Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, nie wiem czym się zająć, czy ktoś może wie co mogłoby mi pasować, może to dziwne dla Was, że pytam, a nie odpowiem sobie sam, ale jednak... Aktualnie mam 24 lata i studiuje na politechnice warszawskiej elektrotechnike, jednak nie wiem czy to jest to co chciałbym robić, na zajęciach nie jestem zainteresowany, pracuję aktualnie opisując elementy elektryczne, na początku może i było ok, ale teraz nie, zarabiam teraz jakoś mniej. Pieniądze w tej pracy zarabiam za ilość więc różnie mi wychodzi, ale teraz praca mi nie odpowiada, myślę, że dlatego, że już się tam wszystkiego nauczyłem i chcę się rozwijać. Jestem gotów robić coś nie związanego ze studiami, ostatnio np. zainwestowałem 500zł i po miesiącu mam 1000 - 500 na czysto, jest to proces powtarzalny, ale nie da się robić tego na większą skalę. Lubię zarabiać nieetatowo, to mnie jara. W liceum uwielbiałem matematykę, myślę, że dlatego, że rozwiązywałem wtedy problemy, które były dobrze sprecyzowane, nie wiem, może właśnie o to chodzi by widzieć w czymś małe cele i ciągle je realizować, by robić ciągle coś nowego, czy ktoś może mi doradzić co robić w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×