Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy kolorowanki dla dorosłych rzeczywiście odstresowują

Polecane posty

Gość gość

wyciszają czy to mit? Myślę nad tym, żeby sobie kupić, ale czy to nie bezsensu? Czy to nie pochłaniacz czasu, który bardziej irytuje niż pomaga? Daje to coś czy kolejna durna moda? (nie, reklamuję tego czegoś, pytam bo chcę wiedzieć czy warto kupić czy nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też to widziałam w księgarniach internetowych a teraz ponoć ma wyjść gazeta z tym mnie też to zastanawia ogólnie jestem nerwowa ale mi się wydaje że w moim przypadku nie było by skutku bo szybko się nudzę i irytuję nawet dłuższa rozmowa mnie drażni mi się wydaję że to chyba dla spokojnych osób jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i niektorych to odstresowywuje, moze tez sluzyc jako rozrywka w czasie np nudnego wykladu, ja lubilam sobie zawsze bazgrac w zeszycie, ale w czasie wolnym kolorowanie?no nie wiem chyba juz dzierganie na drutach wydaje mi sie bardziej produktywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćElwirka
Według mnie tak ja często maluje i pozytywnie to na mnie wpływa. Polecam przetestować samemu nawet wydrukować na strat jakąś darmową kolorowankę np z http://kolorowankidodruku.pl/ wpisz tylko dla dorosłych i znajdzie sporo obrazków. Potem oczywiście jeżeli Ci się spodoba możesz kupić takie książeczki w każdym praktycznie papierniczym sklepie czy też księgarniach jak matras, empik itd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessio
To już zależy jak znosisz wyjeżdżania za linie;) A tak poważnie to dosyć fajny sposób na relaks bo się odłączasz od innych bodźców i skupiasz umysł na prostej czynności. Także może i jest w tym pewien atut odstresowania. Najlepiej wejdź sobie na http://www.e-kolorowanki.eu/kolorowanki-dla-doroslych/ Tu masz kolorowanki dla dorosłych do wydrukowania za darmo. Przetestujesz i zobaczysz czy kolorowanki dla dorosłych to rozrywka dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziala! Ja tez jestem nerwuskiem niestety, do tego bardzo trudno jest mi sie do czego zabrac. Kolorowanie traktujejako przedbieg: mamcos pisac,to najpierw koloruje, a wtedy latwiej przechodze do pisania. Kupilam jedna w supermarkecie, spodobalo misie i zakupilam juz druga. Widze, ze pojawily sie tez laczenie kropeki tego tez chce sprobowac, bo to lubie. Fakt, ze czasami, jak sie bardzo denerwuje,nie moge sie skupic, to pokoloruje tylko troche, ale i tak dobrze dziala. Radze zaopatrzyc sie w miekkie kredki. Kupilam na poczatku tylko 10 kolorow, w sumie wystarczy. Tak ze teges, ja rowniez polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×