Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy znacie jakies tanie a o naturalnym skladzie dobre kosmetyki??

Polecane posty

Gość gość

pytam serio?? czy kosmetyki gdzie nie ma kupy chemii zawsze muszą byc drogie?? znacie jakies tanie i naturalne kremy ? albo tanie i dobre tusze do rzęs,szminki i inne kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tuszy i szminek nie znam ale naturalne kosmetyki pielęgnacyjne to kupuję na biochemiaurody, kolorowke na annabelle minerals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mtylda
Sprawdź sobie na www.biomania.pl - oni mają tylko naturalne kosmetyki, przekrój cen jest rożny, znajdziesz więc bez problemu coś co będzie się mieściło w twoim budżecie. Jeśli mogę ci coś polecić to Bentley Organic jest bardzo dobrą marką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię kosmetyki sylveco - cenowo znośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że czasem lepiej jest dołożyć trochę więcej, ale mieć pewność że ma się dobry kosmetyk. W takich przystępnych cenach są kosmetyki firmy Born to Bio. Wszystkie posiadają certyfikaty. Ponad 95% składników jest pochodzenia naturalnego. Mają szeroką gamę kosmetyków, więc na pewno można znaleźć coś dla siebie. Ja jestem zauroczona żelem pod prysznic Born to Bio truskawkowy, Peelingiem do twarzy i nawilżającym mleczkiem do ciała Bio "Aloes i Bambus". To produkty z którymi się nie rozstaje. :D Nie powodują u mnie reakcji alergicznych, dbają o jakość mojej skóry a przy tym mają 100% naturalny, piękny zapach :) Ja zazwyczaj zamawiam je ze strony internetowej : http://www.biobeauty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia agafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yves rocher robi kosmetyki z owoców. Ale ceny mają różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alterrę można bez problemu dostać w każdym Rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElciaSrelcia
Annabelle Minerals są naturalne i nie aż takie drogie, a wręcz tanie biorąc pod uwagę ich wydajność. Spróbuj, będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna jest też ta seria owocowych kosmetyków z Bielendy- Fresh Juice. Super są te chusteczki do mycia twarzy, ale i moja ulubiona seria z limonką- płyn micelarny, krem. Super są, buzia ładnie oczyszczona po nich, delikatna, zdrowo wyglądająca no i super pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×