Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agax95

były chłopak

Polecane posty

Gość Agax95

Byłam z chlopakiem przez rok, w ostatnim miesiacu zwiazku praktycznie sie klocilismy caly czas i w koncu zerwał i znalazl sobie inna dziewczyne, ale po krótkim czasie ze sobą zerwali. ostatnim czasem spędzamy znowu razem wiele czasu jako"przyjaciele", jednak ostatnio doszło miedzy nami do czegos wiecej, bo nadal go kocham . i teraz moje pytanie, czy warto sie go jakos delikatnie spytac zeby jeszcze raz sprobowac i czy jezeli nie bedzie chcial to nie zaprzepasci między nami calego kontaktu jaki jest obecnie chociaz między nami bo zalezy mi na spedzaniu razem czasu i nie chcialabym tego zepsuc jednym pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
95? Jest 2016. Czyli masz 21 lat (chyba) (?) To gdzie ty (qźwa) byłaś jak dziec***isać się uczyły? W jakichś krzakach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agax95
Mogłabym zadać tobie takie samo pytanie patrząc na twoją odpowiedź. Uważam, że jest ona bezpodstawna, gdyż po przeczytaniu całej swojej wypowiedzi, nie zauważyłam żadnych rażących błędów ortograficznych, a pomijanie polskich znaków pisząc na forum internetowym nie jest brakiem umiejętnośc***isania. Raczej proponuję tobie się nauczyć, że gdy nie masz nic sensownego do powiedzenia na dany remat, to lepiej się wcale nie wypowiadać. Pogratulować można jedynie matematyki i umiejętności odejmowania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie umiesz sama zdecydowac,podjac decyzji tylko facia chcesz pytac?jestes ubezwlasnowolniona czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agax95
Z czym nie umiem podjąć decyzji? Napisalam przecież, że chciałabym jeszcze raz z nim spróbować, ale nie wiem czy jak mu o tym powiem to nie zniszczy to dotychczasowej relacji między nami.. Czytanie ze zrozumieniem ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwał z dziewczyną, więc szukał najszybszej drogi aby sobie podymać, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafeterii można się wypowiadać nie na temat :D Porozmawiajmy o przecinkach. Albo o bombowcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakies obecnej relacji Ty mowisz ? Ty do niego ciagniesz, bo nadal chcesz cos wiecej i nie wmawiaj sobie, ze to przyjazn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak ty zadasz pytanie jak tu krytykanckopodchodzisz to gosc zwieje szybciej niz zdazysz pytanie dokonczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×