Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tulipanek999

obrazek do sklepu internetowego tj banner?

Polecane posty

Gość tulipanek999

potrzebuję osoby która wykona dla mnie kilka banerów i innychobrazków na swoją stronę internetową i do sklepu internetowego. chciałabym żeby nie był to profesjonalista bo mnie na takie usługi jeszcze nie stać ale na pewno żeby znał się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką kwotę na to przeznaczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek999
Nie wiem, na pewno nie więcej niż kilkadziesiąt złotych. Nie bardzo też się orientuję w cenach, więc może walnęłam głupotę. Może jest ktoś zorientowany kto udzieli mi poprostu więcej informacji na ten temat i w jakim przedziale cenowym w ogóle mogę się poruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FANTAzL
wcale nie ma przymusu wydawania nawet tych kilkudziesięciu. mi się wydaje że warto pójść z ukłonem w stronę takich firm jak esprzedaz.com gdzie masz cały pakiet ich usług za free do wypróbowania na prawo lewo wzdłóż i wszerz jak ci się podoba a dopero wtedy wybierasz czy coś chcesz czy nie. zreszta banery tez mają do tworzenia znaczy się program do ich robienia za darmo. nie wiem jak bedzie poxniej ale teraz masz od grafido.pl możliwości za free jakie chcesz tyle że konto trzeba założyć - bezpłatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×