Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
JuliaKranz1

Depilacja laserowa Warszawa, gdzie?

Polecane posty

Gość gość
Ja długo zwlekałam z decyzją o depilacji laserowej ale za radą koleżanki w końcu się skusiłam, w klinice Miracki - http://klinikamiracki.pl/zabieg/vectus-epilacja-nowej-ery/ powiem Wam, super, wreszcie nie muszę co drugi dzień się golić co mnie zawsze irytowało i włoski nie wrastają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka depilacji laserowej w okolicach Białołęki i Tarchomina to polecam Laser Cosmetic Salon w Warszawie. Byłam na kilku zabiegach depilacji i efekty są bardzo fajne. Miła obsługa i przystępne ceny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta ANETA
Mogę polecić Laserdelux na Sadybie. Super skutecznie ale pracuje tam kilka dziewczyn więc jak chcecie chodzić tylko do jednej to trzeba o tym powiadomić przy zapisywaniu na wizytę. Są u nich fajne zniżki polecające więc jak byście chciały na moje nazwisko -20% to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam w derma clinic na kasprowicza jestem zadowolona panie bardzo miłe i dokładne w zeszłym roku zrobiłam sobie bikini i pachy w tym zaczynam od łydek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeździłam na zabieg Vectus do Anlaya day spa i efekty też super :) mają bardzo nowoczesny laser, z głowicą chłodzącą więc nie zostawia podrażnień i jest bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem juz po kilku zabiegach laserem, który jest laserem diodowy,aleksandrydowym i neodymowo yagowym. Kiedyś zaczęłam laser light sheerem na bikini,ale nie skończyłam, bo cholernie bolało i po każdym zabiegu obrzęk. poza tym z informacji, których się doczytałam zabiegi depilacji laserowej opartej na tej starej technologi wiążą sie z większym ryzykiem poparzenia skory. I może coś w tym być, bo robiąc kiedyś pierwsze zabiegi Ligt sherem po każdym zabiegu miałam obrzęk. Tutaj, no oczywiście nie jest to zabieg w 100% bezbolesny,ale zdecydowanie duzo mniej boli niż po LS,czuć takie przyjemne ( dla mnie przyjemne)ciepło a w Ls parzenie, masakra. Zrobiłam już 5 zabiegów i myślę ze jeszcze 2 i koniec. Widze efekty,zwłaszcza nogi i pachy. zaczęłam robić tez wąsik w miedzy czasie, na razie 3 zabiegi,ale już widzę, ze ten włos jest zupełnie inny,słabszy i wolniej odrastają. Moze kiedyś dokończę bikini,ktore kiedyś zaczęłam,ale na razie tylko nogi,pachy i wąsik. Jeśli ktoś by chciał skorzystać to ja robiłam w Warszawie w salonie pana Osinskiego. przy jana pawła 66 wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Spokojnie dziewczyny, boli ale to się da wytrzymać. Dużo gorzej wspominam swoją pierwszą przygodę z depilatorem w domu niż depilację laserową :) Ale może to też zależy od rodzaju lasera i miejsca gdzie robimy? ja byłam w Centrum Medycznym Arnica w Starych Babicach (to rzut kamieniem od Warszawy). Mają tam bardzo fajne ceny i laser z najwyższej półki, ciężko w samej stolicy znaleźć takie połączenie. A i obsługa i opieka super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie powiem Wam ze jesli już chcecie zdecydować sie na depilacje, to polecam takie rozwiazanie http://top-laser.pl/ Najlepsze dla kazdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod Warszawą w Józefosławiu jest fajny gabinet Beauty Bar gdzie można zrobić depilację laserową. Sama tam jeździłam bo jednak ceny są bardziej przystępne niż w samej stolicy. W Gabinecie jest świetny laser i po serii zabiegów nie mam ani jednego włoska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po dwóch zabiegach na nogi i jednym na bikini w Laser DeLux. Efekty super. Polecam i chętnie podzielę się zniżką 20%. Piszcie na skrza_cik@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkaaaa2
Polecam Wam Depilacja.pl, świetne miejsce! A z kartą Biznes Benefit są ogromne zniżki i właśnie dzięki tej karcie tam w ogóle trafiłam. Na całe ciało jest aż -55% a jak wiadomo to nie jest tani interes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monialubicz

polecam depilację laserem Chromatica Platinum w SC Beauty Clinic na Saskiej 😉 ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam po 6 zabiegów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam każdej babce epilację. Nie boli, a można się pozbyć denerwujących włosków na stałe. Coś takiego zrobili mi w Beauty Skin na Chrobrego. Dokładnie klinika jest w GS. Pełna oferta i kontakt masz na beautyskin.com.pl. Podejście mają bardzo sympatyczne, można się o wszystko dopytać, sama atmosfera na miejscu jest bardzo życzliwa, przyjazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ze swojej strony będę zdecydowanie polecać zabiegi w BeautySKin. Świetna obsługa, nowoczesna epilacja. Thunder rzeczywiście działa jak grzmot na włosy, nie ma w tym stwierdzeniu przesady! Mają Indywidualne podejście do klientki, potrafią tutaj doradzić optymalne rozwiązanie pod konkretny rodzaj włosa i samej skóry. Na stronie beautyskin.com.pl masz ich wizytówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia

