Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniawu88

gorset wyszczuplający po porodzie?

Polecane posty

Gość aniawu88

dziewczyny, chciałam się poradzić w sprawie brzucha po ciąży jestem mamą ślicznego kilkumiesięcznego Michałka <3 niestety, od porodu minęło kilka miesięcy, a mój brzuch dalej wygląda strasznie ;( niedługo mam parę "wielkich wyjść" - przyjęć, na których chciałabym wyglądać jak dawniej, z pięknym wcięciem w talii.. ale płakać mi się chce, jak patrzę w lustro. nie mam już czasu na dietę, a o cięższych ćwiczeniach muszę zapomnieć przez kłopoty ze zdrowiem. no i nie mam też na to za dużo czasu, synek jest niezwykle absorbujący!:) co byście mi poradziły?? zastanawiałam się nad bielizną wyszczuplającą, np takie gorsety, które nosiła kim kardashian. ahh, jaką ona miała talię!! znalazłam na allegro takie same! o tu: http://allegro.pl/gorset-wyszczuplajacy-talie-waist-trainer-original-i5977388471.html i myślę nad zakupem - macie jakieś doświadczenia z takim i gorsetami?? robią wcięcie w talii?? nie widać ich pod sukienką?? pomóżcie..! ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorsetu nie nosiłam, ale po każdym porodzie (2) zwykle majtki wyszczuplające. Takie z podwyższonym stanem pod zebra. A na większe wyjścia majtki wyszczuplające ze silikonowymi wkładkami żeby lepiej opinały ciało. Jeśli znasz dobrze rozmiar to kup i wypróbuj, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przytyłam dużo ale miałam zaraz po tym wesele u ciotecznej siostry i założyłam gorsetn ale nie taki jak w linku ale trochę inny i muszę przyznać, że super sprawa. Miałam talie osy jak przed ;) wiem ,ze siostra też nosiła gorsety po ale ona nieco grubsza była ale bardzo ładnie dzięki nim wyglądała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś mniej żreć w ciąży grubasie. Spaslas się i zapuscilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 13.02.2016 o 13:56, Gość gość napisał:

Mogłaś mniej żreć w ciąży grubasie. Spaslas się i zapuscilas

Ty podła swino! Może być szczuplejsza babka a dziecko szczególnie z 3-4 mies po ciąży rozwaliło brzuch i narządy musza dojść do siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×