Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Joanna05021520

Vmedica Wrocław opinie

Polecane posty

Nie robię tego często - praktycznie nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się żeby zaczynać wątek na forum o usługach firm/osób niestety strasznie też nie lubię, kiedy widzę wyzysk. Na pierwszy rzut oka wszystko się zgadza - wszyscy są przemili, dobra lokalizacja, czysto, pięknie ludzie, dobre sprzęty do badań. Poszłam na badana do Vmedica aby zbadać ogólny stan swojego organizmu - okazało się że nie jest ze mną najlepiej - przeszłam aż trzy badania, metodą Volla (na obecność pasożytów, grzybów, bakterii i wirusów), badanie żywej kropli krwi oraz badanie BNR. Gdybym zaprzestała na pierwszych dwóch pewnie skorzystałabym z terapii jaką proponuje Vmedica. Okropnie się przestraszyłam - zdiagnozowano stan mojego organizmu jako bardzo wyniszczonego. Na szczęście na trzecim badaniu zauważyłam pewne niejasności - Pani która przeprowadzała BNR próbowała na siłę wbić mi do głowy jak bardzo potrzebny jest mi produkt, który sprzedają - Zeolit. Dzięki temu, że pracowałam kiedyś w systemie MLM od razu zaczęło mi się to nie podobać i poznałam sztuczki sprzedażowe tej pani. Kilka dni wcześniej byli na tych badaniach moi znajomi i mówiono im dokładnie to samo - te same dolegliwości, ta sama dieta (dieta jest ok, ale to jest wiedza ogólnodostępna, więc nic szczególnego czego nie można znaleźć samemu w internecie). Wszystko to co było powiedziane przez tych państwa niestety jest wyuczone aby sprzedać produkt marki Zeolit. Zaczęłam drążyć temat - okazuje się że firma zarabia właśnie w systemie sprzedażowym MLM. Im więcej osób kupi Zeolit tym lepiej:) Muszę też napisać o swoim stanie zdrowia - jestem wysportowaną młodą osobą bez problemów z nadwagą, koncentracją czy stresem itp. Ogólnie byłam bardzo zdziwiona i wyszłam z pierwszych dwóch badań strasznie podłamana. Także dobrze przygotowują pacjenta do trzeciego badania... - na trzecim badaniu BNR - gdzie pacjent wchodzi bardzo zestresowany, wręcz załamany, wali mu serducho, ma nieregularny oddech - podłącza się do niego elektrody i od razu zaczyna się badanie - wyniki wiadomo wychodzą złe - po jakiś 15-20 minutach, kiedy pacjent jest spokojniejszy, po rozmowie z miłą panią, która mówi że wszystko da się naprawić, tylko muszę wypić kubeczek roztworu wody z Zeolitem - następnie ponownie podłącza się diody i wyniki od razu lepsze -"o i widzi Pani po wypiciu minerałów od razu lepiej". Wszysto po to żeby wcisnąć Zeolit. Szkoda - "klinika" miałaby duży potencjał gdyby nie marketing sprzedażowy. Jeśli ktoś szuka podobnych urządzeń można znaleźć też inną przychodnie, niekoniecznie mającą w swoim zakresie sprzedaż. Jest dużo takich w Polsce - we Wrocławiu Vmedica nie jest jedyną. która posiada biorezonatory i badanie żywej kropli krwi. W Oławie również Państwo takową znajdziecie. (Oczyszczanie jelit, dieta bez glutenowa i bez mleczna oraz witaminy i minerały są najważniejsze dla zachowania naszego zdrowia - to potwierdzam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wypowiedzi zamieszczonej na forum w pierwszej części - aż trudno oprzeć się wrażeniu , iż jest to wypowiedź bardzo tendencyjna, mająca znamiona manipulacji. Wypowiedź wydaje się profesjonalna, ale nie w temacie i zagadnieniach, którymi zajmuje się Vmedica. Badania przeprowadzane w klinice mają na celu m. in. pokazanie stanu naszego organizmu. W czasach kiedy narażeni jesteśmy na zwielokrotnione niekorzystne działanie substancji szkodliwych, zawartych w każdym pożywieniu, w powietrzu którym oddychamy ( o tym każdy wie )– trudno mówić , że jesteśmy zdrowi. Wspomina Pani o zeolicie – są to produkty bardzo popularne, ich działanie oczyszczające organizm, wspomagające procesy biochemiczne w naszych komórkach – też zapewne jest znane. Ale proszę pamiętać, że zeolitów jest wiele na rynku, ale nikt nie informuje o ich działaniu, o sposobie przygotowania - a to jest bardzo ważne dla naszego zdrowia, ponieważ mogą pomóc lub bardzo zaszkodzić. Nikt z pracowników Vmedica nie nakłania i nie nakłaniał do zakupu jakichkolwiek preparatów, informujemy natomiast jakie są najlepsze rozwiązania. Jedynie wskazujemy na możliwość korzystania z najlepszych na świecie na dzień dzisiejszy preparatów do regeneracji i oczyszczania naszego ciała. O tym informujemy na naszych co tygodniowych wykładach, na które wszystkich zainteresowanych swoim zdrowiem serdecznie zapraszamy. Droga Pani – to że Pani jest młoda nie oznacza, że jest Pani zdrowa. U nas ma Pani możliwość poznać stan swojego organizmu. