Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
JuliaKranz1

Depilacja laserowa Warszawa, gdzie?

Polecane posty

Czy ktoś może mi polecić jakiś gabinet depilacji laserowej w Warszawie? Mój problem to wrastające włosy i ciągłe podrażnienia. Dostałam voucher na darmowy zabieg depilacji w Gabinecie EpiLove? Czy ktoś może był i korzystał z ich usług? Wiem, że pracują na Light Sheer Duet :) Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesteś blondynką czy brunetką? Bo laser nie do każdego rodzaju włosów się nadaje. Sprawdź też, kto wykonuje depilację - jakie ta osoba ma kwalifikacje, żebyś nie zrobiła sobie jakiejś krzywdy. A nie lepiej zrobić EpilFree? Nie ma żadnych skutków ubocznych. Rozważ wszystkie możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług depilacji laserowej salony Eksravaganza. Duzo czytałam na temat takie typu zabiegów w Warszawie i zgodnie z tonami miłych opinii, wybrałam to miejsce. Naprawde warto tam zajrzeć, pełen profesjonalizm i znakomite podejście do klientek. Aż chce sie wracać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie byłam na depilacji w http://www.high-med.pl/ Bardzo profesjonalne podejście, na początku wykonano próbe laserową, dokładnie wytłumaczone co i jak działa, jak mam dbać o skórę po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona z opieki i efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra_kot
Ja korzystam z zabiegów w epilira! mają świetne ceny . Dodatkowo mam porównanie z innymi urządzeniami niż light sheer duet .( bo na tym sprzęcie pracują).Korzystałam wcześniej z soprano i ze starego lightsheera - bolało lub nie było najmniejszych efektów. Po 4 zabiegu w epilira widzę świetne rezultaty. Z placków łysych zrobił się już duży obszar totalnie bez włosów na pachach. Nie golę ich od 2 miesięcy. Włosy nie rosną. Polecam każdemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria993
Ja chodzilam na depilację do tego gabinetu depilacji: http://www.laserdelux.pl/warszawa/depilacja-laserowa Jestem bardzo zadowolona bo mam gładkie nóżki. Nie sądziłam,ze efekt będzie tak dobry bo mam dość jasne włosy ale mają tam lasery, które można stosować równiez u blondynek. Nie jest to żadna depilacja światłem ale konkretna depilacja, która dała efekt, na którym mi zależało. Nie muszę codziennie golić nóg jak musiałam wcześniej. Zabieg nie jest przyjemny ale do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Sawicka
Ja chodziłam do Studia Depilacji Depilea http://www.depilea.pl/umow-sie-na-depilacje Zrobiłam sobie serie na pachy i na bikini głębokie. Teraz po wakacjach idę na nogi :) Nie mogę się doczekać bo to tak ułatwia życie :) Najchętniej zrobiłabym całe ciało żeby mieć wreszcie święty spokój. Byłam wcześniej w 2 innych miejscach ale było mało profesjonalnie. W pierwszym nawet mi nie zaproponowano wody a był upał 30 stopni. W drugim Pani zaczęła mnie dotykać bez rękawiczek jednorazowych! I zabieg był bolesny. W Depilea wszystko na najwyższym poziomie. Pani co chwila pytała czy napewno mnie nie boli, zaproponowała znieczulenie w sprayu choć nie potrzebowałam bo mnie nie bolało. Po 6 wizytach nie mam w ogóle włosów Yupii :) Co ważne sprawdziłam na stronie producenta ich gabinet. i jako nieliczni w Warszawie są rekomendowanym gabinetem w Warszawie posiadającym wszelkie certyfikaty. A najnowszy laser, który mają ma dopiero 4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
Hej. Chciałabym zakupić sobie depilator laserowy do domciu. Znalazłam ciekawy produkt i nawet w przystępnej cenie. Chciałabym zaczerpnąć informacji, czy któraś z was miała z nim kontakt? Proszę o pomoc. http://nplink.net/45b9JDZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam salony Laser DeLux ! Obsługa wykwalifikowana i bardzo miła. Mają swój gabinet w prawie każdym mieście, wystarczy sprawdzić na ich stronie. Po pierwszym zabiegu nie odrasta nawet 30% włosków. Warto spróbować chociaż jednego zabiegu, chociaż wiadomo, że potrzeba tutaj co najmniej 5 zabiegów żeby pozbyć się włosków na kilka lat bądź nawet całe życie. Ze swojej strony oferuje zniżke -20% na pierwszy zabieg. Jeżeli któraś z was chce taką zdobyć, napisz maila - m.turska@vp.pl usmiech.gif Służe również pomocą, jeżeli masz jakieś pytania bądź watpliwości co do depilacji laserowej oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja depilowałam sobie pachy i okolice bikini w salonie Impres - http://impress.waw.pl/uslugi/depilacja/ . Miałam po cztery zabiegi, wykonywane były laserem LightSheer DESIRE, bezboleśnie i co ważne - efekt super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaWol
Mi depilowano okolice bikini laserem Vectus, w tej klinice: http://klinikamiracki.pl i jestem baaaardzo zadowolona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoloa90
Od dłuższego czasu miałam problem z dużą potliwością – nie pomagały mi żadne antyperspiranty. Koleżanka z pracy poleciłam mi Klinikę Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ), gdzie wykonują zabieg systemem MiraDry. Przyznam szczerze, że podchodziłam sceptycznie, ale to naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja depilowałam się w Klinice Krajewski w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona, bo nie ma żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny nowy laser mają w klinice Miracki na ul. KEN. cztery zabiegi i nie mam ani jednego włoska pod pachami. zabieg byl calkiem do zniesienia, takie mrowienie i dyskomfort jedynie odczuwalam, bolu nie. klinika fajna, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak korzysta łam z depilacji laserowej w Klinice Beauty SKIN pzy ul. Pokornej . Bardzo profesjonalna obsługa, zabiegi są wykonywane sprawnie, bardzo precyzyjnie. W klinice jest wykorzystywany laser Vectus, który uchodzi za najlepszy na świecie. Dużym plusem są także przystępne ceny (za całe nogi zapłaciłam 500 zł (w innym salonie cena była niemal 100 zł wyższa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gersss
