Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa333333

Nowa działeczka :)

Polecane posty

Kilka lat temu założyłam tu temat o działce pracowniczej, którą dostałam od teścia. Niestety, są gotowe plany drogi, która pójdzie przez środek ogródków i cała moja praca pójdzie pod spychacz :( Byłam tym załamana przez cała jesień i zimę. Na szczęście dostanę odszkodowanie i mam nadzieję, że pokryje mi to koszty zakupu nowej działki, póki co nazbierałam kaski różnym sposobem i mogę już kupować.. Mam upatrzoną piękną działeczkę w dobrym miejscu, już ją oglądałam, myślę, że z końcem przyszłego tygodnia będę finalizować temat. Jak się cieszę, to nie macie pojęcia. Dziś kupiłam nasionka pomidorków koktajlowych żółtych, niedługo czas na rozsadę :) Ech, życie jest piękne jednak :) Chociaż w tym roku dużo pracy przede mną, bo dwie działki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wpłaciłam zaliczkę i dostałam klucze... w pierwszej kolejności zasadzę sobie zagajniczek ;) i zrobię porządny kompostownik, bo ten minimalny, który jest, to nędza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy się kompostowniczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie dwie skrzyneczki, pół godziny roboty w grządkach i byłyby pełne nie wiem, jak sobie radził obecny jeszcze formalnie właściciel (mówi, że większość palił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wybieram sie na dłużej na działeczkę, dokończę sadzić żywopłot, posadzę groszek i nasturcje w skrzynki, cebulki na rabatki, ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwesterKrk
A gdzie ta działka? to jakieś większe miasto? Masz tam na niej jakiś domek, czy tylko ogródek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
to ogródek działkowy w Lublinie, niedaleko zalewu jest na działce altanka, otwarta z częścią gospodarczą zamkniętą pół dnia dziś na niej przepracowałam, skończyłam sadzić żywopłot, umordowałam się z dwoma berberysami, ale dałam radę mam na zbyciu kilka bukszpanów, jakby ktoś chciał ;) a, no i jukki tez tam są, których nie znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede mną też :) ja mam dużo pracy w swoim ogrodzie. Nie wspomnę o nasadzeniach, renowacji kosiarki i wielu innych. Ostatnio też zaitwestowałam w węża gumowego http://www.agro-hurt.pl/oferta?eprivacy=1 żeby dobrze dbać o moje roślinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwesterrKrK
No to ja spod Krakowa jestem. Tez mam działkę ale sporo większą i dom na niej, właśnie rozważam zmianę sposobu ogrzewania z węglowego na gazowe, ale Ty pewnie tam raczej nie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wsadziłam pierwsze porządne drzewko - brzozę pożyteczną doorenbos na razie jest jedna, ale docelowo bedą trzy cudna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swojej działeczce ostatnio dorobiłem sie mojego mini marzenia czyli domku z bali . Na duży mnie nie stać to chociaż zamówiłem sobię z tej firmy www.domtop.pl domek na działeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama taka sobie dziś wykopałam kolejne dwa dołki, przycięłam wierzbę i pomagałam tatce w ogałacaniu tuj z małych gałązek no i grilka zrobiłam na nas dwoje, fajnie było, pogoda idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
no ja kocham robić w ziemi, niestety ostatnio nie bardzo mam czas, a pracy dużo ale wszystkiego sama nie ogarnę, ludzie są ważniejsi od ziemi może na wiosnę nadrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślałam sobie, że skoro tak lubisz pracować w ziemi, to chociaz balkon? albo może masz jakiś znajomych z działką, pomoc w pracach działkowych zawsze jest mile widziana, uwierz mi :) za to może mogłabyś sobie tam tez przesiadywać? porozglądaj się, popytaj, a nuż znajdzie sie ktoś z działką potrzebujący dodatkowej pary rąk do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poconaco
Ewa, życzę powodzenia i świetnych efektów na nowej działce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×