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości mając ogromną wiedzę. Każdy klient jest traktowany wyjątkowo, bo jego zdrowie jest dla nas najważniejsze. Poświęcamy dużo czasu każdemu kto jest świadomy zagrożeń dla naszego zdrowia jakie niesie ze sobą cywilizacja i rozwój. Zależy nam na zdrowiu naszych klientów. Zachęcamy wszystkich do pozyskania wiedzy o zagrożeniach jakie czyhają na nasze zdrowie i życie oraz o naturalnych możliwościach przeciwdziałania tym zagrożeniom. Tę wiedzę zdobędziecie Państwo tylko w Vmedica , która reprezentuje jedyną w Polsce szkołę BnR. Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota M
Ja mam na ich temat zupełnie odmienną opinię, jak się zainteresujesz medycyną naturalną to łatwiej zrozumieć te badania. Dla mnie wszystko jest spójne, dostałam dodatkową wiedzę, nawet wybieram się na wykład do nich nt chorób cywilizacyjnych. Opisałam już wcześniej na Kafeterii moje doświadczenia z Vmedica. Ja wracam do życia, zapomniałam już o ciągłym zmęczeniu, bólach brzucha, niestrawności, zawrotach głowy .... (poszłam tam z jelitem drażliwym w zaawansowanym stanie). A najważniejsze, że mój tato, pomimo, że nie był w stanie dojechać z ciężkim stadium ąlzchaimera dzisiaj znowu czyta, rozumie co się do niego mówi, zaczyna sam wstawać z fotela.... tylko po 3 (prawie 4) miesiącach... Powinno się wszystkim , którym coś dolega doradzać wizytę w Vmedica a nie szkalować bo Pani się wystraszyła. Jak coś pomaga to nie interesuje mnie czy kupię to z sieci, apteki czy na straganie. Pozdrawiam Dorota M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonany do Zeolitu
Pani Joanno. Panią bardzo obraziło to, że w Vmedice zaproponowano kupno preparatu. Proponują preparat sprawdzony a ten Zeolit ma bardzo dobre recenzje od osób stosujących. Natomiast lekarz też Pani sprzedaje specyfik. Lek może nie zawsze najlepszy ale ten, za który dostaje prowizję wypisując go pacjentowi. Niech pani zwróci uwagę na to, że lekarze leczą objawy a nie przyczynę. Dlatego pacjent wraca po następną receptę i lekarz sprzedaje mu następny. Badania, które wykonuje Vmedica pokazują ogólny stan pacjenta. Nie kupuje Pani leku tylko na konkretną dolegliwość. Nie domaga np. nerka to przyczyna jest nie w samej nerce ale w niedomaganiu organizmu. Powodów może być nawet kilka w danym momencie. Dlatego Zeolit detox ma za zadanie wyregulować cały organizm a objawy zanikają samoistnie. Wiem dokładnie o czym piszę, bo go stosuję. Od ludzi których spotykam mówią o takich wyleczeniach że lekarze sami się dziwią z jego działania. W internecie są na youtube wywiady z światowej sławy lekarzami którzy opowiadają o rezultatach. To link jeden z wielu - https://www.youtube.com/watch?v=5wxXEShvuaw. Nikt Pani nie namawia do tego aby za w czasu zapobiegać schorzeniom. Takie mamy czasy że żywność nas pomału zabija. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iw
witam Państwa! Krytykę firmy V-medica przez młoda osobę przyjęłam z przykrością, ponieważ Pani ta sądzi,że firma naciąga ludzi na zakup preparatu. Niestety w tym wypadku nie mogę się z tym zgodzić, bo firma jedynie proponuje preparat, który jest sprawdzony jeśli chodzi o działanie i wielu osobom pomógł. Swego czasu kupiłam w sklepie zielarskim Zeolit, który kosztował 60 zł, a w firmie 200 zł i proszę mi wierzyć oprócz tego, że różniło się ilością w opakowaniu, to na domiar złego oprócz tego, że nie rozpuszczał się w wodzie,bo trudno żeby zwykła kreda rozpuściła się, a zeolit lekko się wyczuwało, jak ktoś już kiedyś poznał smak zeolitu, od razu wyczuje różnicę. Dla mnie jest to draństwo sprzedawanie - ludziom nieświadomym, którzy wiadomo, że chcą być zdrowi i szukają pomocy ( bo niestety na lekarzy dzisiaj nie można liczyć), - oszukanych preparatów i w ten sposób szkodząc firmie, która dobry produkt wprowadziła na rynek, pomijając już aspekt zdrowia osób, które coś takiego przyjmują wierząc, że sklep zielarski sprzedaje zdrowe preparaty.Jak można wzbogacać się na chorych ludziach i świadomie wytwarzać podróby i truć ludzi - CHAŃBA-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeolit

