Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nolie słyszeliście o tym?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, jakiś czas temu na facebooku na wallu w aktualnościach pokazał mi się filmik z Noliami. Nie wiedziałam co to takiego te nolie, ale okazuje się, że to dekoracyjne panele na meble i różne powierzchnie jak ściany czy lustra. Nolie pasują na meble od Ikea więc dają dużo możliwości. Piszę, bo pomyslałam ze powinnyście poznać te panele! Ja się w nich zakochałam! Zobaczcie sobie jak to wygląda: http://minddesigned.pl/o-noliach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilaaaa
tak! tez widzialam ten film jak zakladac nolie i zastanawialam sie co to jest :P:P super sa te nolie. dobrze ze w koncu w polsce zaczelo pojawiac sie cos takiego, bo czasem mozna poczuc sie jak nie powiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www_aaz
ej sprawdzilam sobie, co to jest i musze powiedzieć, że mega fajna sprawa! Pokazę swoim znajomym, bo mają kilka mebli z ikea, może im się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyl_motyl
W GRUNCIE RZECZY TO MOŻNA WSZYSTJO TYM OZDOBIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia2390
Ilaaa - też czasem mam takie wrażenie, że jestem gdzieś daleko w tyle oglądając pinterest albo jakieś inne Instagramy :) Polska to piękny kraj, ale wielu rzeczy jeszcze tu nie mamy! Nie mówiąc już o batonikach kitkat w kilkunastu smakach tak jak jest to dostępne w Japonii :) A Nolie uważam, że to super pomysł i ludzie na pewno się na nie rzucą. Mi się podoba ten wzór: http://minddesigned.pl/sklep/nolie-dzwonek-zestaw-pasujacy-serii-ikea-malm/ i uzupełnienie lustereczkowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi_misia_misie
Dziewczynki, super rozwiązanie! Dziękuję za podpowiedź! Już wiem co zrobię w domu na wiosnę! matyl_motyl no tak, na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaStasiaaa
hejo, wlacze sie w dyskusje. Mysle ze nolie sa super pomyslem i moga zmienic mieszkanie. Ja bym je pomalowala na zolto i przykleila je do komody w syna pokoju. pokaze zdjecie jak juz to zrobie. milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi237
Też widziałam ten film, ale mnie bardziej spodobały się materiały i pufy z tej strony, gdzie sprzedają nolie minddesigned.pl. W sumie mają bardzi duży wybór materiałów i nie wiem na, który mam się zdecydować. Chciałabym pufę do mojego pokoju do toaletki, a mam pokój w obcieniach beżu i różu (taki pudrowy róż). Widziałyście dziewczyny te materiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey hey te ornamenty na meble sa genialne! Na pewno zdecyduję sie na jakiś wzór :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_sia_sia
Nie słyszałam o tym wcześniej moje kochane, ale weszłam sobie na stronkę i jest taka... ciepła :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_oczko
Nolie są piękne!!!!!!!!!!!!! Już zamówiłam, czekam! Mają tydzień na dostarczenie! Ale jestem szczęśliwa!!!! Zamówiłam nolie skorpion (ale nazwa :P), pomaluję ją na czarno!!!! I będzie świetnie pasowała do mojej komody z ikei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx980
Tak, Nolie pokazała mi moja przyjaciółka. Iza jara się takimi tematami jak wystrój wnętrz czy dyi. Dziewczyny, fajna sprawa, ale nie chciało by mi się tego robić. Nie wiem, może jestem leniem hihihi muszę coś z tym zrobić. Może jakieś postanowienia noworoczne. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączkowa123
Natknęłam sie na nolie na jutubie, szukałam jak można pomalować szafki w kuchni :) własnie weszłam na kafeterie, żeby napisać o noliach, bo wydawało mi się, że to coś nowego a tu proszę już jest! miłego dnia dziewczyny i nie objadajcie się pączkami za bardzo ; - ) niedługo lato.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolin02
Kochane, kupiłam nolie i jestem nimi zachwycona. Mam komodę MALM IKEA BIAŁĄ i WYGLĄDAJĄ NA NIEJ WSPANIALE. Bardzo polecam, latwo sie zaklada a efekt wspanialy. Ja nie malowałam na inny kolor tylko użyłam białych 3mm (bo najtańsze). W razie pytań możecie pisać to wam opowiem co trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×