Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosiaczek553

Pielęgnacja po zabiegu Olaplex

Polecane posty

Gość gość
Nie słyszałam nigdy o nich, gdzie można gdzieś o nich poczytać i je zamówić jak coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kiedyś miałam 3kę olaplexu od znajomego i po prostu byłam ciekawa i efekt jest - nie podtrzymujący zabieg, ale sam w sobie jest, nie piszcie więc, że bez sensu zupełnie. a co do 3 produktów colorphlex, chodzi o to, że te akurat uzywasz codziennie, jak normalną pielęgnację, a nie jako "Specjalny" zabieg raz na jakiś czas - co komu odpowiada. te kosmetyki murphy - ktoś coś więcej wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itenka201609
Pracuje w sklepie internetowym gdzie sprzedajemy miedzy innymi tez olaplex. Mamy oryginalne pojemności i butelki oraz takze rozlewamy na mniejsze buteleczki. I bardzo podkreślam baaaaardzo dużo salonów zamawia u nas obydwie wersje do stosowania i sprzedaży u siebie wiec dziwie sie ze jeszcze wiele osób wierzy ze salony biorą tylko kosmetyki bezpośrednio od producentów.. Sprzedaja wam to samo co kupują na allegro czy w sklepach internetowych dorzucając swoja marze bo przeciez droższe znaczy oryginalne.. Moze 10% salonow u których strzyżenia sa od 300zl wzwyż kupują faktycznie u producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
itenka, masakra :< a olaplex nic sobie z tego nie robi? przcież to im renomę psuje, taki produkt może być gorszej jakości :( wiem, że są plexy które nie rozlewają, bo ich nie kupisz gdzie indziej aniżeli od 1 dystrybutora. wspomniany colorphlex na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itenka201609
Wszystkie produkty które my sprzedajemy sa oryginalne - wiadomo hurtownia bierze dużo towaru to dostaje niższą cenę. Przedstawiciel tudzież dystrybutor takiego zbytu nie ma więc cena jest wysoka - a produkt ten sam. Jest cena minimalna której nie można przekroczyć - tak samo jest przy sprzedaży profesjonalnych kosmetyków wella, loreal, matrix, goldwell czy shellac. Faktycznie na allegro mogą trafić się specjaliści ktorzy rozcieńczą, dadzą mniej czy wymieszają.. ale to od razu widac w komenatrzach. takie dzialanie jest na krótką metę i jak sklep sie szanuje i dba o renomę do takich sytuacji nigdy nie dopuści. Polecam zaufane źródła - sprzedawcow z dużą ilościa komentarzy - pozytywnych komentarzy co do jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Ja ostatnio kupiłam Olaplex no.3 za 109 zł na stronie www.houseofbeauty-shop.pl i chyba taniej już nigdzie nie znajdziecie. Trafiłam na super okazje i jestem mega zadowolona z efektu! : ) polecam każdej niezdecydowanej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby jestem oblatana w temacie, ale jakoś nie myslałam nigdy o takim rozlewaniu produktów już na poziomie sprzedaży. Może nie wpływa to na działanie, ale jdnak jakieś zabrudzenia mogą się dostać, pewnie przesadzam, ale bardziej ufam maszynom i szczelnie zamkniętym opakowaniom ;) Osobista preferencja, choć produkt dobry. Polecacie jeszcze inne plexy, z inna polityką dystrybucji a równie dobre? hmilk, cureplex, colorphlex? Przepraszam jeśli nie tutaj powiennam pytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zszokowana jak Olaplex działa na włosy i jak chroni włosy przed farbowaniem. Świetna sprawa, wynalazca powinien dostać nobla. Moje włosy są piękne, lśniące i zdrowe. Super, szczegóły jak to działa: http://portalfryzjera.pl/olaplex/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście po zrobieniu koloryzacji z olaplexem włosy są bardziej miękkie, a nie takie sztywne od farby. Przynajmniej ja tak miałam. Pierwszy raz olaplex poleciła mi moja fryzjerka pani Kasia w In Harmony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam u fryzjera. Trochę doliczają do koloryzacji za ten zabieg, ale za to włosy są jak marzenie po prostu, więc czasem korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo dobrego o nim czytałam, choć sama jeszcze nie miałam okazji wypróbować. Na razie też nie widzę takiej potrzeby, gdyż na codzień stosuje kosmetyki nawilżające i regenerujące Wax Pilomax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowis888

Ja też polecam to mleczko hmilk plex. To prawda że sprawdza się o wiele lepiej niż inne specyfiki, nawet dużo droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka

Dziewczyny a słyszałyście może o SmartBond? To podobno nowość, też służy do ochrony włosów podczas koloryzacji, ja ostatnio zdecydowałam sie podczas robienia sombre i jestem bardzo zadowolona. Mają je fryzjerzy w InHarmony w Wawie. Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×