Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym a boję się.

Polecane posty

....właśnie że będę niemoralna.Wolę być niemoralna niż idiotycznie nieszczęśliwa.... :-DBry. PSuj 👄Z góry piszę,że po wczorajszych uroczystościach nie przedłużam dziś środy.:-pOzp wykluczone.:-D Trochę się nakopałam,ale Smofu 👄 za te kwiatki.Jakbyś zechciał mieć misję na ero to poproszę codziennie o podobny link.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona więcej erotyzmu proszę a nie tylko jakieś filmiki dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrrrrrr mmmmmm aaaaaaaaa uuuuuu PSuju taki strzał prosto w punkt G oznacza jedno.Zapytam wprost czy twoje usta są dziś w pełni sprawne?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajbuza i Psuj hejterzy już na czacie... tak do 17 :P Hajeczko wystraszyłaś się przedstawienia swojej hejterskiej działalności? Waruj za wirtualnym ku//tasem// dobre i to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona Wymagająca to stara Vałka 34, niska krępa, z grubymi paluchami. Ma dorosłe córki. Ale rówieśnica Psujka i Haji :P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To temat Kosmatej Beni a nie wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie, na ilu tematach ty tutaj swoje glupoty wypisujesz? Czy ty masz cos z glowa? Idz do psychiatry, moze ci pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie, ty masz cos z glowa. Idz do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio ten żmijowaty styl żonki nakłada sie na styl pisowni v34. ma ktoś wrzutkijak grzebała sobie w c***e publicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ PSuju 👄👄👄 Najpierw pobudziłeś moje zmysły podniecającym symbolem seksu,efekt u mnie nastąpił momentalnie :-p potem krzyczysz sprawność członków 10 ....i kiedy szaleję jak burza (na morzu) to ty idziesz skakać? Babie to nie dogodzi,ale z tobą to trzy światy.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już go przeproszę.PSuj chodź na widownię.Proszę przyciemnić światła.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona to Vałka Haja to Awaria w piwnicy Psuj to Prymitywny Samiec Dojrzały Bana x gość 2015.05.13 Eee ty tam Sil.Z czego sie bladzio cieszysz?jesteś tylko kafeteryjnym materacem,jepanym przez wszystko co żyje.jesteś imitacja kobiety,gdybym miał cycki wstydził bym się ze należymy do tej samej płci szloro x to wpis wylogowanej hejterki Hajbuzy 93. jeżeli jeszcze raz zobaczę hejt na CzwarteImperium, Want i inne kobiece nicki polecisz z banem jak Kreska Widmo. zniknie raz na zawsze ten fałszywy uśmieszek z pomarszczonej buzi 😘 jest spacja jest rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare poprzebierane babska siedzące od XX lat wyhejtowały inne nicki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość 2015.03.11 widmo_ dziś Na chwile -Wolf, wracajac jeszcze do watku o ktorym wczesniej rozmawialismy, to ja dochodze do wniosku ze panna testowala mnie. Bo celowo wyciagala mnie na spacery wieczorem w miejsca gdzie nikt o zdrowych zmyslach nie spacerowalby z kobieta ktora dodatkowo szczuje ubiorem. Teraz dopiero poskladalem to w calosc. To byl tzw. test na samca alpha. Ty pisales z tego prace tj.o tej tematyce doboru naturalnego. Ja zaslepiony wtedy ta chemia milosci nie widzialem rzeczy takimi jakimi sa i przeciez z gory wiadomo byly, ze ktoras z grupek dresow pijacych alkohol w ciemnej uliczce doczepi sie w koncu do nas I JA BEDE MUSIAL WYKAZAC SIE WTEDY. Mialem trzech przeciwnikow o wzroscie 175-185 tak na oko i wadze 75-90 kg, wiec moje szansy byly z gory skazane na niepowodzenie. (ja 185 i z osiem dyszek wtedy wazylem) Jednego tylko zdolalem uszkodzic tj.najwiekszego tzw.lidera grupki i jak dopadlem drugiego to juz strzaly i kopy dostawalem od trzeciego, a pozniej gleba i butowany bylem gdzie juz nic nie slyszalem. Jezeli to suczysko testowalo mnie w tak niebezpieczny sposob, to nawet nie wziela pod uwage tego, ZE MOGLEM NAWET NOZEM OBERWAC bo czesto osoby z tych grupek nosza przy sobie noz. Czyli miala tak naprawde gdzies moje zycie i zdrowie, a w oczy mowila cos co ja chcialem uslyszec. I