Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość WrocStablowice

Wrocław 150zł Sprzedam pojemną szafę narożną garderobę

Polecane posty

Gość WrocStablowice

Mam również do sprzedania zestaw sypialniany komplet długa składająca się z trzech szaf garderoba z drzwiczkami obitymi lustrami oraz w komplecie toaletka z wielkim lustrem szafeczkami i szufladkami po bokach, po środku dwie półeczki, bardzo wygodna. Meble zakupiłam do mieszkania które opuściłam zaraz po roku, więc stały przez lata nie używane i wyglądają jak nowe. 3 szafy z lustrami i toaletką wyceniam na 800zł mogę gratis dorzucić pufę do siedzenia przy toaletce(stan również bdb.) Mam również łóżko obite skórą z wbudowanym obitym skórą panelem w którym znajduje się radio-budzik oraz spore w kształcie półkola lustro- wymiary łóżka 180/220 spanie 160/200 Łóżko posiada dwa materace oraz pojemniki na pościel, wygląda dość ekskluzywnie wyceniam je na 850zł. Posiadam również wiele innych mebelków np. do salonu Nowe narożne kanapy wygodne(sprężyny)rozkładane spanie 140cm/200cmx2 Kanapy łączą się tworząc literę U Jedną sztukę wyceniam na 1150zł obicie materiałowe (modna zieleń,czerń) Do sprzedania obie. Do salonu również komody(szafki) z drewna(nie płyty) solidne 4 sztuki kolor ciemny brąz 1000zł Wszystko w stanie idealnym bądź bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×