Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wstydliwy problem...

Polecane posty

Gość gość

Witam! Pisze tutaj gdyż mam pewien wstydliwy problem...od kilku dni zauważyłam, że mam mleczno-brazowe upławy o nieprzyjemnym zapachu, czy ktoś wie co to może być? czy muszę iść do lekarza czy mogę wyleczyć to sama lekami bez recepty? Byłam u ginekologa pierwszy i ostatni raz jakieś dwa lata temu no i nie było to zbyt przyjemne i wolałabym tego uniknąć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie idz do ginekologa! Tym razem po prostu zrob najpierw wywiad wśród koleżanek, kogo polecają. Albo sprawdź w necie np.na stronie znanylekatrz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba pójdę, jak mus to mus , ale lepiej pójść najpierw do jakiegoś laboratorium i zrobić wymaz a później z wynikami do ginekologa? bo z tego co czytałam to lekarze lubią zapisywać leki w ciemno jak uważasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie dobrze :-( to minetka odpada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaki wymaz? Tak w ciemno? Przede wszystkim to ginekolog powinien Ci pobrać wymaz cytologiczny oraz zrobić usg dopochwowe. Plus oczywiście zwykłe badanie. I dlatego wybierz dobrego ginekologa, a nie takiego, który nie ma w gabinecie usg, nie robi wymazy ("bo nie widzi takiej potrzeby") itp. Podstawą jest cytologia. Zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi pani ginekolog powiedziała, że cytologie robi się wtedy gdy nie ma się 'tam'zadnej infekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zmień ginekologa. Cytologię robi się właśnie po to, by wykryć różne nieprawidłowości w czas. Wyjątkiem moze byc grzybica. Wtedy cyto robisz zaraz po wyleczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK zapisałam się, mam wizytę we wtorek, panią doktor znalazłam na znanylekarz.pl i miała same pozytywne opinie zobaczymy jak będzie. .cena też przyzwoita bo 70zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło bez stresu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dam znać jak było...do takiego lekarza i dentysty wole iść prywatnie ;) mam nadzieje, ze teraz lekarz nie potraktuje mnie przedmiotowo. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Czesto jak sie szybko zareaguje pomaga probiotyk ginekologiczny. Mnie przy takich objawach pomaga zakładanie Lactovaginala, stosuje go przez tydzień i dopiero wtedy jesli nie ma poprawy biegne do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jak obiecałam tak pisze, wizyta przebiegła w naprawdę przyjemnej atmosferze, pani doktor starsza, delikatna, wszystko mi tłumaczyła, gabinet może nienajnowszy ale ładnie urządzony, a na fotelu siedziałam może z trzy minuty ;) okazało się, że to grzybica pochwy..dostałam globulki, które mam stosować na noc przez tydzień, lek doustny na dwa dni i probiotyk na dwa tygodnie, mam nadzieję, że pomoże bo wydałam w aptece blisko 80zl...po leczeniu mam przyjść na kontrolę i cytologie ;) teraz wiem, że nie ma czego się bać, bo to zależy od lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się. Grunt to kompetentny i kulturalny lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zunka
Z Twojego opisu tam to wyglądało na grzybicę pochwy tak jak jest opisana tutaj https://www.mojaintima.pl/przyczyny-i-objawy-grzybicy-pochwy.html Zresztą, sama kiedyś miałam, to wiem, jak to się objawia. Mi pomógł wtedy test Moja Intima i wiedziałam, co mi dolega i jakie kroki podjąć. Nie lubię bez potrzeby chodzić do lekarzy, zwłaszcza ginekologów, więc wolałam sobie zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×