Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

brak umowy a rozliczenie

Polecane posty

na forum prawnym napisał jakis ziomek, ze nawet bez umowy musze sie rozliczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co? skoro nie bylo umowy to pracodawca nie zglaszał mnie nigdzie. nie płacił skladek, no to na cholere ja mam sie rozliczyc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego że masz wplywy na konto.Ile kasy wplyneło?Jak powyżej 8 tysiecy to lepiej się rozliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 2000 zł. A skad oni beda wiedzieli, ze ja mam to na koncie? NIE ROZUMIEM TEGO. Powiedzcie co mam zrobic. jezeli sie rozlicze z tej kwoty co bez umowy ja dostałam to bede musiala cos dopłacac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oficjalnie rozliczyć się musisz. W praktyce nie ma szans żeby US wyłapał tak mała sumę jak 2 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracodawca mnie W/Y/C/H/U/J/A/Ł i zamiast płacic składki brał sobie do kieszeni te kwoty. To ja mam jeszcze cos dopłacac panstwu???? Ja nic nie zrobiłam!! dostawałam kwoty netto i nikt mnie nie okradnie, jestem niewinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ciebie wychujał do idź do PIP i Sądu Pracy. Zostawiając tak tę sprawę tylko wspierasz pracodawców wyzyskiwaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra w PICIE wpisze dane identyfikacyjne PŁATNIKA czyli tej firmy co mnie w*****ała. oraz kwoty netto. Jesli zobacza, ze oni nie płacili składek, to mnie zostawia w spokoju? i oni beda musieli to regulowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz umowy to nie rozumiem na jakiej podstawie pracowałaś. Jakim cudem dałaś się oszukać pracodawcy? Nie podejmuje się pracy na czarno. Możesz go zgłosić do PIP, że nie dał Ci umowy, o ile masz dowody. Jeśli nie, lepiej zostaw ten PIT w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracodawca cię żywi a ty mu chcesz zrobić kłopot? Niewdzięczniku, opamiętaj się. Dzięki pracodawcy miałaś pracę i zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś upośledzona? Myślisz, że sami z siebie dojdą że pracodawca ciebie orżnął? Musisz to zgłosić do odpowiedniego urzędu , a nie siedzieć nsa kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam miec umowe, ale moj pracodawca o to nie zadbał :D to nie moja wina :) ja jestem niewinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad do PIP. Przez takie idiotki jak ty pracodawcy czują się bezkarni i ****ają nas w żywe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy Jesteście debile? Jak ma się rozliczyć, skoro nie ma PITu od pracodawcy? W jakim PIT wpiszesz dane pracodawcy? Myślisz trochę? Ty zakladasz te topiki, żeby popierdolić głupoty, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie pojde do PIP, nie beda taka pipa :) dla mnie wazne jest to czy nie obciaza mnie za to grzywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkur
jesteś winna i pójdziesz siedzieć za swoje machlojki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno trzeba sie rozliczyc jesli pracodawca nie przysle pit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To życzę ******** przez pracodawców do końca życia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakiej podstawie rozliczysz? Myślisz trochę? Skoro nie przysłał Tobie kopii PIT-11 , to nie wysłał też do urzędu, naprawdę to takie trudne dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może skorzystaj z pomocy biura rachunkowego http://biurofirma.pl/ na prawdę warto .Masz dzięki temu pewność że nie popełnisz błędu a możesz uzyskać wiele cennych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×