Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zarost intymny u faceta [ Foto ]

Polecane posty

Gość gość

Drogie kobitki. Czy takie owłosienie intymne pasuje facetowi w wieku 40 lat czy wygląda trochę dziecinnie i zapuścić lepiej dłuższe włoski. Z góry dziękuję za poważne sugestie. Pozdrawiam. Foto poniżej http://images78.fotosik.pl/130/3afebdf8863ab32d.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie należy postawić inaczej: czy 40 letniemu facetowi przystoi wrzucać do neta zdjęcie fiuta i rozkminiać, jakie owłosienie jest odpowiednie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj się swojej partnerki, każda ma inne upodobania. Czym się golisz, że jesteś taki gładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego faceci sadza, ze kobiety sa jak oni sami? ja rozumiem, ze wam wystarczy pokzac cycki albo ci/pke i juz wam staje, walicie sobie pod te zdjecie, ewentualnie za 5 min. mozecie byc gotowi by wsiasc w samochod by dojechac do takiej pani.. ale skad wam przychodzi do glowy, ze kobiety na widok fiu/ta w na obrazku, zaraz beda majtki zrzucac w dol i blagac o przyjazd??ja zdecydowanie wolalabym zobaczyc twoja twarz, niz fiu/ta, de facto, moze i byc duzy, ale niezaprzeczalnie fiu/t to najsmetniejsza i najglupsza wizualnie czesc golej osoby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
20:42 dobre:D ale do rzeczy, moim skromnym zdaniem Twoje owlosienie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 20:05 Zwykłą maszynką jednorazową. Z tym że zawsze musi być nowa i ostra , nigdy po kimś i co najważniejsze golę zawsze z włosem nigdy pod!. Po wszystkim dużo tłustego kremu i to wszystko. Do gość z 20:46 Dziękuję za wypowiedź ale wcale nie liczę na to że kobiety na widok mojego zdjęcia będą ściągać zaraz majtki. Zamierzenie jest inne i napisałem to w temacie. Do gość z 20:48 Dziękuję.Rzeczowa odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rudy,fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej to chciałeś pokazać freda niż zarost bo zrobiłbyś inaczej zdjęcie.Desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.42 samo sedno idealne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie widziałam na tym forum ani jednego tematu bez hejtu. Powoli się zlatujecie. Come on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:28 Mniej chipsów to rzygać nie będziesz a i dupa trochę schudnie bo jak na razie to potrzebujesz podwójnych siedzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie tak wygolony nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet ma 40 lat , ciesze sie ze tak nie goli , brzydko to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bardziej to chciałeś pokazać freda niż zarost bo zrobiłbyś inaczej zdjęcie.Desperat ] dokladnie! ale bedzie udawal, ze mu o zarost chodzi :O ciekawe, ze gdybys byl ciekawy zarostu na twarzy, to dokladnie bys sportretowal brode a nie cala twarz... :O jak pisal klasyk 'bujac to my...' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale fakt , slabo widac zarost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wesoło . Coraz bardziej mi się tu podoba. Inteligencje widac tylko w wypowiedziach niektórych osób. Reszta jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samo słowo "golic" nie mam ochoty oceniać. Gimbaza do lekcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:45 słabo widać bo jestem blondynem a aparat robi fotki jak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow ale grubasek :) Partnerka musi być zadowolona. A co do tematu myślę że włoski są ok. Ja nie lubię jak wchodzą mi między zęby . Mój partner też się goli ale ma ciemniejsze włosy więc bardziej są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×