Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

większość użytkowników działu erotycznego to debile bez inwencji twórczej w

Polecane posty

Gość gość4imp
Kobietko Naj ma pewnie zabiezpieczony folder "Nagie foty" haslem. ;) Z czystym sumieniem zas moge napisac, ze wyludzac nie musial- jesli dostawal. :D ;) Co do Koke nawet jesli byl kolezka to przeciez nie mozemy mu zabronic wyrywac panienek na forum. ;) A przeciez to bylo dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke mial tutaj duzo nickow,zawsze jak pojawila sie jakas nowa,wyrazista laska, to kokos zakladal nowy nick,wymyslal nowy zyciorys i zarywal do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezka11 koke ma malego buahahahahaha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium jak Cię lubię to niestety iTy i Nieogryzek to dwie piękne ale naiwne kobiety ero . Szkoda Was dla takich fotoplastykonów jak ci dwaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutno mi sie zrobilo jakie baby sa naiwne i glupie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak , dodatkowo to Gi3r3k , kapitan flirtu i innesmiech.gif łącznie ze Staffem.Te które z nim się pie/rdo/li/ły to też królowe nickówsmiech.gif spr und potwsmiech.gifcool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz z otwocka
mnie też podrywał koke/ koleżka11 i wymieniliśmy się fotami penisów :) pewnie śmieć wysyłał mojego zamiast swojego co drugiej babie z forum by skapy nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Czyli Koke i Naj to klamcy? Tak? Obaj prowadza od lat dzialalnosc na forum i oszukuja naiwne kobiety, ze sa jedyne, a sa jednymi z wielu. Czy dobrze zrozumialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżka11 2012.02.24 Dla mnie wygładzasz dobrze. Lubię kreacje podkreślające figurę usmiech.gif Czy wyglądasz w nich na "łatwą"? Nie sądzę, uwierz mi spotykałem się z niuniami, które ubierały się znacznie bardziej wyzywająco. IMO problem leży w tym, że szukasz kogoś w nieodpowiednim miejscu tj. na imprezie. Gdzie wiadomo jest dobra muza, dużo alko a kolesie głównie szukają materiału na "zbolcowanie". I to - jak słusznie już ktoś zwrócił uwagę -często na jeden wieczór. Zgłoś koleżka11 2012.02.24 Jesteś podobna do tej na zdjęciu? koleżka11 2012.02.24 No to moja droga, cudnie wygładzasz usmiech.gif Jesteś więc brunetką. Mniam usmiech.gif Nie rozumiem jak się można hmm "bać" tak pięknej kobiety? Dla mnie ewidentnie jest to wina miejsca. Impreza to cieniutki obszar na poszukiwania, znam to z autopsji tyle, że z tej drugiej strony. PS. koniecznie powróć do naturalnego kolorku włosków, jest co tu dużo mówić zaj**is*y usmiech.gif :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp dziś Czyli Koke i Naj to klamcy? Tak? Obaj prowadza od lat dzialalnosc na forum i oszukuja naiwne kobiety, ze sa jedyne, a sa jednymi z wielu. Czy dobrze zrozumialam? X właśnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak imperium zobczylas jacy sa? przejrzalas na oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Nawet gdyby Koke byl Kolezka to bylo juz dawno, zanim mial nick Koke. Natomiast nikt nie ma dowodow na kolekcje zdjec Naja. Wlasciwie po co komu zdjecia kazdej ci=py?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale był Władcą lalek i Ajgorem. Był Dickiem Tracy i Black Silverem. Monitoruje 24 godziny forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty byłaś dawno Inessą narzeczoną Wilka i Kobietą z Wachlarzem. Na ogólnym pisałaś z nicku Złamałam Wiele Serc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×