Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciek_98

Herbata na prezent

Polecane posty

Gość Maciek_98

Cześć wszystkim! Moja mama ma za 2 tygodnie urodziny i chciałbym jej sprawić miłą niespodziankę :) Jest maniaczką herbat, czasem aż mnie to przeraża, ale wiem, że jak kupię jej jakąś fajną, to będzie się bardzo cieszyła. Dlatego mam pytanie: znacie jakieś (droższe, nie te hipermarketowe czy dyskontowe) herbatki, które moglibyście mi polecić na prezent? Fajnie, jakby jeszcze miały ładne opakowanie :) Pytam tutaj, bo myślę, że Panie lepiej orientują się w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaxxx
Cześć Maćku, za bardzo nie znam się na herbatach, ale jeżeli już miałabym Ci radzić, to myślę, że fajnie by było gdybyś kupił jej jakąś liściastą aromatyzowaną albo susz. W ładnej, metalowej puszeczce oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubi sypane, to najlepiej wybrać w takich sklepach/punktach, pełno tego jest. I tam doradzą smak, skład itp. I zapakują ładnie na prezent :-). Możesz fajną filiżankę do tego dodać mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka_Cc
Mnie sie strasznie podobaja te w drewnianych pudełkach, są takie eleganckie... Ale tego typu to tylko w Almie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek_98
A jakieś konkretne smaki czy rodzaje herbat? Ktoś, coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jest w Twoim miescie herbaciarnia, idz tam i kup. Zorientuj się najpierw jaka mama lubi herbate, zielona, czarna czy biala. Do tego jakas porcelanowa filizanka-ja bym się bardzo cieszyla, gdyż tez uwielbiam herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zielona- smakuje mi japonska sencha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smak to już zależy co mają w ofercie i co mama lubi...mnóstwo herbat jest. Owocowe, zielone, białe. Mi np smakuje wieczna przyjaźń, białą z cytrusami. Popatrz jakie mama ma i coś w tym guście szukaj. Bo np jeśli nie lubi na slłodko, to wiśnia w czekoladzie ją odrzuci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto_pyta_nie _bladzi
Ja kiedyś dostałam taki zestaw http://www.teekanne.pl/shop/kolekcje/363-world-of-fruits-collection-box-5901086049271 i wydaje mi się, że był całkiem całkiem. Myślę, że Mama z takiego prezentu na pewno się ucieszy i wybierze te smaki, które będą jej odpowiadać, a Ty nie będziesz musiał za bardzo nadwyrężać swojej kieszeni :) Poszukaj też zestawów innych firm. Np. wiem, że zielona Malwa ma tańsze zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_1
A ja myślę, że dla mamy powinieneś się bardziej postarać, może kup jakiś większy zestaw - kilka (3-4) herbaty, oczywiście w herbaciarni, jak podpowiadają dziewczyny, owoce, kilka soków, dwie czekolady i spakuj jej to jakoś ładnie w celofan albo do koszyka. Z czegoś takiego na pewno jeszcze bardziej się ucieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, idź do krakowskiego kredensu. tam mają rożne herbaty, w bardzo ładnych metalowych puszkach. ich przedział cenowy to ok 25-35 zł. już kilka z nich wypróbowałam. osobiście polecam herbate lisciasta zielona z trawą cytrynową. za to odradzam herbate czarną z lawendą - dla mnie za bardzo wyczuwalna jest lawenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PalomaK
Do gość_1 Weź nie przesadzaj - nie liczy się cena, a pamięć. Mama będzie zadowolona czegokolwiek by nie dostała :) Wiem, bo sama jestem mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociciaaczek
Może po prostu zapytaj się mamy czy jest jakaś herbata, którą chciałaby dostać, a której nie ma i zapytaj się jaka firma jej odpowiada. Wiem, że nie będzie z tego niespodzianki, ale chodzi o to, żeby była zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek_98
