Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1988kasiarzeszow

Dobre strony internetowe Rzeszów Podkarpackie? Kogo polecacie?

Polecane posty

Gość 1988kasiarzeszow

Cześć, szukam wykonawcy dobrej strony internetowej dla mojej firmy z Rzeszowa. Znacie jakieś dobre firmy informatyczne z zakresu tworzenia stron internetowych? Zależy mi na kontakcie osobistym, więc proszę o polecanie tylko sprawdzonych firm z Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłam do nich trafić - Soft Donut, ale jak już trafiłam to jestem zachwycona. Super obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Co ważne każde zlecenie traktują indywidualnie! Sprawdziłam, przekonałam się i polecam dalej! Młody zespół bardzo kreatywnych ludzi - Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domin31
Ja również w Rzeszowie 2 razy korzystałem z usług Soft Donut. Chociaż stosunkowo młoda firma to mają dobre podejście do klienta, na zasadzie takiej, że nie twierdzą iż wiedzą najlepiej (a dużo większych firm tak ma), a cały proces tworzenia w moim przypadku strony, był konsultowany ze mną ;) Dlatego polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jest cennik w tej firmie soft donut? za prosta strone bez wodotryskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3939392
Cennik? Każda szanująca się firma nie rzuci ci cennikiem za stronę internetową :p profesjonaliści wyceniają indywidualnie każdą stronkę www. Ja płaciłam w Soft Donut jakąś niewielką sumę, nawet nie pamiętam bo szybko mi się zwróciła dzięki wysokiej oglądalności strony = przełożyło się od razu na zyski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sami nie potraficie? wystarczy zainstalować prostego cms'a Przykład stronki Rzeszowskiej firmy zakładającej internet: www.d-com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuuuulka
pinmedia.pl Świetna nowoczesna firma, budowa sklepow internetowych, promocje, spłata w abonamencie - sprawdź koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×