Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

LipSil Szczecin

Polecane posty

Gość gość

Proszę o opinie wyłącznie te osoby, które korzystały z usług tej kliniki. Co sądzicie o p. doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam tutaj na modelowaniu policzków i uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Pani doktor jest wspaniałą kobietą, doskonałym specjalistą, a więc można jej powierzyć swoje sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani doktor jest bardzo sympatyczna, do zabiegu przygotowuje pod względem fizycznym i psychicznym, wspiera, dodaje otuchy. Ja strasznie się bałam zabiegu, ale pani doktor ma taki dar uspokajania człowieka :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy pani doktor wykonuje zabieg powiększania ust ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykonuje powiększanie ust kwasem hialuronowym :) z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jestem mega z tego zabiegu zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie boli :) pani doktor jest przemiła i dokładnie wie jak spełnić oczekiwania wymagającej klientki jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam! pani doktor zna się na medycynie estetycznej i wykonuje zabiegi na światowym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na botoksie u dr Janickiej, wcześniej robiłam botox w innych gabinetach, ale pierwszy raz mialam tak super zrobiony, z lekko uniesionymi brwiami, bez zmarszczek, ale z zachowanym delikatnym ruchem. Jestem mega zadowolona Z pewnością wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile płaci się tu za powiększanie ust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani doktor podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i cena zależna jest od wielu czynników dlatego proponuję się zapisać na spotkanie dla mnie dużym plusem jest właśnie to, że pani dr jest tak indywidualnie nastawiona do swojego pacjenta dla mnie to duże zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem już "po", trochę bolało nie ukrywam, ale efekt jest mega... kto by pomyślał, że będę tak zadowolona cóż - trafiłam w ręce profesjonalisty dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzyłam o seksownych, ponętnych, pełnych ustach, ale to marzenie ciągle mnie omijało, dopóki nie tarfiłam do lipsil w tym gabinecie mogłam liczyć na profesjonalne znieczulenie, więc nic mnie nie bolało ( bałam sie tego własnie bólu) no i moje usta wyglłądają teraz nieziemksko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam wam, że się trochę bałam tego powiększenia ust , i choć czytałam o lipsil same dobre opinie, to byłam mega zestresowana ale niepotrzebnie pani doktor naprawdę troskliwie się mną zajęła widać, że wkłada w obsługę pacjenta całe swoje serce, że ta praca jest jej pasją angażuje się w zabiegi a zabieg powiększenia ust nie jest taki straszny jak go malują! polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już jestem po konsultacji :) byłam w LipSil we wtorek w zeszłym tygodniu, zabieg mam w tym :) powiem wam, że na razie jestem mile zaskoczona podejściem pani doktor ;) kurczę, to naprawdę wybitny specjalista indywidualnie podchodzi do pacjenta, dba o to,by elokwentnie odpowiedzieć na każde pytanie w każdym razie z gabinetu wyszłam pełna nadziei, pełna spokoju i już nie mogę doczekać się zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje to powiększenie ust w LipSil? pytam,bo chciałabym porównać też inne gabinety kosmetyczne gdzie dokładnie znajduje się ta klinika? czy konsultacja jest płatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny ci nie powiemy bo wszystko zależy od metody i jak bardzo chcesz powiększyć swoje usta konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a sama klinika znajduje się w Szczecinie podaje dokładne dane : ul. 3-go Maja 25 - 27 Gabinet 613, 5 piętro 70-215 Szczecin tel.: 509 974 646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, że konsultacja jest bezpłatna ;) już umówiłam się na następny tydzień ;) pani doktor jest bardzo zapracowana, z tego co mówiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, po konsultacji zdecydowałam się na zabieg powiększania ust przyznam, że dawno nie byłam tak zadowolona z żadnego zabiegu przemiła pani doktor, intymna atmosfera, wszystko na światowym poziomie, łącznie z samym efektem, jestem bardzo zadowolona pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, gabinet w jakim odbywa się zabieg jest naprawdę komfortowy i przytulny od razu jakoś mniej się stresowałam warto było zaufać pani doktor to osoba w pełni odpowiedzialna i wykwalifikowana do tak skomplikowanych zabiegów cieszę się, że zdecydowałam się na zabieg w LipSil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo zadowolona z wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym na początku miałam wątpliwości, ale podczas konsultacji zostały one wszystkie rozwiane dziękuję pani doktor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo zależało mi na wymodelowaniu policzków klinika cieszy się dużą popularnością w internecie i nie tylko, wiec postanowiłam to właśnie tu zdecydować sie na ten zabieg pani doktor jest bardzo miła i konkretnie podchodzi do pacjenta potrafi odpowiedzieć na każde pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani doktor jest przemiła:) jestem zachwycona jej podejściem, nastawieniem, tym jak podchodzi do zabiegu w jej klinice można czuć się bezpiecznie i komfortowo! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specjalnie przyjechałam tu z Warszawy klinika na wszystkich forach była pochlebnie opisywana, dlatego to mnie zmotywowało cieszę się, że zdecydowałam się na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym przy znieczuleniu bólu praktycznie żadnego nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo zadowolona z powiększania ust faktycznie poziom światowy ;) pani doktor jest sympatyczną osobą, która przeprowadza przez zabieg naprawdę rzetelnie nie ma się czego obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy powiększanie ust boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg jest bezbolesny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem mile zaskoczona zabiegiem klinika na miarę światową, a pani doktor powoli i dokładnie wykonuje zabieg, tak że efekt jest naturalny i piękny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani doktor jest bardzo sympatyczna :) jestem po konsultacji i jestem już zapisana na zabieg, mam nadzieję, że będę zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjechałam tu specjalnie z Wrocławia... i powiem wam jedno : OPŁACAŁO się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zachwycona efektem!!! naprawdę bardzo się cieszę , że zdecydowałam się na powiększanie ust własnie w tej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×