Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waniliowe lody

swingersi

Polecane posty

Gość waniliowe lody

Witam mam kilka pytań do doświadczonych w tej kwesti osób. Chcemy zorganizować z mężem iprezkę erotyczną i zaprosić nieznajome pary(2-3) na wspólną zabawę. Mamy za sobą zabawy w 3 z inną kobietą oraz uprawialiśmy sex równoległy w 1 pokoju z inna parą. Bardzo nam sie to podobało więć stad ten pomysł. Chciałabym porady na co zwrócic uwagę organizując takie spotkanie, czym się kierować zapraszając ludzi, ogólnie jak to zorganizować zeby wszyscy byli zadowoleni. Chciałabym ustalić wstępnie jakieś zasady, regulamin żeby wiadomobyło czego oczekiwać. Macie jakies sugestie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie załóżcie konto na http://m-zbiornik.prv.pl jako para i szukajcie na forum klubów bądź parek o takim samym zainteresowaniu, ale już doświadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w klubie tylko w mieszkaniu u nas lub u nich seks z wymianą partnerów nie ma zagrożeń zakażeniem tak wielkich jak w klubie. Oczywiście obie pary są w jednym pokoju tak powinno się odbywać dla bezpieczeństwa wszystkich. Koleżanka miała w osobnych pokojach bo mąż się wstydził przy niej, a kochanek wszedł brutalnie analnie cały seks przeplakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody waniliowe
Dzięki za rady, współczuję koleżance, mam nadzieję, że się do anala nie zraziła, może ten koleś robił to 1 raz i nie ogarniał, nie chce mi się wierzyć, że na własne życzenie zepsuł wszystkim imprezę specjalnie i jej przysporzył tyle bólu. Trzeba będzie trochę pogadać i się poznać przed ... wydawałoby się, że jak koleś ma pannę to powinien wiedzieć jak się zachować. Jak coś jescze ci się przypomni to napisz oswajam się z tematem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białapara
w klubie nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, póki nie poznasz upodobań drugiej strony nie warto nawet próbować zbliżenia, szkoda koleżanki bo trafiła na takiego samoluba co lubo i ostro i lubi anal a reszta go już nie obchodziła. w lokalu także można spotkać się z inną parą, ale na pewno sobie trzeba parę rzeczy wyjaśnić zanim się zacznie i określić granice, które każdy będzie przestrzegał. życzę stosunkowo udanych spotkań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy jechać do Dębek na plażę naturystów.Zawsze mają coś czerwonego na parowanie,zeby mogli się rozpoznawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałem że dębki to plaża dla swingersow.Na urlop muszę zabrać coś czerwonego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×