Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przystojny mąż to dla mnie problem

Polecane posty

Gość gość

Ciągle wgapiają się w niego kobiety, poprawiaj przy nim włosy itp. czy to wesele czy jakas inna impreza w ogole nie przeszkadza im to ze stoi obok niego jego zona czyli ja. Jak sobie radzicie z takimi niechcianymi adoratorkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy im powiedzieć że jest pantoflarzem. Od razu wszystkim przechodzi ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam przystojnego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej brać przeciętniaka, niż przystojniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przeciętny, urodą, wykształcenie, wzrost, humor, zarobki, wierność, sex, wiek.. Bierzecie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam pasują tacy faceci przeciętniacy jakby tylko miał co najmniej 183 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierność też przeciętna? Tzn jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jaka? raz wierny, raz niewierny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost >185 Wierność , jakby się trafiła kiedyś super okazją, to nie wiem jak bym zareagował.... Kto wie, kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Wierność , jakby się trafiła kiedyś super okazją, to nie wiem jak bym zareagował....'' Czyli odpadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. To faktycznie przeciętna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie to kiedyś irytowało! Wyłam do poduchy, wkurzałam się, wyładowywałam na nim złość! W końcu powiedziałam dość mi też nic nie brakuje, a wręcz przeciwnie, faceci zawsze za mną biegali. Przestałam zwracać uwagę na te wszystkie baby!!!! Upewniłam się, że jest ze mną bo mu dobrze i nie zamierza tego zmieniać, czuję się pewnie i swobodnie, a wszystkie inne mam w d... To, że tam z nimi pogada, niech sie chwilę pocieszą, żałosne;))))) Bidne te kobitki co się ślinią na faceta, który ma je w d..! Ja w tym czasie też mam co robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem być przeciętny, to jestem Ale mam też przeciętne zasady Z przeciętna bym raczej tego nie zrobił Pomarzyć piękna rzecz:p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie marzy takie zakochanie juz na cale zycie, z wzajemnoscia oczywiscie.. zadnych romansow, zadnych zdrad, zadnych klamstw , milosc do grobowej deski.. :) pomarzyc przeciez mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakbyś miał być idealny, to też byś się taki stał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli mialabym kochajacego meza u boku, zaden inny facet by mnie nie interesowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę to tu napisać? Mogę? W ubiegłym tygodniu, rozmawialiśmy z pewną piękna Panią, dość długo. Najpierw się fikusnie usmiechala. Potem zaczęła zakładać w oczy. Bawić się swoimi długimi wlosami, zaplatac, skręcać, zakładać za uszy. W koncu rozmawiała że mną patrząc w zupełnie inną stronę. Dobrze ,że jestem przeciętny.... bobym mógł sobie coś jeszcze pomyśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha rozmowa dotyczyła- organizacji pozarządowych:p:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że sobie nie pomyślałeś ;) , bo straciłbyś wątek rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też może być przeciętny, byle by był wysoki po wyżej 180 cm wzrostu, no i oczywiście starszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Ty masz radzić sobie z adoratorkami, tylko twij mąż. Powiniem jasno dawać im do zrozumienia, że tylko ty go interesujesz. Odpowiednia mowa ciała, zachowanie, nie że ty mu wisisz u nogawki spodni, ale on obejmuje ciebie, trzyma za rękę. To wystarczy. Ja nie jest przystojniakiem, ale mam kilku ciachowatych kumpli i widzę na imprezach jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama poleciałaś na przystojniaka a myślisz że inne nie będą sie na niego gapić ? Śmieszna jesteś. Gapić sie kazdy może. Gorzej jakby rozkładały nogi a on by je dymał. A swoją drogą to dobrze ci tak. W życiu nie można mieć wszystkiego a wy byście chciały akwarium z rybkami. Jak wzięłaś sobie atrakcyjnego gościa to to chyba oczywiste że będziesz miała problem ze spojrzeniami i będzie po latach większe ryzyko zdrady z racji większych ku temu możliwości. Wy byście chciały przystojnego i żeby w jego obecności wszyscy na buty patrzyli. Ubierz może na niego arabską burkę to bedzie po twojemu, bedzie sie można pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×