Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak przestac sie bac przed pierwszym razem?

Polecane posty

Gość gość

kocham mojego faceta, chce z nim to zrobic, ale boje sie bolu. nie uzywam tamponow, bo sprawiaja mi bol, mam tam za malo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic na siłę, gdy naprawdę będziesz gotowa i dasz się ponieść emocjom to nie będziesz o tym myśleć, poza tym jeśli facetowi na tobie zależy to będzie uważał i gdy sprawi ci ból, to się wycofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44444
Porozmawiaj o tym ze swoim facetem. Powiedz ze boisz się bólu i dlatego chcesz żeby był wyjątkowo delikatny. Jeśli jest mądrym facetem to zrozumie i się "dostosuje" . Pozatym jak już zacznie Cię nakrecac i podniecać to uwierz ze bólu nie będzie. Pod czas stosunku nie myśl o bólu ( nie skupiaj się na tym) pomysł o waszej bliskości o miłości. Calujcir się i mówicie sobie czułe słowa. U mnie się sprawdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy wspaniały pierwszy raz mąż był prawiczkim i nie było bólu lecz przyjemność. Zaczął od monetki gdzie miałam orgazm i pełne luz. Bardzo delikatnie to zrobił poeszczac cipke i gdy widział że nie jestem spieta wsunąć mocno do końca i nie było wiele krwi. Tyle co podczas seksu przy okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×