Bardzo dziękuję za pomoc. Posłucham waszych rad i przejdę się zobaczyć co mają w herbaciarni. Może faktycznie zapytam mamę na co ma ochotę. Jeszcze mam trochę czasu na rozmyślanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro też można kupić mieszanki herbat sypanych - nawet w zestawach gotowych na prezent - Wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbuj w herbaciarni kupić zestaw mniejszych opakowań 3-4 herbat (czasami łatwiej wybrać kilka rodzajów herbat niż jedną) i do tego proponuję coś jeszcze, co fajnie się skomponuje z herbatą i Wami. Może filiżanki, może jakieś słodkości do herbaty. Moja mama ciągle marudzi, że mało razem robimy, więc jej kupiłam ostatnio zestaw herbat (bo też jest zakochana w herbacie) i do tego Brulion zabaw dla każdego - książkę z grami na papierze, które znałam z dzieciństwa, bo mnie ich nauczyli rodzice: statki, kółko i krzyżyk itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł na prezent jest moim zdaniem bardzo fajny,szczególnie jeżeli ta osoba uwielbia pić herbatę,jest jej smakoszem. Podstawa to trafić w gust dziewczyny,ja np polecam też zestaw naturalnych kosmetyków ze stronki CosmoSpa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roibosy są bardzo fajnymi herbatami, delikatnie, słodkie. Najlepiej z dodatkami suszonych owoców! Lubię też herbatę zieloną secha. A może coś innego np kawa zielona? Też ostatnio polubiłam, trochę jak herbata ziołowa smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór fajnych herbat masz w sklepie http://www.kawaserwis.pl/ . Wydaje mi się, że bez problemu znajdziesz tam coś dobrego na prezent. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Mi bardzo smakuje herbata Tea Rebels - jest dostępna w Auchan. Jest kilka smaków ale idealitea chyba najbardziej mi podpasowała. Ogólnie nigdy nie byłam wielką miłośniczką herbaty ale akurat tą mogę pić kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydra6
herbata to raczej kiepski prezent. Jako upominek to jeszcze. Ja proponuję na avans.pl kupować prezenty, dużo tam kupuję małych rzeczy dlatego polecam, ostatni zakup to douszne słuchawki do telefonu. A co do herbat to może jakiś zapażacz fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna kupic herbate na prezent ale dobra i mocna herbata potrafi kosztowac duze pieniadze. Ja na Twoim miejscu kupilabym kubek z ladnym nadrukiem np kolekcja retro ze strony www.vitaminum.pl oraz do tego dolozylabym maly pakunek z herbatą. W ten sposob prezent bylby troche tanszy a wygladalby bogaciej (kubek + herbata to nie to samo co sama herbata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w sklepie indiaonline.pl herbaty Organic India, moja ulubiona to z imbirem i masala chai. Są bardzo smaczne i zdrowe, do tego te dwie lekko rozgrzewające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tozi
Fajny pomysł z tym żeby połączyć herbatę i brulion zabaw! Statki, Miasta i Państwa itp... to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama nie cierpi herbat. Myslę, że gdybym jej takowe dała to by szczęśliwa nie była. A zaś tesciowi kiedyś kupiliśmy je i nie trafiliśmy w gusta. Wole kupować sprzęty, lekko podpytać i wszystko jasne. dużo na electro.pl zamawiam więc i tam zerknam jak zbliża się okazja do kupna prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat o herbatach a i tak niektórzy wyskoczą z sprzętami elektronicznymi albo kosmetykami. no ale cóż. dobra herbata na prezent zależy od tego, komu kuupujemy. moja dziewczyna mi zawsze do prezentu dokupuje jedną herbatkę i w sumie nie trafiła się nigdy zła, ale są dobre i lepsze :) taką dość nietypową jest irish cream z teekanne. nawet nie wiem jak określić ten smak, ale warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie spróbuję tego irish cream chociaż na prezent to nienajlepszy pomysł jak się nie wie, czy to dobre. ale ja lubię eksperymentować więc nie ma problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×