Przy zakupie zeolitu trzeba bardzo uważać ,niestety również w sklepach są oszustwa i to coraz więcej . Kupować tylko od firmy ,która to produkuje i ma badania ,inaczej kupujecie zwykłą kredę . Kupować ,tylko te które są dopuszczone na terenie Unii . Walka i oszustwa w sektorze suplementowym i oszustwa są bardzo powszechne ,na szkodę dla chorych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba wyleczona

Moje pierwsze zetknięcie z zeolitem miało niestety opłakane skutki, bo zatrułam się tak mocno reklamowanym w przestrzeni internetowej pewnym rzekomo medycznym zeolitem zakupionym w Niemczech , zeolitem z certyfikatami nie wiadomo przez kogo wydanymi itd W Unii Europejskiej żaden zeolit nie ma dopuszczenia do spożywania wewnętrznego, bo jest to tzw "Nowa Żywność" . Reklamowanie zeolitów jako tzw" wyroby medyczne" jest oszustwem i próbą ominięcia prawa. Wyrób medyczny to skalpel, rękawiczki medyczne, nożyce chirurgiczne , ale nie preparat , który się połyka . Wszystkie zeolity z Niemiec oferowane na stronach internetowych platformy EBay , Amazon itd jako tzw " wyroby medyczne" oferowane  są w dziale dla zwierząt . Dlaczego ? Bo żaden z tych preparatów nie ma dopuszczenia jako lek czy też suplement diety. Większość firm z Niemiec sprowadza gotowe produkt y zeolitowe z Chin już z etykietami. Podobnie robi pewna firma ze Szwajcarii. Oszustwem jest też pisanie ,że dany zeolit ma 100% klinoptylolitu. A które złoże ma aż tyle klinoptylolitu  ? W przyrodzie maksymalna zawartość klinoptylolitu to 95% i mają ją zeolity japońskie, kubańskie oraz czilijskie. Ja wyleczyłam się dzięki zeolitowi sprowadzonemu z Ameryki Południowej. Po pół roku po ciężkiej chorobie nie było śladu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2019 o 08:37, Gość Zeolit napisał:

Przy zakupie zeolitu trzeba bardzo uważać ,niestety również w sklepach są oszustwa i to coraz więcej . Kupować tylko od firmy ,która to produkuje i ma badania ,inaczej kupujecie zwykłą kredę . Kupować ,tylko te które są dopuszczone na terenie Unii . Walka i oszustwa w sektorze suplementowym i oszustwa są bardzo powszechne ,na szkodę dla chorych 

Dokładnie i coraz ich więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2019 o 08:37, Gość Zeolit napisał:

Przy zakupie zeolitu trzeba bardzo uważać ,niestety również w sklepach są oszustwa i to coraz więcej . Kupować tylko od firmy ,która to produkuje i ma badania ,inaczej kupujecie zwykłą kredę . Kupować ,tylko te które są dopuszczone na terenie Unii . Walka i oszustwa w sektorze suplementowym i oszustwa są bardzo powszechne ,na szkodę dla chorych 

Dokładnie i coraz ich więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ,,Osoba wyleczona" ,która tu się wypowiada to sprzedawca zeolitu kubańskiego ,na allegro ,oszustwo ,w pudełkach pakowany cement i sprzedawany był na raka , a osoba która to pisze ,to kobieta ,która naciąga ludzi na  zakup produktu jej partnera , osoba ,która ma żółte papiery i nie odpowie za swe czyny ,kiedy   ktoś się zatruje .Zapamiętajcie zeolit kubański nigdy nie był dopuszczony do spożycia ,nigdzuie na swiecie ,może być zatruty metalami ciężkimi ,a osoba go sprzedająca zarabia na waszej naiwności . Żerując na ludziach chorych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×