Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamusiamarcowa

Jakie mleko modyfikowane od urodzenia?

Polecane posty

Gość Mamusiamarcowa

Niedługo rodze u chciałabym karmić butelka. Zastanawiam się jakie mleko wybrać? Czy możecie coś polecić ?? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaraj sie o receptę na neocate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dostała już w klinice pre aptamil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu neocate? Przecież to mleko dla alergika skąd wiadomo że dziecko autorki będzie alergikiem? Ręce opadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipp combiotic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
HIPP BIO Combiotik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja po hipp miała krew u śluz w kupie ja nie polecam tego mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moje dziecko pije to mleko już kolejny miesiąc i wszystko jest jak najbardziej ok, za to po bebilonie wymiotował dalej, niż widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dawałam na początek Gerbera, potem Humanę, a potem HIPP. Przez chwilę próbowałam mleka NAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko niestety trzeba dobrać metodą prób i błędów, tutaj żadne porady nie pomogą. Jedno będzie tolerować hipp inne bebiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, ale od czegoś trzeba zacząć. I autorka właśnie o ten początek pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko bylo alergikiem. Najpierw karmione piersią potem bebilin pepti a potem bebiko- alergolok powiedzial ze to najlepsze zwykle mleko bez dodatków. Inne hipp z probiotykami czy różne podobne odradzala. Zwykle najlepsze ale od dziecka zalezy czy przyjmie je. U niektórych niemowląt powodowaly zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Dokładnie, zanim doszliśmy do hippa był NAN i Bebilon przy którym (tak jak ktoś już wspomniał) mały miał chlustające wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam jeszcze o enfamilu- my do 6 miesiąca byliśmy właśnie na nim, dopiero potem przeszliśmy na Hipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo neocate jako jedyne nie ma tłuszczu palmowego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, jakos mm wydaje sie dosc problemowe jak tak czytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w czym tu problem? tak jak dorosłemu nie wszystko smakuje, tak małe dziecko nie wszystko toleruje i nawet jak kto kp, to czasami musi eliminować ze swojej diety różne rzeczy. Ja kupiłam Bebilon, bo zależało mi na mleku, które można kupić również poza Polską, okazało się, że syn wymiotował, więc przerzuciliśmy się na Enfamil, do pół roku na nim, a potem znów było mi potrzebne mleko, które kupię w UEi stąd Hipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dawalam corce bebilon i wszystko ok. Kolek praktycznie nie miala, problemow z zaparciami nie było, nie ulewala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi pediatra z kolei powiedział że bebiko to najgorsze mleko na rynku i zalecił nan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz karmić butelką to najlepsze będzie mleko odciągnięte z Twojej piersi. Lepszego na rynku nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jednak koniecznie chcesz karmić dziecko sztuczną mieszanką, to nie ma sensu kupować od razu mleka dla alergików czy dzieci z jakimiś problemami pokarmowymi. Mleka na receptę mają specjalne przeznaczenie i nie należy ich podawać bez konkretnych wskazań. To tak jak z kupowaniem wyprawki do kąpieli składającej się z masy emolientów w oczekiwaniu, że dziecko urodzi się z AZS. Co gorsze wiem, że wiele mam kąpię w nich i smaruje nimi dzieci, które mają całkiem zdrową skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nawet jak kto kp, to czasami musi eliminować ze swojej diety różne rzeczy." Ta, dieta matko karmiącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy już autorce cyca nie wciskajcie! Same sobie karmcie cycem! Człowiek uwiazany 24 na dobę z dzieckiem, pokarm leci z cycka aż bluzka mokra, cyce wielkie wiszą do pasa aż po kilku miesiącach kręgosłup wysiada. Nawiedzone baby. Pytanie było konkretne o mm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.08- dieta nie w takim sensie, jak ty to zrozumiałaś, nie wiesz o tym, że to, co jesz codziennie tez jest określane mianem diety??? bo dieta to sposób odżywiania niedouczona osobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko hipp bio combiotic. Czasem dawałam jak bylo malo pokarmu na poczatku a po 6 miesiącu dawałam 2jke bo przestalam z przyczyn zdrowotnych karmić i kupki po hippie byly takie same jak po moim mleku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebilon albo Enfamil, w zależności od tego, które maluch będzie lepiej tolerował :) Pamiętaj tylko, żeby zamawiać mleko przez internet, w normalnych aptekach i sklepach może być nawet kilkanaście złotych różnicy na opakowaniu. Ja po wypróbowaniu kilku sklepów internetowych zdecydowałam się na Melissę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szpitalu od razu po urodzeniu jak nie karmisz piersią podają dziecku gotową mieszankę enfamilu (przynajmniej u nas tak było -kraków ujastek) jak mój mały trafił do szpitala z problemami żołądkowymi a dokładnie miał operację żołądka i podawałam mu później po troszku mleczko to dietetyk najpierw zaleciła nam bebilon ale mówiłam jej że chciałabym podawać enfamil i powiedziała że nie ma problemu bo to najlepsze mleko i najbardziej zbliżone do mleka matki tylko drogie, aczkolwiek z tego co widze teraz to jest tańsze od bebilonu, bo teraz podajemy bebilon comfort bo mały miał gazy i to takie że budziły go w nocy i puszka kosztuje 35zł (starcza na 3,5 dnia) a enfmilu kosztowała bodajże 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwójkę dzieci po odstawieniu od piersi karmiłam mlekiem Bebilon. Z tymże zaczynałam od dwójki. Ty jeśli dziecko jest malutkie i chcesz już odstawić, zacznij od jedynki. https://aptekadziecka.pl/product-pol-9336-Bebilon-1-z-Pronutra-mleko-modyfikowane-800g.html tu masz ładny opis. W aptece tej masz też mniejsze opakowania, od których możesz zacząć, aby przyjrzeć się jak dziecko toleruje. Ale jeśli nie ma żadnej skazy białkowej, powinno jeść z apetytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas świetnie sprawdza się Bebiko, syn pije praktycznie od początku i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebilon jestem bardzo zadowolona z tego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×