam dochodzić, gość 2015.10.10 Phi, ja kiedyś najeździłam 170 w taxi.Facet zjechał do garażu i tam mnie wyroochał w tyłek, spuścił się mi na plecy a potem i tak miałam 2 km do domu chłopaka na nogach.A tam wzięłam prysznic , wskoczyłam mu do wyrka i była jazda. Wera15 2015.10.11 Mam tajemnicę, bo widziałam jak wujek robił to z mamą. To było rok temu, wujek to młodszy o dwa lata brat mamy.Tata pracuje za granicą, rzadko bywa w domu a wujek mieszka daleko i jak przyjeżdża do naszego miasta w jakiś interesach, to u nas nocuje.To lepiej jak w hotelu, bo mamy duży dom. Pewnie myśleli, że będę długo spała a ja obudziłam się rano głodna i schodziłam na dół do kuchni i wtedy usłyszałam odgłosy z sypialni.W drzwiach była spora szpara i widziałam ich dwoje na łóżku, pościel leżała na podłodze a oni uprawiali seks.Tak normalnie, on na mamie, ona pojękiwała i tak mówiła, że słyszałam, żeby jeszcze i żeby mocniej,nie kończ jeszcze a potem uważaj i jeszcze słyszałam, żeby ją przytulił i pieścił, żeby odsapnął i że chce jeszcze.Rok temu miałam 14 lat i już wiedziałam, o co chodzi w seksie i że to co robią jest złe.Nikomu nic nie mówiłam i nie powiem, bo mi wstyd, tylko tu piszę.Poszłam do swojego pokoju i myślałam o tym , co widziałam.Wujek mi się nawet od zawsze podobał a teraz to czasami mi się przyśni i wtedy budzę się podniecona i mokra tam, bo mi się śni, że on robi to ze mną.Oczywiście jeszcze nigdy tego nie robiłam, ale mam już 15 lat i mam starszego trzy lata chłopaka.Z nim tylko się całujemy i przytulamy, ale coraz bardziej pragnę zrobić krok dalej, bo chcę poczuć się jak dorosła kobieta, jak mama, bo widziałam jak była zadowolona. Wujek ostatnio był w wakacje u nas trzy dni i spał w pokoju obok sypialni mamy ale nastawiłam sobie budzik na komórce, zakradłam się i wiem , że to robili u niej, słyszałam przez drzwi. A za tydzień ma znowu przyjechać, na jakąś konferencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej chetnie sie spotkam lubie sex wrazenia luki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.20 Jak mamy nie ma w domu,to z tatą bierzemy razem prysznic. Lubię jak on mnie pod nim namydla i myje.Bardzo dokładnie, szczególnie dokładnie piersi i łono oraz pupę. Jak mu stanie to klękam,biorę w usta i bawię się aż mu ulżę. Nigdy nie posuwamy się dalej. Tata nauczył mnie jak mam zadawalać się sama. Zazdroszczę mamie,bo oni robią między sobą więcej,ale tata mówi,że musimy poczekać aż skończę 18 lat. Jeszcze rok i dwa miesiące.Tata będzie miał wtedy 40 a i tak wygląda na o 10 mniej. To taka nasza wspólna tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EROTYCZNE TAJEMNICE DO GROBOWEJ DESKI Poprz. 1 ... 29 33 Nast. gość 2014.11.17 przespałam się z kumplem mojego męża, wcześniej już zdradzałam byłych, a ten idiota myśli że go kocham gość 2014.11.17 Wczoraj żona z teściami poszła do kościoła i mieli jeszcze iść na wybory.Szwagierka się wymigała ,powiedziała że boli ją głowa. Ja kościół olewam i też zostałem w domu. To ona zaczęła rozmowę z podtekstami a w pewnym momencie wstała,zsunęła spódniczkę i wypięła tyłek mówiąc,że na pewno jej jest bardziej apetyczny niż żony.Według mnie są identyczne, tylko szwagierka jest trochę węższa w biodrach. Tak więc bzykaliśmy się i pewnie nie będzie to tylko ten jeden raz, bo ona twierdzi że chce tego i że w tajemnicy możemy to robić. pewna jestem 2014.11.18 A ja wstydzę się moich tajemnic gość 2014.11.18 Czy w ogóle je masz ? pewna jestem 2014.11.18 Mam, ale wstydzę się pisać z zalogowanego gość 2014.11.18 Taaaak,szwagieeeer,coooo jaa razeem z nim nie wyprawiaaałam! Z rodziny by nas wykopali,to pewne. pewna jestem 2014.11.18 A ja im gumki szpilka poprzebijala gość 2014.11.18 zlosliwa malpa jestes gość 2014.11.18 Co z tym szwagrem wyprawiałaś,daj poczytać! gość 2014.11.20 podnieca mnie ból i duże penisy gość 2014.11.29 Jestem od kilku lat mężatką.Wcześniej i w trakcie małżeństwa miałam kilku innych partnerów (kochanków).Nie jestem więc niedoświadczoną w tym względzie nastoletnią cnotką. Przed tygodniem,na szkoleniu,wylądowałam w hotelowym łóżku z kolegą z branży z drugiego krańca kraju,wcześniej znaliśmy się tylko na telefon,czasami kontaktując się w sprawach zawodowych. Teraz nie przestaję o nim myśleć,marzę o nim i seksie z nim. Ma tak dużego,długiego i grubego,wręcz ogromnego. Pomimo tych kilku wcześniej to żaden nawet w przybliżeniu nie był jak jego.Na początku był dyskomfort,trochę bólu,trochę mojego strachu ale potem jak poczułam w sobie jego dogłębne posuwanie,te wypełnienie,dopasowanie aż rozrywające,maksymalnie naprężenie w środku to orgazm był z płaczem ze szczęścia.Marzę teraz o nim.Oboje jesteśmy w związkach,daleko w km,ale rozmawiamy teraz nie tylko w sprawach zawodowych. Szkolenia mamy co 4-5 tygodni,już oboje wiemy jak będziemy spędzać czas wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.07.31 A ja nikomu nigdy nie powiem ze spalam z nieznajomym , od 10 lat zdarza mi sie bzyknac z kolesiem z ktorym stracilam dziewictwo (a on byl prawiczkiem) mimo ze oboje jestesmy w zwiazkach ze uwielbiam jak mnie facet porzasnie zerznie Zgłoś›

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Już teraz na spokojnie mogę być. Czy tylko ja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Na tej stronie też? Dobrze pomodle się za te kobiety. Ale proszę skończ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Poznałam tu kogoś.Dużo pisaliśmy na @. Spotkaliśmy się, był żywioł, poszłam na całość. Zdradziłam po 7 latach małżeństwa. Spotykamy się nadal.Obydwoje zdradzamy. ggg hajabuza i psuj Zgłoś› gość dziś Ja też Go tu poznałam. Dużo pisalismy na @, poszłam na całość po 17 latach małżeństwa. W sexie był egoistą, pobawił i umył rączki gdy mu się znudziło. Nic tak nie boli jak świadomość, że byłam zabawką. Dałam się wyroochać dosłownie i w przenośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Musialabys sie pomodlic do allaha o dekapitacje tych kreatur;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett dziś Na tej stronie też? Dobrze pomodle się za te kobiety. Ale proszę skończ! x tego jest miliony na wszystkich forach kobiecych i na angielskojęzycznych to samo opisują anonimowo jakimi potworami są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Potrafisz tylko wklejać? bądź mężczyzną i porozmawiaj jak człowiek . Czy reagujesz na slowo proszę? Czy brak juz w Tobie ogólnie "wyrozumialosci"? Czy te pytania są bezsensowne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×