Ja byłam niedawno w La Guel i jestem zadowolona z efektów. Klinika jest piękna i zadbana, a sam zabieg mimo moich obaw bezbolesny. Żałuję tylko, że tak długo zwlekałam, bo efekt jest super. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zusssska

Jestem po serii depilacji laserowej pach i bikini laserem light sheer i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moja skóra jest naprawdę idealnie gładka. Serdecznie polecam!!!! Mieszkam w Wawie i na depilacji byłam w Laser Care w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoasiaM

Nie znam tego salonu, na pewno trzeba upewnic sie co do sprzetu uzywanego podczas zabiegu no i kto tam pracuje, czy odpowiednio wykwalifikowane osoby? Jakby co to w Warszawie na pewno godna polecenia jest Klinika Melitus. W marcu skonczylam serie zabiegow laserem na łydki i teraz w ogole nie przejmuej sie wloskami, bo ich po prostu nie ma :) Depilacje laserem robi tam pani Agata, kosmetolog. Bardzo w porzadku, sympatyczna, sprawnie wykonuje zabiegi. Jak odloze troche kasy to chce sobie zrobic jeszcze uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam salon Depilacja Laserowa & Makijaż permanentny na Jerozolimskich 85 , trafiłam do Pani Pauliny z polecenia i nie żałuję ,ponieważ zostałam od razu poinformowana o tym ze na niektórych partiach mam jasne włosy, wiec efektu nie będzie i szkoda pieniędzy. Jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjna

ja jestem już po 3 sesjach depilacji laserowej w Beauty Kingdom 🙂 przede mną jeszcze jedna, góra dwie sesje i po sprawie. Wszyscy mnie tak straszyli, że to takie bolesne itp, ale w Beauty Kingdom zawsze dbają o mój komfort i to aby się dobrze czuła podczas zabiegu. Pewnie to też mają też dobry laser powoduje, że zabieg nie jest taki bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosowska3

Na wąwozowej w Elite wykonują depilację laserową, ja do nich chodziłam i jestem zadowolona. Zabieg robili laserem vectus, z tego co czytałam jest dobry i faktycznie po pierwszy zabiegu już widziałam różnicę, ogólnie jestem po trzech sesjach.  Super sprawa, polecam depilację laserową, duża wygoda i oszczędność czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgagada

W Warszawie to tylko w www.depicare.pl  zdecydowanie polecam ten salon. Miejsce bardzo zadbane, przestronne. Panie w salonie bardzo miłe Wszystko wyjaśnione przed zabiegiem. Całość oceniam bardzo pozytywnie, już po dwóch razach były bardzo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maslanka

ja byłam na depilacji laserowej na Płatniczej w Derma Clinic. I jestem zadowolona z obsługi oraz efektów 🙂 5 sesji na pachy i 6 sesji na łydki wystarczyły by pozbyć się włosków. A do tego panie są super miłe! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maslanka

ja byłam na depilacji laserowej na Płatniczej w Derma Clinic. I jestem zadowolona z obsługi oraz efektów 🙂 5 sesji na pachy i 6 sesji na łydki wystarczyły by pozbyć się włosków. A do tego panie są super miłe! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranka

idź na Piękną do WellDerm na epilację laserową 🙂  mają dobry sprzęt co przekłada się na efekt końcowy. Bo w depilacji laserowej jakość lasera ma kluczowe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bellinic przy ulicy Domaniewskiej. Ogólnie bałam się czy nie utopię kasy tylko na takich zabiegach bo opinie ogólnie są różne. Ale zdecydowałam się w tym miejscu i nie żałują bo naprawdę nie mam włosów, nie odrastają. Szczególnie te na twarzy i pachy. Nad nogami jeszcze pracujemy, podejrzewam że jest potrzebne więcej zabiegów. Miła atmosfera panuje w salonie, fachowcy górna półka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecić SClinic na Łukowskiej 🙂 Dobry sprzęt tam mają, w przy tym zabiegu moc lasera jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×