Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdradzilam meza z kochankiem i mam z nim dziecko

Polecane posty

Gość gość

witam mam meza i dzieci i zdradzilam meza ale to nie byl przypadek.nie moglam zajsc w upragniona ciaze wiec przespalam sie z mezem mojej kolezanki aby zajsc w ciaze on o tym wiedzial i tez chcial i chcial dac mi to dziecko.i udalo sie mamy wspanialego synka.myslalam ze jak zajde w ciaze to wroce do meza ale miedzy mna a tym kolega narodzilo sie uczucie ktore trwa do trwa do dzisiaj.nadal jestem z mezem i on dowiedzial sie o wszystkim i wybaczyl mi bo bardzo mnie kocha a ja nie potrafie zrezygnowac ani z meza ani z ojca mojego drugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_
taaaaa na pewno jak nie mogłaś zajść to skąd te wcześniejsze dzieci masz :o niezła ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko do kiedy masz ferie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie_
"Dlaczego Ty" :D :D :D wzruszające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latwo jest oceniac.z mezem staralismy sie siedem lat o dziecko i przeszlismy nawet invitro ale bez powodzenia.i wkoncu sie udalo i zaszlam naturalnie w ciaze i urodzilam zdrowego bobasa.ale po paru latach chcialam miec drugie dziecko a z mezem nie wychodzilo.zrobil badania i okazalo sie ze ma za slabe plemniki wiec pomyslalam ze moze jak zdradze raz meza i zajde w ta upragniona ciaze to nic sie nie stanie.ale mimo to zrobilam i zaszlam w ciaze z kolega to miedzy mna a nim narodzilo sie uczucie i nie mozemy tego przerwac.zyje podwojnym zyciem z mezem i z kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo to obchodzi? chora babo :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×