Mają dobre podejście do pacjenta w BeautySkin, polecam tę klinikę. Korzystałem jako facet z ich depilacji laserowej i jestem zadowolony z efektu. Pracuję w takiej branży, że ciało wygolone jest preferowane i dla mnie to była bardziej zawodowa konieczność, niż jakiś kaprys. Ceny i telefon do gabinetu są na stronie beautyskin.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest najlepszy czas na depilacje laserową bo do lata akurat będzie skończona, pomiędzy zabiegami musi byc kilka tygodni przerwy , ja w zeszłym roku w Elite na Wąwozowej robiłam bikini a teraz zaczynam łydki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest najlepszy czas na depilacje laserową bo do lata akurat będzie skończona, pomiędzy zabiegami musi byc kilka tygodni przerwy , ja w zeszłym roku w Elite na Wąwozowej robiłam bikini a teraz zaczynam łydki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 37
Jeśli chodzi o depilację laserową to trzeba wybierać sprawdzone gabinety. Nie korzystać z przypadkowych ofert np.na gruponie. Ja jestem tego doskonałym przykładem. Chodziłam próbowałam różnych laserów i nic!!! zero efektów..tzn.jakieś tam były ,ale za takie pieniądze to jakby ich nie było. Ja trafiłam z polecenia do kosmedica.pl. Jestem bardzo zadowolona po 4 wizytach nie mam włosów pod pachami i na bikini. Wszystko jest bardzo sterylne,wszystko jest jednorazowe. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, tylko sprawdzone gabinety! Ja wybrałam studio Cosmetix, http://cosmetix.pl, na Muranowie, blisko Arkadii, dosłownie na przeciw. Pani Agnieszka ma wieloletnie doświadczenie w depilacji laserowej, a przekonały mnie do niej bardzo dobre opinie na jej temat i także polecenie koleżanki, która robiła u niej wcześniej depilację. Co ważne, standardem jest miła atmosfera i świetna świeżo palona kawa !!!, dzięki której podczas zabiegu czułam się po prostu komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem klientką studia Cosmetix i potwierdzam - mega profesjonalne miejsce, no i p. Agnieszka jest super. Jej doświadczenie robi ogromne wrażenie, a wiedzę ma jak mało kto w tej branży :) A troszkę salonów w życiu odwiedziłam :) Dla mnie zawsze bezpieczeństwo podczas zabiegu jest najważniejsze, a w przypadku p. Agnieszki wiem, że każdy zabieg jest wykonywany zgodnie z procedurami, i w bardzo miłej atmosferze. A kawka faktycznie prima sort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnim moim odkryciem jest bezbolesna depilacja laserem mediostar next pro. Pierwszy raz usłyszałam o nim w Klinice Piękna Essence, gdzie chodzę na inne zabiegi i panie zachęciły mnie swoimi opiniami do depilacji. To naprawdę nie boli! Po opowieściach moich koleżanek, które były przerażone tym zabiegiem myślałam, że sama nigdy się nie zdecyduje, a tu taka niespodzianka! Dziewczyny, idzie ku dobremu w tych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha6
Dużo już nazw padło, ja dokładam kolejną, którą przetestowałam ja sama i którą potem poleciłam siostrze. www.beautyduty.pl - obie jesteśmy zadowolone. Opłacalna inwestycja zarówno jeśli chodzi o sam zabieg epilacji laserem Palomar Vectus, jak i miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbliza sie lato gdzie mozna wykonać bezbolesną depilację bikini w Lublinie.? Ile zabiegów może być.Jestwm szatynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo pytanie: gdzie można BEZBOLEŚNIE zrobić depilację w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banni
całkowicie bezboleśnie nie da się natomiast bardzo dobrze robią to w Klinice Miracki w Wawie! polecam miejscówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość 2017.03.28 Jak chcesz na to lato to trochę późno się obudziłaś :D ja robię już ponad rok a jeszcze ze 2 zabiegi będę miała (robi się co 2 miesiące jeśli chodzi o nogi). Light Sheer mają w Depiclinic w Warszawie, bardzo polecam to miejsce, często mają dobre promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niestety bez bólu się nie da. Ale da się ten ból wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletasss
Jestem hostessą w dość dużej firmie i korzystam z wielu zabiegów upiększających w Beauty Skin. Dojeżdżam specjalnie do Warszawy. Dzięki nim poprawiłam wygląd skóry, wyrównałam wszystkie niedoskonałości w kolorycie cery, zregenerowałam ciało. Wydaję dużo na siebie, jeżeli chodzi o budowanie wizerunku, ale to się zwraca w dodatkowych zleceniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan994
Ja od jakiegoś czasu chodzę do LaserEstetic. Zajmują się depilacją laserową ale jakieś inne zabiegi też są http://www.laserestetic.pl/cennik Zastanawiam się nad zrobieniem rzęs ale co do depilacji. Wszystko profesjonalnie, czyściutko, obsługa przemiła :) Po zabiegu żadnych niepożądanych objawów jak swędzenie, krostki czy uczulenie. Polecam jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×