Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kosmetyki naturalne

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o kosmetykach naturalnych? Używacie? Ja od jakiegoś czasu tylko takie używam i nie zastąpiłabym ich teraz na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również używam, zamawiam je na biochemiurody i sama kręcę kremy zaczynałam od najprostszych teraz kupuję nie tylko kremy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję składniki na Mazidłach, Naturalissie, Ecospa, Zrób sobie krem, E-naturalne, ale też i gotowe rzeczy z fajnym składem, jak Fitomed, Sylveco, BioIQ, Biolaven, Weleda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to lubie eco cosmetics, lavera, planeta organica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety w dzisiejszych czasach trzeba zwracac uwage na wszystko... czasem nie zdajemy sobie sprawy czym "smarujemy" sobie twarz..kiedys cos mnie "tchnelo" i zaczelam sprawdzac wszystkie kosmetyki, ktorych uzywam..jakiez bylo moje zdziwienie co w nich sie znajduje...Wszystkie kosmetyki wyladowaly w koszu. Poszperalam w necie i znalazlam "odpowiedniki"...od tamtej pory praktycznie wszysko sprawdzam...takze zele do mycia, peelingi... uzywam lavery, logony, weledy, dr. hauschka, benecos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero zaczynam z takimi kosmetykami. Córkę, która ma 1,5 roku smaruję po kąpieli olejem kokosowym. Ja na twarz używam olejku z róży i malinowego, zamierzam kupić krem lavery lub dr. hauschki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystalyscie z kosmetykow z rosji? Np planeta organika, natura siberika, baikal herbals, agafia itd. Sa tanie i zastanawiam sie czy dobra jakosc czy sciema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.06 ja uzywam są nie złe:) ja mam wymagającą cere i dają rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę zagłębić temat. Póki co sama robię peeling i maseczki oraz maski do włosów. Nie wiedziałam, że można samemu kręcić krem. Muszę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lavere - zwlaszcza kremy i zele pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie jakis krem pod oczy i przeciwzmarszczkowy z kosmetykow naturalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Martina Gebhardt, Happy Face, Eye Care (Krem pod oczy z awokado)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczełaam od niedawna używać naturalnych kremów do pielegnacji ciała, wczesniej używałam tylko do twarzy. Dobrze sprawdził sie Natura Siberica od opeskosmetykinaturalne . Po zimie ogolnie skóra jest wysuszona, a te preparaty to naprawdę dobra sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywam, i im dluzej uzywam tym mniej ich potrzebuje, wlosy mam miekkie bez odzywek, kremu na dzien nie potrzebuje, na noc jak nie zapomne uzywam oleju (z baobaba jest niesamowuty). Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od dłuższego czasu stosuje naturalne kosmetyki i jestem z nich bardzo zadowolona. Nie zamieniłabym ich na inne. Priorytetem jest to, że nie mają w składzie parabenów czyli konserwantów które przedłużają "życie" kosmetyków. Kosmetyki naturalne bardzo dobrze współgrały się z moją skórą. Bardzo lubię kosmetyki z firmy Born to Bio oraz Bjobj. Wszystkie produkty tych marek posiadają certyfikaty więc nie martwię się że podrażnią moje ciało. Mam skórę przesuszoną dlatego używam kosmetyków które w składzie mają aloes, masło Shea. Dzięki nim mam nawilżoną i odżywioną skórę. Te kosmetyki można dostać w eko sklepach lub dobrych aptekach. Ja osobiście wolę jednak zamawiać przez internet: http://www.biobeauty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bardzo wrażliwe stopy i nie wszystkie kosmetyki mi służą. Za to odkryłam niedawno serie acerin do stóp http://acerin.info.pl/ , one działają świetnie, są z najlepszych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bazujące na naturalnych składnikach rzeczy sprzedają przez serwis www.e-naturalne.pl Jak ktoś ma problemy ze skórą trądzikową to szczególnie bym ich produkty polecenia. Nie podrażniają, chronią skórę i sprzyjają szybszej regeneracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim numerem jeden na rynku internetowym, gdzie zaopatruję się w kosmetyki naturalnego pochodzenia jest sklep, którego ofert ę przejrzeć można pod adresem www.e-naturalne.pl W mojej rodzinie są sami alergicy więc robię duże zamówienie i wówczas nie muszę płacić za dostawę. Często korzystam również z atrakcyjnych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaKa
Na początku byłam nastawiona dosyć sceptycznie, ale teraz w dużej mierze używam naturalnych kosmetyków, choć nie tylko. Ostatnio zamawiałyśmy z koleżankami z opeskosmetykinaturalne. pl - ja mam krem na noc regenerujący, działa przeciwstarzeniowo - ponoć, zobaczymy, odezwę się za parę lat. :) Skóra wygląda bardzo ładnie,zdrowo, jestem zadowolona, trochę mi zajęło wybranie produktu, zawsze przejrzę cały internet i się naczytam, zanim coś kupię. Tutaj przekonał mnie sklad i dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy pamietam moja mama uzywała mydeł z firmy Lavea, teraz ja nie mogę obyc się bez nich w swoim domu. Są cudowne, a zapach mają nieziemski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powstało teraz w internecie sporo sklepów z naturalną żywnością i też z naturalnymi kosmetykami. Z tym że różnie z jakością takich rzeczy bywa, zdarza się, że jakby zajrzeć w skład to tam więcej chemii niż w pracowni Marii Curie ;-) Mam zaufanie do sklepu online www.e-naturalne.pl Tutaj faktycznie sprzedają naturalne kosmetyki, w tym sporo dobrej klasy peelingów do twarzy. Najczęściej zamawiam peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych, jest w żelu wystarczy go nałożyć na pięć minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama używam dermokosmetyków z oeparola hysrosense, mają olej z wiesiołka, dobry skład bez jakiś niepotrzebnych dodatków a krem świetnie nawilża. Jest fajny konkurs http://mocmalychrzeczy.pl/ i tam można wygrać zestaw kosmetyków tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje tylko od Lavea. Bardzo fajne kosmetyki a mydła taaaaaakie meeeeega pachnące i ślicznie wyglądające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×