Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

większość użytkowników działu erotycznego to debile bez inwencji twórczej w

Polecane posty

Gość gość
Szarak z Sopotu mający się za gwiazdę :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUKEN LE CWELL TO HOMOSEKSUALISTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic złego że się czasem pisze ale przecie ona plus reszta tych dziamdziaramdzi przegrywając tu 24/h TYLKO piszą ; bo nikt ich nie posuwa w realu.Zaniedbane przez mężów kobiety , niedopieszczone i nieszczęśliwe tu sobie odbijają niepowodzenia z żigolakami typu Koke czy Najszybszy.Trzeba współczuć , nie dokuczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUKEN NAŁOGOWO PIJE SPERMĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamberium kogo obchodzą twoje przechodzone gacie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma nic złego że się czasem pisze ale przecie ona plus reszta tych dziamdziaramdzi przegrywając tu 24/h TYLKO piszą ; bo nikt ich nie posuwa w realu.Zaniedbane przez mężów kobiety , niedopieszczone i nieszczęśliwe tu sobie odbijają niepowodzenia z żigolakami typu Koke czy Najszybszy.Trzeba współczuć , nie dokuczać. Qqq 100% racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKobietka
Zastanawia mnie co Wam zrobili ten Koke i Najszybszy że tak nie możecie przeboleć ich? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
O! Troll. ;) I Mmartha ;) Z******te jest kiedy ktos pisze ja uprawiam realny seks, a zagladam tutaj czasami. I zaczyna sie...cytowanie kazdego slowa "ze mnie". To tak wyglada jakbyscie sami nie mieli zycia. Natomiast kto mnie ru=cha i czy zaniedbuje czy nie to chyba sprawa mnie i mojej ci=pki. Uwag o wygladzie nawet nie skomentuje skoro nie przypominam sobie zebysmy sie poznali lub zebym ci wysylala zdjecia np z palcem w pochwie z podpisem: pieprz sie ze mna, bo jestem niedopchana. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tu stary wyleniały pokemonie siedzisz? twój mąż wie co tu otpiertalasz stringu? Ale pozwolimy ci błyszczeć 😘 był Wilk, było opowiadanie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyliniały pokemon haahahahahahah:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
A ty co tu robisz? Tak...nie wiem co komu zrobili Koke czy Naj. A co komu ja zrobilam-.to juz zagadka niezbadana jak Wszechswiat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2015.01.02 Powiem tylko tyle mozesz sie bardzo zdziwic...usmiech.gif Pokoju ci nie musze rezerwowac bo dogadalem juz z wlacicielem ze bierzemy caly Hotel na tydzien a Karczme na dwa dni Wesele i poprawiny Kiedys czesto tam jezdzilem do Stronia i na Sienna wlasciciel to moj znajomy Nie bede cie przekonywal sama zobaczysz pomysl tylko o kreacji i zarezerwuj termin Noc Kupały wypada z 21 na 22 czerwca ale to niedziela wiec albo Wesele w piatek albo w sobote Ja wolalbym piatek tylko nie wiem czy ludzie beda mogli dojechac? Tam na Siennej jest piekny zabytkowy maly kosciolek i tam ceremonia choc nie wiem czy z ksiedzem. Ale jest taki Kosciol Polski Kosciol Katolicki nie uznaja zwierzchnictwa Rzymu i moj przyjaciel bral u nich normalny koscielny slub. Wszystko ma byc tak jak trzeba biala suknia wianek symbol czystosci moze ktoras zlapie bukiet na szczescie jako wrozbe szybkiego udanego malzenstwausmiech.gif A jak trafi na rozwodniczke czy wstalym zwiazku ale nieszczesliwa to tez wrozba zawsze mozna zmienic swoje zycie wystarczy duzo odwagiusmiech.gif Prezentow nie musicie zadnych przywozic najlepszym prezentem dla Wilka i Iness bedzie wasz obecnosc to nam wystarczyusmiech.gif Piekne miejsce ta Sienna pod Czarna Gora i pora super bo poczatek latausmiech.gif Oczywiscie zartowalem z tym SPA dla Ciebie wiem ze taka nie jestes ale standard jest w hotelu przyzwoity choc nie jakis super luksusyusmiech.gif Troche zrypali hotel bo pokoje sa nowoczesne podobnie jak wystroj wewnatrz nie pasuje do reszty obiektow i samego hotelu z zewnatrzsmutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćKobietka dziś Zastanawia mnie co Wam zrobili ten Koke i Najszybszy że tak nie możecie przeboleć ich? smiech.gif X Poczytaj sobie Koke w temacie Gosiaczka . Będziesz wiedział(a) że to kafeteryjny żigolo który brał wszystko jak leci , Naj to natomiast kolekcjoner jotpegów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKobietka
Byłaś jedna z tych co Koke uwiódł a Najowi wysłałaś foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalkarz brał co chciał :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
gość dziś gośćKobietka dziś Zastanawia mnie co Wam zrobili ten Koke i Najszybszy że tak nie możecie przeboleć ich? smiech.gif X Poczytaj sobie Koke w temacie Gosiaczka . Będziesz wiedział(a) że to kafeteryjny żigolo który brał wszystko jak leci , Naj to natomiast kolekcjoner jotpegów Klamstwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o to was dupa boli? ze nie macie szans nawet na jotpega ? powiedzialabym ze zazdrosc z maluczkich wychodzi ale wy przeciez nie jestescie obsranymi ze stresu nastoletnimi idiotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOKE czyli koleżka11 2012.03.02 do sexownej Lolity Mogę dać ci zdjęcie sprzęciku. KOKE czyli koleżka11 2012.03.02 do MmM 30+ MmM 30+, mogę ci przesłać fotę mojego sprzętu smiech.gif Skupiłbym się na pieszczotach twojej łechtaczki smiech.gi X sprzęcik na każdy email , miał jeszcze inne nicki i adresy email :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Gosc kobietka to psychicznie chory gosc. Nie zna ludzi, a oskarza. Klamstwo, klamstwo, klamstwo. :) A kolekcja zdjec-moze niektorym same kobiety je wysylaja i nie musza nawet prosic. Urok osobisty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koke to koleżka 11
imperium chyba widzisz że koke sam proponował zdjęcia sprzętu , daj spokój. co do naja to pewnie mówi ci że same ale ile w tym prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY W MIEŚCIE PIEŘDOLI MAŁE DZIECI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKobietka
Koke i Koleżka to mogą być dwie rózne osoby przecież , co do Naja to chyba nie zmusza do wysyłania mu zdjęć. :D Każda robi ze swojej woli. :)Tak myśle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Dla mnie Koke to Koke. Nie kojarze go z innych nickow. I nie masz dowodow, ze to on. A kolekcja Naja. Tak." imponujaca" ;) Jedno jest pewne- nikt chyba tu nikogo do niczego nie zmusza, wiec jesli chcialy to wysylaly. Nie mamy na to wplywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne dwie naiwniaro. Koke miał tu kilkanaście nicków, a Koleżka11 był jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKobietka
Ty 4 widziałaś ta kolekcje Naja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja mam dowody , z pierwszej ręki i ust :classic_cool: zapewniam że koleżka to Koke :):)To tylko jeden z licznych jego nicków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wiekszość tutaj to przegrywy chcwalace sie tym jak dymaja swoja zona na dwa baty :D:D:D bo sai nie potrafia w******* swojej kobiety .. :D:D tak w******* by nie mogla chodzic tylko musza zapraszac kolegow by ocierac sie fiutami :D:D:D.. rozumiem sprobowac za mlodu ok.. spoko ale robic z kobiety swojej zony kurfee to porazka :P.. i nie jestem mnichem :classic_cool: jestem facetem a nie pyzda :classic_cool: szanuje kobiety a zona kurde wyjatkowa istota ktorej sie nie szmaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Co jak co ale dla mnie totalne zaskoczenie że Amsta@f Koke to koleżka11.Nazwać jego zachowanie debilnym to jakby nic nie powiedzieć.Rzucał się na te dwie jak szczerbaty na suchary , dosłownie jakby pisdy w realu nie widziałsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×