teraz najlepsze -jak juz wracalem do zdrowia, to ona oznajmila mi ZE NIE CZUJE SIE PRZY MNIE BEZPIECZNIE i dla niej bylo bez znaczenia ze mialem trzech przeciwnikow zaprawionych w bojach. W jej oczach stracilem totalnie dlatego, ze dalem sie pobic. Kolejna ciekawostka to to, ze od tego momentu jak przegralem w bojce to ona stracila calkowicie ochote na sex tj. JEJ C/I/P/A ZROBILA SIE SUCHA. Czyli w jej oczach bylem niegodnym dostepu do jej krocza. Ty dluzej zyjesz na tym swiecie i co za tym idzie zakladam, ze miales wiecej partnerek kopulacyjnych. Powiedz mi, z kazda kobieta tak jest jak z ta moja byla opisalem ? Bo jak badalem sprawe wsrod znajomych, kolegow, to spotkal ich podobny przypadek gdzie kobieta porzucala faceta ktory przegral w bojce. Ja u tej bylem zdrady jeszcze odkrylem i puszczala sie od momentu jak poleglem w bojce. Zalezy mi bardzo na fachowej odpowiedzi i czy ja sie nie myle w mojej smialej tezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światło,bez światła...nastrój sflaczał.:-p PSuj sobie coś nuci pod nosem to ja już go nie wołam na fotel.😴 Wrócę do pierwszych postów...może wszystko wróci.:-D A Oksy już siekał po pośladach czy też się rozeszło po kościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość 2015.03.11 widmo_ dziś Na chwile -Wolf, wracajac jeszcze do watku o ktorym wczesniej rozmawialismy, to ja dochodze do wniosku ze panna testowala mnie. Bo celowo wyciagala mnie na spacery wieczorem w miejsca gdzie nikt o zdrowych zmyslach nie spacerowalby z kobieta ktora dodatkowo szczuje ubiorem. Teraz dopiero poskladalem to w calosc. To byl tzw. test na samca alpha. Ty pisales z tego prace tj.o tej tematyce doboru naturalnego. Ja zaslepiony wtedy ta chemia milosci nie widzialem rzeczy takimi jakimi sa i przeciez z gory wiadomo byly, ze ktoras z grupek dresow pijacych alkohol w ciemnej uliczce doczepi sie w koncu do nas I JA BEDE MUSIAL WYKAZAC SIE WTEDY. Mialem trzech przeciwnikow o wzroscie 175-185 tak na oko i wadze 75-90 kg, wiec moje szansy byly z gory skazane na niepowodzenie. (ja 185 i z osiem dyszek wtedy wazylem) Jednego tylko zdolalem uszkodzic tj.najwiekszego tzw.lidera grupki i jak dopadlem drugiego to juz strzaly i kopy dostawalem od trzeciego, a pozniej gleba i butowany bylem gdzie juz nic nie slyszalem. Jezeli to suczysko testowalo mnie w tak niebezpieczny sposob, to nawet nie wziela pod uwage tego, ZE MOGLEM NAWET NOZEM OBERWAC bo czesto osoby z tych grupek nosza przy sobie noz. Czyli miala tak naprawde gdzies moje zycie i zdrowie, a w oczy mowila cos co ja chcialem uslyszec. I teraz najlepsze -jak juz wracalem do zdrowia, to ona oznajmila mi ZE NIE CZUJE SIE PRZY MNIE BEZPIECZNIE i dla niej bylo bez znaczenia ze mialem trzech przeciwnikow zaprawionych w bojach. W jej oczach stracilem totalnie dlatego, ze dalem sie pobic. Kolejna ciekawostka to to, ze od tego momentu jak przegralem w bojce to ona stracila calkowicie ochote na sex tj. JEJ C/I/P/A ZROBILA SIE SUCHA. Czyli w jej oczach bylem niegodnym dostepu do jej krocza. Ty dluzej zyjesz na tym swiecie i co za tym idzie zakladam, ze miales wiecej partnerek kopulacyjnych. Powiedz mi, z kazda kobieta tak jest jak z ta moja byla opisalem ? Bo jak badalem sprawe wsrod znajomych, kolegow, to spotkal ich podobny przypadek gdzie kobieta porzucala faceta ktory przegral w bojce. Ja u tej bylem zdrady jeszcze odkrylem i puszczala sie od momentu jak poleglem w bojce. Zalezy mi bardzo na fachowej odpowiedzi i czy ja sie nie myle w mojej smialej tezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja - dobrze, ze tylko nastrój :D Ale lufę ma Psuj zacną :D Oczywiście, ze siekał! Najpierw za karę, że jako jego żona łajdaczę się z innymi, a teraz na potrzeby produkcji ;) Zaraz będzie próba to zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmata wróć👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo to wklejkę poproszę by ocenić czy to oryginał.:-D PSuj nie panikuj.Pozostań twardy :-p Czekam na akt i też się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmata Benia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×