Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcysia30

Ile kosztuje hala magazynowa

Polecane posty

Gość bekers
Potwierdzam. W bazie JARTOM jest tyle wolnych hal, że tak naprawdę można coś dopasować pod każdą działalność. A oni mają 99 proc. tego rynku. Tak więc pod względem inwestycyjnym, firmy, które chcą coś przejąć, mają naprawdę dobry okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem zaczynaliśmy od małego kontenera i jak się rozkręciło to postawiliśmy halę. Koszt był spory, ale wyposażenie też przecież kosztuje. Wybraliśmy Dacpol żeby kupić większość wyposażenia, więc nie wyszło jeszcze tak drogo. Jakbym miała doradzać, to śmiało próbuj od razu z halą. Inwestycja jak najbardziej opłacalna :) Nie bój się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutanazy
Aby dokładnie obliczyć cene hali magazynowej trzeba podać kilka parametrów, przynajmniej długość i szerokość. Można zadzwonić do producenta, albo skożystać z gotowego kalkulatora hal, np.: https://pol-met.com/oferta/kalkulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do Was jeszcze pytanie. Gdzie zamawialiście filtry przemysłowe? Szukam sprawdzonego producenta z dobrymi opiniami. Znajomy polecał mi www.proton-filters.pl. Czy moglibyście coś więcej powiedzieć na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie https://www.mag-complex.pl/ jest firma u której my robiliśmy zamówienie na antresole magazynowe. Bardzo dobry szybki montaż nie trwało to wieczność a miałem trochę obaw że tego typu system trzeba będzie jednak dość długo instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie pytanie powinieneś zadać firmie, która specjalizuje się w stawianiu takich hal. Jeśli miałabym Ci kogoś polecić, z pewnością byłaby to firma Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego. Zleciłem jej budowę magazynu mojej firmy i zajęła się wszystkim, od wykonania projektu, aż po jego realizację. Jej wycena w moim przypadku okazała się również najkorzystniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JARTOM potwierdzam - pod względem inwestycyjnym mamy teraz piękny moment i naprawdę możemy ustrzelić doskonałe okazje. należy jednak je rozsądnie wykorzystywać. Wiele hal nie wymaga żadnych środków na start, można trafić całkiem fajnie, w dobrych lokalizacjach. Wykorzystajcie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassaro

SOLID HALE - z nimi rozmawiajcie, wszystko powinno być OK.

Generalnie budowa hali stalowej powinna być realizowana z kimś, kto ma znaczne doświadczenie na rynku. Czyli pokaże wam swoje realizacje, będziecie mogli zobaczyć realnie wykonane projekty. Czy to jest proste? Nie, to poważna inwestycja i właśnie dlatego tak ważna jest współpraca z fachowcami. Cała realizacja może dać naprawdę wyjątkowo dobry efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivan654

No właśnie, możne więcej szczegółów? Mi montowali halę fachowcy z Euro Raf. Sprawnie się uwinęli. Byłem zadowolony ze współpracy, naprawdę profesjonalne podejście. I co najważniejsze, bardzo terminowi. Myślę, że warto się z nimi skontaktować, jeśli szukasz czegoś pewnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryyyk65212

Wszysto zależy od tego, jak duża będzie hala i co w niej chcesz mieć dokładnie. Najlepiej skontaktuj się z firmą, która takie hale stawia. Solid Hale wykona dla Ciebie wycene za darmo. Na rynku działaja już długo i znają się na rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos172

Solidnej jakości hale z prefabrykowanych elementów stalowych kupicie w  Largo Hale z Gdańska. Projektują i budują, ceny mają korzystne. Przygotowują szczegółową wycenę oraz wizualizacje, więc wszystko jest od początku jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowin

Kompleksową obsługą serwisową - gwarancyjną i pogwarancyjną wyłączników zwarciowych, m.in.  DS, APU, M-PACT i innych modeli zajmuje się zakład Usługowo-Handlowy ELSTER www.elster-apena.com.pl/ z Bielska-Białej. Firma mega solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiola

Ogólnie jak potrzebujesz dużo sprzętu, podzespołów itp. to warto wziąć od jakiejś pewnej hurtowni. Ja kupiłem wszystko od firmy Dacpol i jest z nimi wszystko ok. Nie ma żadnych problemów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuskz

Przed budową może też lepiej zrobić badania materiałów. Może przydać się firma od badań materiałowych czy ogniowych. Ja mogę doradzić www.cto.gda.pl ze Szczecina. Mają nowoczesny kompleks laboratoriów akredytowanych, to świetni fachowcy w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kosztów budowy warto dodać koszty związane z wyposażeniem hali. Ze swojej strony polecam firmę Maglo z Łodzi. Posiadają szeroki asortyment wyposażenia magazynowego, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×